Vietējās ziņas

 • Ar ko atšķiras autoskola "Credo Autoprieks"?

  Foto: Bigstockphoto.com

  Ja šajā pavasarī esi nolēmis sākt mācības autoskolā, aktuāls jautājums ir autoskolas izvēle. Laba autoskola palīdzēs veiksmīgi apgūt gan teoriju, gan praktiskās braukšanas prasmes, turklāt to izdarīt pietiekami īsā laikā. Uzzini, ar ko atšķiras autoskola "Credo Autoprieks". Iespējams, Tu izvēlēsies šo autoskolu!

 • SMS kredīts – finansiāla palīdzība īstajā brīdī

  Publicitātes foto

  Lielai daļai sabiedrības patīk doties ceļojumos vai atrasties ārpus mājas tepat Latvijā. Bieži vien steidzīgajā dzīves ritmā ne vienmēr tiek pievērsta uzmanība, cik naudas ir palicis bankas kontā. Līdz ar to gadās nonākt situācijā, kad visa nauda ir iztērēta, bet tieši šodien ir nepieciešami vairāki desmiti eiro personīgajiem tēriņiem.

 • Aerobikas nodarbības pozitīvam garastāvoklim un labai fiziskajai labsajūtai

  Publicitātes foto

  Pavasarī daudzi saskaras ar nogurumu un enerģijas zudumu. Lai to visu novērstu, ir jāpamodina organisms, ko var panākt, ne tikai pievēršoties veselīgākas pārtikas lietošanai un zaļumiem, bet arīdzan aktīvākam dzīvesveidam. 

 • Siltumnīcas Tavai saimniecībai – kā izvēlēties atbilstošāko?

  Foto: Xnet.lv

  Par to, kuras siltumnīcas ir labākās, šķēpi tiek lauzti joprojām: kādam piemērotākas šķiet plēves, kādam – polikarbonāta siltumnīcas. Katrai no tām ir savas priekšrocības, taču, izvēloties siltumnīcu, vērā jāņem arī citi faktori. Kādi? Par to – šajā rakstā.

 • SMS kredīts līdz nākamajai algas dienai

  Publicitātes foto

  Strādājošiem cilvēkiem katra algas diena ir kā mazi svētki. Parasti, ja nav pieprasīts avanss, tas ir tikai viens datums mēnesī, kad mēs tiekam pie ienākumiem. Taču mēnesis ir pietiekami garš, un tieši tādēļ ne vienmēr ir iespējams aprēķināt izdevumus mēneša griezumā tā, lai izdotos ar mierīgu sirdi iztikt līdz nākamajai algas dienai. Turklāt neviens nav pasargāts no negaidītiem tēriņiem. Ja pēkšņi ir salūzusi veļasmašīna vai televizors, bet Tev nav nekādu uzkrājumu un negribas prasīt naudu draugiem vai doties uz banku pēc aizdevuma, tad varbūt ir vērts painteresēties, kādas iespējas sniedz SMS kredīts.

 • Kā izvēlas kāzu svinību vietas?

  Publicitātes foto

  Plānojot kāzas, svarīga ir īstās kāzu svinību vietas izvēle – ir jāņem vērā uzaicināto personu skaits, papildu piedāvājumi un nama atrašanās vieta. Lai tev būtu vieglāk, mēs apkopojām dažas no skaistākajām svinību vietām visā Latvijā!

 • Gudriem.lv: kā izvēlēties labu Ziemassvētku dāvanu līdz 20 eiro

  Publicitātes foto

  Ziemassvētkos un Jaunajā gadā neiztikt bez dāvanām saviem mīļajiem. Aptaujas rezultāti parāda, ka vidēji Latvijas iedzīvotāji Ziemassvētku un Jaunā gada dāvanām tērē  190–200 eiro. Šāda summa var iegriezt pamatīgu robu personīgajā budžetā, jo nepieciešams iegādāties nevis vienu vai divas dāvanas, bet bieži vien veselas 6–10 dāvanas. Kā iegādāties tādas Ziemassvētku dāvanas, lai tās būtu prieks dāvināt? 

 • Kredīti internetā – plašas iespējas tiem, kuri aizņemas atbildīgi

  Foto: Pixabay.com

  Šobrīd internetā pieejamas plašas aizņemšanās iespējas. Kredītdevēju piedāvājumā gan īstermiņa, gan ilgtermiņa ātrie kredīti, arī kredītlīnija. Lai noformētu sev piemērotāko aizdevumu, atliek tikai izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu!

 • Izdevīgs un drošs ātrais aizdevums – mīts vai realitāte?

  Publicitātes foto

  Vai Tev kādreiz ir gadījies sagaidīt mēneša beigas ar gandrīz tukšu bankas kontu? Ja līdz algas dienai vēl jāgaida, bet Tev nekavējoties ir vajadzīga papildu naudas summa neatliekamiem pirkumiem, vari apsvērt aizņemšanos internetā. Ātrais aizdevums ir pakalpojums tiem, kuri vēlas iegūt savā rīcībā salīdzinoši nelielu summu ikdienas tēriņiem un kuriem ir atbilstoša maksātspēja.

 • Vide.ecobaltia.lv – plašs vides apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts

  Publicitātes foto

  Tīrs gaiss, ūdens un sakopta zeme ir vajadzīgi ikvienam cilvēkam. Lai rūpniecība, celtniecība un cilvēka ikdienas aktivitātes nepiesārņotu apkārtējo vidi, nepieciešams nodrošināt efektīvu un ātru atkritumu izvešanu. Mūsdienās arvien lielāku popularitāti iegūst ekoloģiska atkritumu šķirošana un pārstrāde. Līdz ar to videi draudzīga utilizācija kļūst īpaši nozīmīga. Latvijā apkārtējai videi draudzīgu atkritumu apsaimniekošanu nodrošina uzņēmums "Eco Baltia vide". Rūpes par apkārtējo pasauli sākas Vide.ecobaltia.lv – ienāciet un iepazīstieties ar atbildīgas apsaimniekošanas priekšrocībām.