"BK Valmiera" neizdodas atminēt "Liepāja/Triobet" noslēpumu

Trešdien, 18.februārī, "Aldaris" Latvijas Basketbola līgas spēlē "BK Valmiera" ar rezultātu 75:87 izbraukumā piekāpās "Liepāja/Triobet" basketbolistiem, tā arī nespējot šajā sezonā pārspēt liepājniekus.

Kā pilsētas informācijas portālu tīkls Pilseta24.lv uzzināja basketbola klubā, spēles sākums labāks izdevās valmieriešiem, kas pateicoties Džastina Hērta precīzajiem metieniem no distances ātri ieguva 10 punktu pārsvaru.

Pēc nospēlētām 10 minūtēm "BK Valmiera" atradās vadībā ar 20:14. Tomēr otrajā ceturtdaļā liepājnieki veica 18 punktu izrāvienu, liekot pēc pirmā puslaika vidzemniekiem atrasties iedzinējos 33:43.

Otrajā puslaikā "BK Valmiera" centieni pietuvoties pretiniekiem nesekmējās un "Liepāja/Triobet" saglabāja iekrāto pārsvaru. Līdz ar to "BK Valmiera" nācās piekāpties LBL vicelīderiem ar rezultātu 75:87.

Liepāja/Triobet - Valmiera 87:75
(14:20, 29:13, 17:17, 27:25)
Hērts 25, Ziediņš 12 (5ab), Dārgais 10, Šķēle 7, Vīņauds 6, Apsītis 6, Rozītis 4 (6ab), Elksnis 3, Iļjins 2, Vītols, Dovers.