Afiša

MANA SKAISTĀ LĒDIJA - Rigas Krievu teātra izrāde, Teātra nams Jūras vārti

MANA SKAISTĀ LĒDIJA - Rigas Krievu teātra izrāde, Teātra nams Jūras vārti
MANA SKAISTĀ LĒDIJA - Rigas Krievu teātra izrāde, Teātra nams Jūras vārti
KUR
KAD
Otrdiena, 18. decembris, 2018 19:00 - 21:40
Viens no slavenākajiem mūzikliem pasaulē: brīnišķīga mūzika, asprātīgi dialogi un aizraujošs stāsts ne tikai ilgu laiku paliek atmiņā, bet arī rada vēlmi atkal tikties ar galvenajiem varoņiem.

Pamatojoties ar Bernarda Šova lugu “Pigmalions”, mūzikla autori izveidojuši reizēm ļoti smieklīgu, reizēm maigu un aizkustinošu stāstu par mīlestību, azartu... un angļu valodu. Jaunās puķu pārdevējas Elīzas Dulitlas, lingvista un fonētikas skolotāja Henrija Higinsa un pulkveža Hjū Pikeringa nejaušās satikšanās rezultāta sākas neparasts eksperiments: Higinss uzņemas sešu mēnešu laikā ievest meiteni "no apakšas" augstākajā sabiedrībā... vai, drīzāk, viņš apgalvo, ka nodrošinās viņai pareizo izrunu, tāpēc neviens vairs nevarēs iedomāties, ka Elīza ir daļēji apmācīta puķu pārdevēja. Pulkvedis Pikerings slēdz derības un ir pat gatavs maksāt par nodarbībām. Elīza, savukārt, ir gatava mācīties, jo viņa vēlas strādāt ziedu veikalā. Un neviens no šiem trim nedomā, cik daudz pārsteigumu, izmēģinājumu un satricinājumu radīs viņu neparasta iecere...
Radošā komanda:

Režija un horeogrāfija - Alla Sigalova
Scenogrāfija - Georgijs Meshišvili
Kostīmi - Kristīne Pasternaka
Gaismu mākslinieks - Oskars Pauliņš
Muzikālais vadītājs - Ludmila Mogiļevska
Mūzikas aranžējums - Ivans Moroko

Lomās - Natālija Živeca , Aleksandrs Ivaškevičs , Jevgeņijs Korņevs , Aleksejs Korgins , Veronika Plotņikova , Tatjana Lukašenkova , Jeļena Sigova , Olga Ņikuļina , Marats Efendijevs , Jelizaveta Jevstigņejeva , Maksims Busels , Vitālijs Jakovļevs , Vadims Grosmans ‘Anatolijs Fečins , Jana Herbsta , Adriana Tatjana Začeste , Jevgeņijs Šurs , Artūrs Trukšs , Aleksandrs Poļiščuks , Jevgeņijs Čerkess , Ņikita Osipovs , Rodions Kuzmins-Reizvihs.
Ieteicamais vecums 12+

Papildus informācija: http://www.jurasvarti.lv

Pirkt biļeti: