Afiša

VIENALDZĪBAS. Agneses Rakovskas solo koncerts, Teātra nams Jūras vārti

VIENALDZĪBAS. Agneses Rakovskas solo koncerts, Teātra nams Jūras vārti
VIENALDZĪBAS. Agneses Rakovskas solo koncerts, Teātra nams Jūras vārti
KUR
KAD
Ceturtdiena, 1. marts, 19:00 - 20:40
1. martā teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē Ventspilī ar solo programmu “Vienaldzības”, izpildot Raimonda Paula kompozīcijas, uzstāsies dziedātāja Agnese Rakovska.

Kopš 2016. gada nogales, kad klajā nāca Agneses Rakovskas versiju par Raimonda Paula melodijām apkopojums “Vienaldzības”, dziedātāja ar pavadošajiem mūziķiem un domubiedriem ir izveidojusi solo programmu, kurai dots tāds pats nosaukums, taču uz skatuves līdzās ir stīgu kvartets un klavieres. Ierakstā ietvertās melodijas šādam balss un instrumentu sastāvam no jauna ir aranžējusi jaunā komponiste Asia Ahmetjanova.

“Man šķiet, ka šīs aranžijas šai programmai ļoti piestāv. Man tas ir ļoti liels eksperiments, jo es nekad neesmu bijusi uz skatuves veselā programmā kopā ar stīgu instrumentiem,” pirms programmas pirmatskaņojuma LNB Ziedoņa zālē pērnā gada novembrī “Latvijas Avīzei” atklāja pati A. Rakovska. “Patiesībā pirmajā mēģinājumā man bija tādas sajūtas, kādas nekad nebija bijušas, kad stīgu kvartets sāka atskaņot pirmās notis, man cauri izgāja tāda elektrizācija: ārprāts! Tā taču nav tā dziesma! Dziesma skan pilnīgi citādi. Es mazliet sajutos kā bērns. Es tiešām ar lielu nepacietību gaidu, kā cilvēki reaģēs, kā viņi uztvers šādu interpretāciju.”

Pēc veiksmīgā koncerta Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Rīgā, kuru publika uzņēma ar milzu atsaucību, Agnese Rakovska kopā ar stīgu kvartetu “ReDo” un pianistu Matīsu Repsi šopavasar programmu “Vienaldzības” izvedīs arī ārpus glavaspilsētas, piestājot arī Ventspilī, teātra namā  “Jūras vārti”.
  Pārdošanā ierobežots skaits nenumurētu sēdvietu.

Papildus informācija: http://www.jurasvarti.lv

Pirkt biļeti: