Vietējās ziņas

 • Vasaras riepas drošam un patīkamam braucienam

  Publicitātes foto

  Vasara ir īstais laiks, lai dotos izbraukumos ārpus pilsētas un iepazītu jaunas vietas. Visvieglāk to var darīt pie savas automašīnas stūres, bet, lai brauciens sagādātu baudu un būtu drošs visiem satiksmes dalībniekiem, ir jāparūpējas par atbilstošām riepām. Vasaras riepas ir nepieciešama automašīnas sastāvdaļa siltajā sezonā. Ceļa struktūra ir atkarīga no laikapstākļiem, tāpēc ziemas un vasaras riepas atšķiras ar protektora biezumu un citiem tehniskajiem rādītājiem. Pareizi piemeklētas riepas nodrošina īsāku bremzēšanas ceļu un samazina brauciena trokšņa līmeni.

 • Kredīts auto remontam jau šodien

  Foto: Pixabay.com

  Cilvēku dzīve un ikdiena ir kļuvusi ļoti automatizēta, tāpēc gandrīz ikvienam ir savs personīgais auto. Tomēr, ja jādomā par to, vai iegādāties jaunu vai veikt remontu vecajam, izdevīgāks ir otrais variants.

 • OCTA likums – svarīgs informācijas avots visiem transportlīdzekļu vadītājiem

  Publicitātes foto

  Mūsdienās tiek piedāvāti dažādi apdrošināšanas risinājumi, kas liek mums justies drošāk, piemēram, par savu īpašumu, ceļojumu vai transportlīdzekli. Iegādājoties  OCTA polisi, tiek ievērots OCTA likums par obligāto transportlīdzekļu apdrošināšanu. Turklāt transportlīdzekļa vadītājs var rēķināties ar to, ka ceļu satiksmes negadījuma rezultātā, kurā vadītājs tiek atzīts par vainīgu, tiks segti zaudējumi cietušajai personai un tās transportlīdzeklim. 

 • Kādos gadījumos aizņemties internetā

  Foto: Pixabay.com

  Gadījumos, kad radusies neatliekama nepieciešamība pēc finansiāliem līdzekļiem, ātrie kredīti bieži vien ir īslaicīgs glābiņš. Piemēram, situācijās, kad līdz algai palikušas vien dažas dienas, bet kādu steidzamu maksājumu nevar atlikt pat uz tik mazu laiku sprīdi. Aizdevums noderēs neatliekama remonta veikšanai, medicīniskajiem izdevumiem vai neparedzētiem rēķiniem. Jāņem vērā, ka ātrie aizdevumi nav piemēroti luksuss preču iegādei – ceļojuma, jauna televizora vai vakartērpa iegāde var pagaidīt līdz algas dienai.

 • Ātrie kredīti internetā Taviem neparedzētajiem tēriņiem

  Publicitātes foto

  Ikvienam dzīvē ir gadījusies situācija, kad steidzami nepieciešami papildus finanšu līdzekļi, bet kur tos iegūt? Salīdzinoši ērtākais un vienkāršākais veids ir ātrie kredīti internetā. 

 • Salīdzini un izvēlies sev piemērotāko aizdevumu1

  Foto: Pixabay.com

  Tēriņi mēdz būt dažādi – paredzami un neparedzami. Paredzamiem tēriņiem visbiežāk nauda tiek atlicināta, bet neparedzēti izdevumi parasti budžetā netiek ieplānoti. Lai tiktu pie naudas dažu minūšu laikā, ātrais kredīts internetā var būt īstais īstermiņa risinājums.

 • OCTA no atzītiem apdrošinātājiem — visi piedāvājumi vienuviet

  Publicitātes foto

  Lai veiksmīgi nokļūtu galamērķī, parasti pietiek ar uzmanīgu braukšanu un ceļa satiksmes noteikumu ievērošanu. Neviens vadītājs nevēlas nokļūt avārijā, bet diemžēl satiksmes negadījumi notiek regulāri. Reti kuram transportlīdzekļa vadītājam izdodas pilnībā izvairīties no sadursmēm, tāpēc, lai pasargātu gan cilvēku pie stūres, gan automašīnu, tika radītas apdrošināšanas polises. Transportlīdzekļu apdrošināšana ir plaša nozare, kur piedāvā gan brīvprātīgās, gan obligātās polises. OCTA – tā ir obligāta transportlīdzekļa apdrošināšana, kas jānoformē pirms došanās pirmajā braucienā. Laikus parūpējoties par OCTA, Tu pasargāsi sevi no liekiem tēriņiem nākotnē, tāpēc, iegādājoties jaunu auto, neaizmirsti par obligātas apdrošināšanas polisi!

 • Lai brauktu mierīgi, neaizmirsti par OCTA apdrošināšanu!

  Publicitātes foto

  Ceļu satiksme ir process, kurā vienlaikus piedalās simtiem dalībnieku. Lai izvairītos no avārijām un veiksmīgi nokļūtu galamērķī, ikvienam vadītājam jābūt uzmanīgam un piesardzīgam, bet neviens nav pilnībā pasargāts no negadījumiem. Neatkarīgi no autoavārijas mēroga, pēc tās rodas papildu izdevumi, jo ir jāved auto uz remontu, ir jākompensē cietušās puses zaudējumi, bet dažkārt nākas apmaksāt arī ārstniecības pakalpojumus. Lai pēkšņs ceļu satiksmes negadījums neiztukšotu Tavu maciņu, ir radīta auto apdrošināšana. OCTA polise ir obligāta visām Latvijā reģistrētajiem automobiļiem, tāpēc noformē to vēl pirms došanās pirmajā braucienā!

 • Kredīts pret galvassāpēm

  Foto: Pixabay.com

  Dzīve noteikti nebūtu tik interesanta, ja visu būtu iespējams paredzēt. Tomēr ne visi pārsteigumi ir patīkami, un visbiežāk galvassāpes rada neplānoti izdevumi, kas jāveic nekavējoties. Taču nevajag ļaut tiem sabojāt omu – neparedzētus tēriņus pavisam vienkārši var uzveikt ātrais kredīts internetā bez ķīlas.

 • Aizņemies kredītu atbildīgi

  Foto: Pixabay.com

  Ja esi nolēmis, ka ātrais kredīts varētu palīdzēt arī Tev, lai veiktu svarīgu rēķinu apmaksu, bet neesi pārliecināts, vai šis pakalpojums ir Tavai situācijai atbilstošākais, iepazīsties ar svarīgākajiem ātro kredītu parametriem!