Afiša

Deju kolektīvu koncerts izdejo pavasari, Teātra nams Jūras vārti

Deju kolektīvu koncerts izdejo pavasari, Teātra nams Jūras vārti
Deju kolektīvu koncerts izdejo pavasari, Teātra nams Jūras vārti
KUR
KAD
Sestdiena, 27. aprīlis, 18:00 - 23:59

Deju kolektīvu koncerts “Izdejot pavasari” 

Sestdien, 27. aprīlī plkst.18.00 teātra namā “Jūras vārti” Ventspils vidējās paaudzes deju kolektīvs “Strautuguns” un vadītāja Ineta Judzika aicina uz koncertu “Izdejot pavasari”.

Pavasara gaišās līksmes iedvesmoti, krāšņiem deju rakstiem ļausies arī koncerta viesi - vidējās paaudzes deju kolektīvs „Jaunpils” (Jaunpils), vidējās paaudzes deju kolektīvs „Lāčplēsis” (Lielvārde), vidējās paaudzes deju kolektīvs „Talsu kurši” (Talsi), vidējās paaudzes deju kolektīvs „Vēlreiz” (Jūrmala) un jauniešu deju kolektīvs „Strautuguns” (Ventspils).

Biļetes cena 2.00 EUR.

Biļešu iepriekšpārdošana teātra nama “Jūras vārti” kasē (tālr. 63624272), Ventspils kultūras centra kasē (tālr. 63624796), visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv.

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV-3601, e-pasts: dome@ventspils.lv

Pirkt biļeti: