SMS kredīts līdz nākamajai algas dienai

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Strādājošiem cilvēkiem katra algas diena ir kā mazi svētki. Parasti, ja nav pieprasīts avanss, tas ir tikai viens datums mēnesī, kad mēs tiekam pie ienākumiem. Taču mēnesis ir pietiekami garš, un tieši tādēļ ne vienmēr ir iespējams aprēķināt izdevumus mēneša griezumā tā, lai izdotos ar mierīgu sirdi iztikt līdz nākamajai algas dienai. Turklāt neviens nav pasargāts no negaidītiem tēriņiem. Ja pēkšņi ir salūzusi veļasmašīna vai televizors, bet Tev nav nekādu uzkrājumu un negribas prasīt naudu draugiem vai doties uz banku pēc aizdevuma, tad varbūt ir vērts painteresēties, kādas iespējas sniedz SMS kredīts.

Finansiālā palīdzība vajadzīgajā brīdī
Par SMS kredīta iespējām ir dzirdējuši daudzi. Tas iemantojis savu popularitāti tā iemesla dēļ, ka ir pieejams pilngadīgām personām jebkurā laikā un vietā. Ja bankas vai citas oficiālas kredītiestādes piedāvā naudas aizdevumus tikai darbdienās, tad SMS kredīts ir izņēmums, jo pieteikties un to noformēt var arī sestdienās, svētdienās vai pat svētku dienās. Tiesa, darba laiks ir atkarīgs no Tava izvēlētā aizdevēja. Populārais SMS kredītu aizdevējs "ViaSMS" izsniegs kredītu arī brīvdienās laikā no plkst. 9.00 līdz 20.00. Daudzi klienti šādu iespēju vērtē pozitīvi, jo negaidīti tēriņi var piemeklēt jebkurā laikā.

SMS kredītu parasti izmanto:
- strādājušas personas ar ikmēneša ienākumiem;
- studenti, kuri saņem stipendiju;
- pensionāri;
- citas sociāli nodrošinātas personas – pabalstu saņēmēji (piemēram, jaunās māmiņas).

Izvairies no birokrātijas un liekām formalitātēm
SMS kredīts ir Tava iespēja atrisināt finansiālās problēmas bez liekas papīru kārtošanas, jo aizdevuma pieteikuma brīdī Tev nebūs jāuzrāda ne izziņa no darba vietas, ne kādi citi dokumenti par Taviem ienākumiem. Viss notiks ar interneta starpniecību un datubāzes palīdzību. Proti, kredītdevējs var ielūkoties datubāzē un būs informēts par Tavu kredītvēsturi. Ja tā būs sabojāta un atklāsies, ka neesi bijis pietiekami atbildīgs pret citiem aizņēmumiem, tad visticamāk – jauns aizņēmums tiks atteikts.  Tāpēc, pirms piesakies aizdevumam, pievērs īpašu uzmanību līguma nosacījumiem. Ņem vērā arī procentu likmes un komisijas maksu kredīta pagarinājuma gadījumā.

"ViaSMS" klientu ērtībām piedāvā šādas priekšrocības:
- vēlamās kredītu summas ar dažādiem atmaksas termiņiem;
- pirmo kredītu jaunajiem klientiem bez maksas;
- aizdevumu bez ķīlas un galvojuma;
- ērtu kredīta pieteikšanu un noformēšanu no jebkuras atrašanās vietas;
- naudas aizdevumu līdz pat 700 eiro.

Aizņemies atbildīgi! Izvērtē savas iespējas atdot kredītu. Pārliecinies, ka pēc mēneša Tev būs pietiekami daudz naudas līdzekļu, lai nokārtotu kredītsaistības.