Vietējās ziņas

 • Meklē dāvanas Ziemassvētkiem? TOP 5 idejas, kas neliks vilties

  Foto: Pixabay.com

  Līdz gada skaistākajiem svētkiem ir atlicis pavisam nedaudz - tieši tik daudz laika, lai sarūpētu saviem mīļajiem īpašas dāvanas Ziemassvētkos. Kurš gan tās nevēlas saņemt? Tavi ģimenes locekļi, draugi un radi būs patīkami pārsteigti, ja par viņiem atcerēsies. Katrs priecājas, ja par viņu kāds ir padomājis, kaut vai ar simbolisku dāvanu, kurai naudas izteiksmē nav lielas vērtības. Bet pats svarīgākais ir atcerēties par bērniem. Ja Tavā radu vai draugu lokā ir bērni, tad neaizmirsti viņus apsveikt, jo Tava Ziemassvētku vecīša loma kādam var nozīmēt ļoti daudz, iepriecinot un ar mīļumu sasildot mazās sirsniņas. Ja esi starp tiem, kas meklē Ziemassvētku dāvanas, tad šeit iepazīsties ar TOP 5 idejām, ko pasniegt dāvanās.

 • 7 neparastas lietas, ko Skrivanek Jums iztulkos!

  Foto: Stocksnap.io

  Skrivanek ir viens no lielākajiem tulkošanas un citu valodu pakalpojumu sniedzējiem pasaulē (jā, visā pasaulē). Klientiem tas nozīmē profesionālus pakalpojumus, lingvistus, kuriem mērķa valoda būs dzimtā, kā arī – daudz jo daudz eksotisku valodu kombināciju – tas viss – vienā birojā. Skrivanek valodu pakalpojumi tiek piedāvāti gan rakstiski, gan mutiski.

 • E-apmācības Jūsu darbinieku drošībai

  Foto: Shutterstock.com / sima

  Vadot uzņēmumu, ir svarīga ne tikai laba reputācija un pietiekami ieņēmumi, bet arī darbinieku labklājība un piemērota darba vide. Šie aspekti ietver rūpes par ergonomisku darbavietu, produktīvu un radošu atmosfēru, kā arī darbinieku drošību. Visapjomīgākās prasības ikkatrā iestādē un uzņēmumā skar tieši ugunsdrošību, un ne velti – ugunsnelaimes risku ir daudz, tie ir dažādi un ne vienmēr tos var laikus pamanīt. Gādājot par ugunsdrošību, nepietiek ar normatīvu aktu un dokumentu izstrādi – ir jānodrošina, lai ikviens darbinieks zinātu, kā rīkoties dažādās ar ugunsnelaimi saistītās situācijās.

 • Kādēļ tava telefona baterija tik ātri iztukšojas?

  Publicitātes foto

  Mobilie telefoni ir kļuvuši par neatņemamu cilvēku ikdienas sastāvdaļu. Kur vien palūkojamies – uz ielas, skolā, sabiedriskajā transportā u.c. vietās – daudzi no mums ir noliekuši galvas un aizrāvušies, kaut ko skatoties kādā no sociālajiem medijiem vai sazinoties ar citiem cilvēkiem. Funkciju pārbagātība, ātrums un ļoti laba kamera ir tikai neliela daļa no funkcijām, kuras mums spēj piedāvāt viedtālruņi. Diemžēl, paplašinoties izmantošanas iespēju lokam, paātrinās arī telefona baterijas iztukšošanās ātrums. 

 • Bez sastrēgumiem ar elektrisko skrejriteni

  Publicitātes foto

  Cilvēks no laika gala ir meklējis veidu, kā pārvietoties ātrāk, nekā to ļauj viņa divas kājas. Zirgi, karietes, auto, moto, velo... Esam izmēģinājuši daudz un dažādus transporta veidus, kas evolucionē kopā ar mūsu inženieru un zinātnieku spējām. 

 • Tulkošanas pakalpojumi palīdz cilvēkiem saprasties jau 50 tūkstošus* gadu!

  Foto: Shutterstock.com

  Pasaulē, kurā tik daudz runā, tieši spēja vienam otru saprast palīdz nojaukt robežas un veidot kopīgu vidi. Bet kā lai to izdara uz planētas, kas runā vairākos tūkstošos valodu? Atbilde ir vienkārša – tulki, tulkotāji un tulkošanas pakalpojumi.

 • Rudens noskaņas Ventspilī. Kādi izklaides un kultūras pasākumi gaidāmi septembrī un oktobrī?

  Foto: Pixabay.com / StockSnap

  Laikā, kad sārtojas pirmās lapas un bērni steidz atgriezties skolas solā, varētu šķist – vasara ir galā, un beigušies arī neskaitāmie pasākumi un izklaides iespējas. Tomēr rudens sezona ir lielisks brīdis, lai izbaudītu jaunos koncertus un teātra izrādes, kas šajā brīnišķīgajā gadalaikā būs pieejamas ventspilniekiem un pilsētas viesiem. Lai iedvesmotu kultūras baudītājus košam, muzikālam un mākslinieciski piepildītam rudenim, uzticamais aizdevējs Credit24, kura piedāvājumā šobrīd ietilpst arī ātrie kredīti bez procentiem, ir apkopojis nozīmīgākos pasākumus, kas šoruden gaidāmi Ventspils pilsētā. Turpini lasīt, lai iepazītos ar plašo kultūras un izklaides programmu!

 • Pasargā sevi no neparedzētiem izdevumiem, iegādājoties OCTA un KASKO polisi

  Publicitātes foto

  Likumdošana paredz, ka, piedaloties ceļu satiksmē, OCTA apdrošināšana ir obligāta, savukārt KASKO apdrošināšana ir brīvprātīga. Lai gan katras apdrošināšanas polises iegāde prasa zināmu finansiālu ieguldījumu, tā pasargās no neplānotiem izdevumiem par zaudējumu radīšanu citam transportlīdzeklim vai personai OCTA apdrošināšanas gadījumā, savukārt KASKO apdrošināšana garantēs izdevumu segšanu par nodarītu kaitējumu tavam transportlīdzeklim.

 • Rudens jaunumi sieviešu apavu interneta veikalā – uzzini, kas šobrīd ir modē!

  Foto: Bigstockphoto.com

  Vai iespējams ātri iegādāties labus apavus? Tas šķiet neizpildāms uzdevums, taču patiesībā to var izdarīt itin viegli. Mūsdienās daudzi apavu veikali ir uzsākuši tirdzniecību internetā. Tiešsaistē par tādām pašām cenām ir pieejami apavu jaunumi rudens sezonai. Ja vēlies atjaunot savu apavu kolekciju, lasi tālāk! Tu uzzināsi, kādi sieviešu apavi pašlaik ir vismodernākie un kāpēc iepirkšanās internetā ir tikpat droša kā gājiens uz vietējo apavu salonu!

 • Interneta apavu veikals visām gaumēm. Pārliecinies par to arī Tu!

  Foto: Stocksnap.io

  Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju iespējām, interneta veikali gūst arvien lielāku popularitāti. Tajos var iegādāties arvien dažādākas preces – sākot no skaistumkopšanas līdzekļiem un precēm atpūtai, beidzot ar tehniku un automašīnām. Lasi tālāk, lai apgūtu apavu iegādes mākslu online un lai Tava interneta apavu veikala apmeklējuma pieredze būtu tikai patīkama!