Vietējās ziņas

 • SMS kredīts līdz nākamajai algas dienai

  Publicitātes foto

  Strādājošiem cilvēkiem katra algas diena ir kā mazi svētki. Parasti, ja nav pieprasīts avanss, tas ir tikai viens datums mēnesī, kad mēs tiekam pie ienākumiem. Taču mēnesis ir pietiekami garš, un tieši tādēļ ne vienmēr ir iespējams aprēķināt izdevumus mēneša griezumā tā, lai izdotos ar mierīgu sirdi iztikt līdz nākamajai algas dienai. Turklāt neviens nav pasargāts no negaidītiem tēriņiem. Ja pēkšņi ir salūzusi veļasmašīna vai televizors, bet Tev nav nekādu uzkrājumu un negribas prasīt naudu draugiem vai doties uz banku pēc aizdevuma, tad varbūt ir vērts painteresēties, kādas iespējas sniedz SMS kredīts.

 • Kā izvēlas kāzu svinību vietas?

  Publicitātes foto

  Plānojot kāzas, svarīga ir īstās kāzu svinību vietas izvēle – ir jāņem vērā uzaicināto personu skaits, papildu piedāvājumi un nama atrašanās vieta. Lai tev būtu vieglāk, mēs apkopojām dažas no skaistākajām svinību vietām visā Latvijā!

 • Gudriem.lv: kā izvēlēties labu Ziemassvētku dāvanu līdz 20 eiro

  Publicitātes foto

  Ziemassvētkos un Jaunajā gadā neiztikt bez dāvanām saviem mīļajiem. Aptaujas rezultāti parāda, ka vidēji Latvijas iedzīvotāji Ziemassvētku un Jaunā gada dāvanām tērē  190–200 eiro. Šāda summa var iegriezt pamatīgu robu personīgajā budžetā, jo nepieciešams iegādāties nevis vienu vai divas dāvanas, bet bieži vien veselas 6–10 dāvanas. Kā iegādāties tādas Ziemassvētku dāvanas, lai tās būtu prieks dāvināt? 

 • Kredīti internetā – plašas iespējas tiem, kuri aizņemas atbildīgi

  Foto: Pixabay.com

  Šobrīd internetā pieejamas plašas aizņemšanās iespējas. Kredītdevēju piedāvājumā gan īstermiņa, gan ilgtermiņa ātrie kredīti, arī kredītlīnija. Lai noformētu sev piemērotāko aizdevumu, atliek tikai izvēlēties izdevīgāko piedāvājumu!

 • Izdevīgs un drošs ātrais aizdevums – mīts vai realitāte?

  Publicitātes foto

  Vai Tev kādreiz ir gadījies sagaidīt mēneša beigas ar gandrīz tukšu bankas kontu? Ja līdz algas dienai vēl jāgaida, bet Tev nekavējoties ir vajadzīga papildu naudas summa neatliekamiem pirkumiem, vari apsvērt aizņemšanos internetā. Ātrais aizdevums ir pakalpojums tiem, kuri vēlas iegūt savā rīcībā salīdzinoši nelielu summu ikdienas tēriņiem un kuriem ir atbilstoša maksātspēja.

 • Vide.ecobaltia.lv – plašs vides apsaimniekošanas pakalpojumu klāsts

  Publicitātes foto

  Tīrs gaiss, ūdens un sakopta zeme ir vajadzīgi ikvienam cilvēkam. Lai rūpniecība, celtniecība un cilvēka ikdienas aktivitātes nepiesārņotu apkārtējo vidi, nepieciešams nodrošināt efektīvu un ātru atkritumu izvešanu. Mūsdienās arvien lielāku popularitāti iegūst ekoloģiska atkritumu šķirošana un pārstrāde. Līdz ar to videi draudzīga utilizācija kļūst īpaši nozīmīga. Latvijā apkārtējai videi draudzīgu atkritumu apsaimniekošanu nodrošina uzņēmums "Eco Baltia vide". Rūpes par apkārtējo pasauli sākas Vide.ecobaltia.lv – ienāciet un iepazīstieties ar atbildīgas apsaimniekošanas priekšrocībām.

 • Interneta veikals – ērta un izdevīga iepirkšanās

  Publicitātes foto

  Mūsdienās internets ir kļuvis par visnotaļ svarīgu ikdienas sastāvdaļu. Pateicoties tā sniegtajām iespējām mēs varam sazināties ar ģimeni un draugiem, esot tālu prom no mājām, veikt svarīgus maksājumus un pat iepirkties. Interneta veikals nodrošina iespēju iegādāties gandrīz visu – apģērbu, sadzīves preces, pārtiku un vēl daudz ko citu.

 • Slinga terapija – aktīvu nodarbību un modernas rehabilitācijas apvienojums

  Publicitātes foto

  Ikviens vēlas būt veselīgs, vingrs, svaigs, dzīvīgs, kā arī pilns enerģijas, turklāt ar labi trenētiem muskuļiem. Slinga terapija pie sertificēta fizioterapeita ļaus Jums tā justies, jo šī ir viena no efektīvākajām metodēm, lai stiprinātu dziļo muskulatūru, nostabilizētu mugurkaulu, kā arī pašu ķermeni.

 • Mūsdienīgs un efektīvs risinājums – ātrie kredīti

  Foto: Pixabay.com

  Neplānoti izdevumi ir daļa no mūsdienu dzīves ritma, tādēļ arvien tiek meklēti mūsdienīgi un efektīvi risinājumi, kā šādās situācijās tikt pie vajadzīgās naudas summas. Viens no tiem ir ātrie kredīti, ko ērti saņemt ar interneta starpniecību.

 • Gumijas paklāji – efektīvs glābiņš no netīrumiem Jūsu telpās

  Publicitātes foto

  Nākot rudens sezonai, patvērums jāmeklē ne tikai no lietus, bet arī peļķēm un dubļiem apavu zolēs – gumijas paklāji Jūsu priekštelpā ir labs palīgs netīrumu savākšanā un tīrības uzturēšanā iekštelpās!