SMS kredīts – finansiāla palīdzība īstajā brīdī

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Lielai daļai sabiedrības patīk doties ceļojumos vai atrasties ārpus mājas tepat Latvijā. Bieži vien steidzīgajā dzīves ritmā ne vienmēr tiek pievērsta uzmanība, cik naudas ir palicis bankas kontā. Līdz ar to gadās nonākt situācijā, kad visa nauda ir iztērēta, bet tieši šodien ir nepieciešami vairāki desmiti eiro personīgajiem tēriņiem.

Atrodoties ārpus mājas, nav no kā aizņemties naudu dažu minūšu laikā. Kur tad meklēt palīdzību? Naudas aizdevums internetā var būt lielisks risinājums, ja kontu nepieciešams papildināt praktiski uzreiz.

SMS kredīta priekšrocības
Cilvēki izvēlas SMS kredītu ne tikai ērtās pieteikšanās dēļ (tas ir pieejams no jebkuras vietas, kur ir interneta pieslēgums), daudziem ir svarīgs arī naudas piešķiršanas ātrums, kas parasti ir ap 15 minūtēm no pieteikuma izskatīšanas brīža un lēmuma pieņemšanas par aizdevuma piešķiršanu. Vēl viena SMS kredīta pozitīvā iezīme – klientam netiks prasīta izziņa no darba vietas, ķīla un galvotājs. Tas nozīmē, ka izpaliks lieka dokumentu kārtošana, ar ko parasti cilvēki saskaras, ņemot aizņēmumu bankā. Liela daļa SMS kredītu aizdevēju piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Tas nozīmē, ka noteiktā laika posmā būs jāatdod tāda pati summa, kā sākotnēji paņēmāt. Arī populārais aizdevējs Viasms.lv piedāvā iespēju jaunajiem klientiem saņemt bezprocentu kredītu līdz 350 eiro. Tā ir pietiekami liela naudas summa, lai segtu negaidītus tēriņus, atrodoties ceļojumā, komandējumā vai citviet ārpus mājas.

Naudas aizņēmums – atbildīgs solis
Pirms naudas aizņemšanās apdomājies, vai ātrais SMS kredīts būs īstais risinājums situācijas atrisināšanai. Atceries – Viasms.lv kredīts ir īstermiņa aizdevums, kas 30 dienu laikā būs jāatdod. Ja tomēr tas nav iespējams, kredītsaistības var nedaudz pagarināt, taču tad jārēķinās ar papildus procentiem, kas, protams, klientam vairs nebūs izdevīgi. Tāpēc rūpējies par savu kredītvēsturi un nepieļauj maksājumu termiņu kavējumus. Tas vēlāk ietekmēs Tavas iespējas saņemt aizdevumu ne vien pie līdzšinējā aizdevēja, bet arī citās kredītiestādēs, jo visa kredītvēsture par klientiem tiek saglabāta vienotā datubāzē. Visdrošāk SMS kredītu ir ņemt gadījumos, ja līdz algas dienai, stipendijai, pabalstam vai pensijai nav ilgi jāgaida. Tas nozīmē, ka dienā, kad saņemsiet ienākumus, varēsiet norēķināties ar savām kredītsaistībām. 

Viasms.lv izsniegs kredītu personām vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Tas nozīmē, ka SMS kredīts ir pieejams:
- jauniešiem;
- vidēja vecuma cilvēkiem;
- senioriem – pensionāriem.

Sīkāk ar SMS kredīta saņemšanas nosacījumiem un piedāvājumiem jaunajiem klientiem varat iepazīties mājaslapā Viasms.lv. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu.