Kur doties atpūsties, ja Tavā draugu kompānijā daudzi fano par sportu?

Vairums no mums darba dienas pavada, cītīgi strādājot, tādēļ neatliek laika, lai satiktu savus draugus (ja vien viņi nav Tavi kolēģi). Tieši tādēļ piektdienas, sestdienas un svētdienas ir tik ļoti iecienītas, jo nedēļas nogale ne tikai ļauj mums atvilkt elpu no darba, bet arī sniedz iespēju satikt tos cilvēkus, ar kuriem vēlamies kopā pavadīt laiku. Tādēļ nav šaubu, ka arī šajā nedēļas nogalē daudzas draugu kompānijas dosies "ielās", lai baudītu pavasari un izklaidētos.

Variantu ir diezgan daudz. Vienmēr pastāv iespēja iet uz klubiem, klasiskajiem bāriem vai restorāniem, taču, ja Tu zini, ka Tavā draugu grupā vairāki cilvēki ir sporta fani, ir vēl viena vieta, kuru jums visiem kopā noteikti ir vērts apmeklēt – Optibet sporta bārs. Šī ir vieta, kuru iecienījuši daudzi cilvēki, kurus aizrauj dažādi sporta veidi, piemēram, hokejs, futbols, basketbols, bokss, teniss un citi. Katrā sporta bārā ir vairāki ekrāni, uz kuriem iespējams vērot ne tikai dažādas spēles un sacensības, bet arī pārraides par aktualitātēm sportā. Taču tas vēl nav viss. Piedāvājam Tev svarīgākos iemeslus, kādēļ kopā ar saviem draugiem doties tieši uz šo sporta bāru, lai atpūstos. 

Šeit būs interesanti gan tiem, kas fano par sportu, gan visiem pārējiem
Neuztraucies, ja Tavā draugu kompānijā ir cilvēki, kuriem sports nav sirdslieta. Optibet sporta bāros iekārtojums ir veidots ērtā un pievilcīgā veidā, lai tie, kuriem interesē pārraides, varētu tās vērot vairākos ekrānos savukārt pārējie var izbaudīt komfortu mīkstajos krēslos, sarunāties un baudīt ēdienus vai dzērienus.

Šeit iespējams gardi paēst
Sporta bāri nereti asociējas ar vietu, kur parasti cilvēki bauda alkoholiskos dzērienus un nelielas uzkodas, taču Optibet bāros esam padomājuši par to, lai ikviens apmeklētājs būtu paēdis un priecīgs. Piedāvājam dažādus gardus ēdienus no ēdienkartes, sākot ar uzkodām, beidzot ar otrajiem ēdieniem un desertiem. Tāpat Optibet sporta bāros vari nobaudīt arī dažādus siltos un aukstos dzērienus un kokteiļus. Ja strādā netālu no Optibet bāra, darba dienās šeit noteikti ir vērts iegriezties, lai nobaudītu dienas piedāvājum par īpašu cenu. 

Šeit Tevi apkalpos draudzīgs personāls
Optibet bāru darbinieki zina to, cik svarīgi ir likt katram apmeklētājam justies gaidītam, tādēļ Tu vienmēr saņemsi profesionālu un draudzīgu apkalpošanu, kas padarīs uzturēšanos bārā vēl patīkamāku. 

Sporta bāri pieejami Rīgā, Jelgavā un Jūrmalā
Ja Tu jau tagad sāc plānot sen neredzētu draugu kompānijas tikšanos, ir vērts savā uzdevumu sarakstā pievienot arī Optibet sporta bāru apmeklējumu. Tie atrodas ne tikai Rīgā, bet arī Jūrmalā un Jelgavā, atliek tikai izvēlēties to, kas atrodas Tev tuvāk.