Afiša

Uz koncertu aicina deju ansamblis Liedags, Teātra nams Jūras vārti

Uz koncertu aicina deju ansamblis Liedags, Teātra nams Jūras vārti
Uz koncertu aicina deju ansamblis Liedags, Teātra nams Jūras vārti
KUR
KAD
Svētdiena, 19. maijs, 15:00 - 23:59

Uz koncertu aicina deju ansamblis “Liedags” 

Svētdien, 19. maijā plkst.15.00 teātra namā “Jūras vārti”, noslēdzot 27-to radošās darbības sezonu, Ventspils deju ansambļa “Liedags” gan lielie, gan mazie dejotāji un vadītāja Inga Liepiņa aicina uz koncertu “Ievij deju pavasarī”, kurā sev tīkamu priekšnesumu varēs atrast ikviens.

Kā jau ik gadu, dejotāji savus uzticīgos skatītājus priecēs ar jauniestudējumiem, dejotāju pašu iemīļotām dejām, kā arī dejām no XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku  repertuāra, parādot sezonas laikā sagatavoto programmu. Ar pavasara smaidu un jestrām dejām, tiks ierībināti priekšnesumi  no deju uzveduma “Kapteiņa Granta bērni”.

Koncertu kuplinās arī senioru deju kopa “Brīzīte”, duets Marita Snipke un Jānis Snipkis, Linda Stromane, Skaņskatu un Mākslas studijas audzēkņi.

Biļetes cena 2.00 EUR

Biļešu iepriekšpārdošana teātra nama “Jūras vārti” kasē (tālr. 63624272), Ventspils kultūras centra kasē (tālr. 63624796), visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv.

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: dome@ventspils.lv

Pirkt biļeti: