Aizkraukles novada telpu futbola 7.kārtas spēles

8. janvārī turpinājās Aizkraukles novada čempionāts telpu futbolā (ANČTF) 2013/2014 ar septītās kārtas spēlēm, pilsētas informācijas portālam Aizkraukle24.lv stāsta Guntis Rūze.

Pirmajā vakara spēlē "Skrīveri" grūtā spēlē ar rezultātu 3:2 apspēlēja "Koknesi", tādējādi čempionāta kopvērtējumā paceļoties uz otro vietu.

Vakara noslēdzošajā spēlē tikās "Pļaviņas DM2" pret "FK Sece/Silarozes". Spēle izvērtās ļoti interesanta. Līdz pat spēles beigām nebija zināms uzvarētājs. Gandrīz visu spēli līdz otrā puslaika 19.minūtei vadībā atradās "FK Sece/Silarozes". Taču spēles beigās "Pļaviņas DM2" 19.minūtē rezultātu izlīdzināja un pēdējā minūtē arī pēc Aigara Liņģa precīzā sitiena izvirzījās vadībā. Rezultāts vairs nemainījās un laimīgu uzvaru beigās izcīnīja "Pļaviņas DM2", kas tādējādi čempionāta kopvērtējumā pacēlās uz trešo vietu.