Vietējās ziņas

 • Vannas istabas mēbeles. Kas jāzina, iekārtojot vannas istabu?

  Publicitātes foto

  Latviešu tautai ir iecienīts ticējums: "Kā rītu iesāksi, tā dienu pavadīsi".  Gandrīz katram no mums diena iesākas vannas istabā. Harmonisks un pārdomāts vannas istabas iekārtojums cilvēkā rada harmoniju un pozitīvu noskaņojumu, jo telpa, kurā atrodamies, ir atspulgs mūsu iekšejām sajūtām. Vannas istaba ir tā vieta, kurā mēs sagatavojamies dienas turpmākajai daļai, tādēļ šai vietai ir jābūt gan prakstiski ērtai, gan harmoniskai.

 • Gribu Smart TV savam mājoklim. Kā izvēlēties?

  Publicitātes foto

  Datori, telefoni un citas tehnoloģijas, tostarp arī televizori, ir laika gaitā attīstījušies, lai atvieglotu cilvēku ikdienu un padarītu to interesantāku. Viens no mūsdienu apspriestākajiem televizoru veidiem ir Smart TV, kas papildus klasiskajām televizoru funkcijām piedāvā arī iespēju savienot to ar datoru vai viedtālruni, pieslēgties internetam, izmantot dažādas aplikācijas utt. Nav brīnums, ka daudzi vēlas šādu TV arī savā mājoklī. Taču arī Smart TV ir dažādi, tādēļ ielūkosimies vairākos kritērijos, par kuriem būtu vērts padomāt. 

 • 7 populārākās finanšu problēmas: ieteikumi, kā tās pārvarēt

  Publicitātes foto

  Cilvēki ar naudas problēmām var sastapties jebkurā vecumā. Protams, kad mums ir tikai 25 gadi, šādas ķibeles var gadīties biežāk, jo vēl mācāmies kontrolēt savu budžetu un finansiālo neatkarību. Taču, arī kļūstot vecākiem, mēdz pienākt brīdis, kad sastopamies ar finanšu problēmām un to radītājām sekām. Ņemot vērā to, ka dzīve ir mainīga un mēdz notikt dažādas neplānotas situācijas, mums ir jābūt informētiem par dažādām finanšu problēmām un to iespējamiem risinājumiem. 

 • Sporta faniem sportiska atpūta!

  Publicitātes foto

  Ja esi kāda sporta veida vai sporta komandas fans, ja esi apveltīts ar sportisku azartu un fanošana ir viens no labākajiem veidiem, kā pavadīt brīvo laiku, tad tev noteikti ir jāapmeklē sporta bārs Optibet jau šodien! Pie mums ir aktuāli gan dažādi īpaši bonusi, gan dažādi piedāvājumi, gan patīkami pārsteigumi, kā arī ir iespējams nobaudīt gardu maltīti un atspirdzinošus dzērienu. 

 • KASKO apdrošināšanas cenas – viss, kas Tev par to jāzina!

  Foto: Shutterstock.com

  Par OCTA polises izvēli lauzīt galvu nav vērts – tās iegāde ir obligāta. Taču kā ar KASKO? Vai tās iegāde atmaksājas? Kā laika gaitā mainījušās KASKO polišu cenas? Un vai ir vērts maksāt vairāk, lai iegūtu papildus segumus? Turpini lasīt šo rakstu un saņem atbildes uz šiem un vēl citiem Tev interesējošiem jautājumiem par KASKO polisēm!

 • Kļūstam modernāki. Kā izvēlēties arī atbilstošu televizoru?

  Publicitātes foto

  "Moderns" ir vārds, kuru izmantojam bieži, bet vai tā īsti esam ielūkojušies tā skaidrojumā? "Moderns ir kas tāds, kas atbilst kāda laikaposma sabiedrības, zinātnes, tehnikas, mākslas attīstības pakāpei". It kā skaidrs, bet kad tad īsti moderns zaudē savu modernumu, jeb cik ilgi kāda lieta ir moderna? Vienkāršā atbilde – kamēr lielais vairums to lieto!

 • Krāsainās lēcas acīm: daži aktuāli jautājumi un atbildes

  Publicitātes foto

  Krāsainās lēcas, ar kurām izcelt skatienu, mainīt acu krāsu vai iegūt neparastu vizuālo tēlu, šobrīd nav nekas neparasts. Kontaktlēcas un tajā skaitā arī krāsainās lēcas tiek lietotas bieži, mēs pat īsti nezinām, cik daudz šādu cilvēku ir mums apkārt, jo lēcas nav redzamas pa gabalu. Patiesībā jau tās vispār nav redzamas, ja vien nav izvēlēta kāda uzkrītoša krāsa un dizains, kā tas var būt krāsainajām lēcām.

 • Ko labāk izvēlēties – plīti ar cepeškrāsni vai plīts virsmu?

  Publicitātes foto

  Kāda veida santehnika ir piemērota tieši tavai virtuvei? Plīts virsma vai klasiskā plīts ar cepeškrāsni? Lai palīdzētu tev izdarīt izvēli, šajā rakstā mēs izpētīsim tuvāk katru no šiem veidiem un noskaidrosim to priekšrocības, kā arī trūkumus.

 • Veselīgs miegs – produktivitātes un darba drošības pamats

  Foto: Shutterstock.com

  Veselīgs miegs ir tematika par kuru tiek runāts arvien biežāk, jo miega trūkums ietekmē ikvienu cilvēka dzīves aspektu: veselību, labsajūtu, produktivitāti darbā un arī darba drošību. Uzņēmuma FN Serviss speciālisti apkopojuši informāciju par to, kas miega laikā notiek ķermenī, kā miega trūkums ietekmē darba kvalitāti, un ieteikumus veselīgam miegam. Ja vēlaties uzzināt, vai vari veicināt darba drošību, regulāri atpūšoties, lasiet tālāk!

 • Delikāta informācija jaunā informatīvajā portālā – dzīves pieredze, ar ko nākas saskarties ikvienam

  Publicitātes foto

  Dažkārt ir pārāk smagi, lai par to runātu, taču, dzīves gājumu ejot, šāda dzīves pieredze ir jāpiedzīvo ikvienam. Sabiedrībā par to nav pieņemts izteikties skaļi, kā arī līdz šim tam nav bijusi atvēlēta piemērota vieta publiskajā telpā.