Vietējās ziņas

 • Pārventas poliklīnika aicina darbā medicīnas māsu

  Pārventas poliklīnika AICINA DARBĀ MEDICĪNAS MĀSU 

 • Kurzeme – tās tradicionālie ēdieni

  Liga Eglite /flickr.com

  Kurzeme mums visiem zināma ar tās garo jūras piekrasti, mūžīgajiem, skarbajiem vējiem, šalcošiem priežu mežiem, šarmantām pilsētām un dziļām tautiskajām tradīcijām. Jāpiemin arī paši kurzemnieki – cilvēki, kas ir atturīgi, tomēr ārkārtīgi lepojas ar savu valsti un Kurzemes sakoptajām, skaistajām pilsētām.

 • Kā padarīt savu uzņēmumu videi draudzīgāku

  Videi draudzīgs un "zaļi" domājošs uzņēmums – tas ir mērķis, uz kuru nepieciešams tiekties, jo klimata pārmaiņu novēršana un tālredzīgas vides politikas īstenošana ir mūsu visu kopējā atbildība. Protams, tas saistīts arī ar uzņēmuma tēlu sabiedrības, klientu un partneru acīs. Jo vairāk uzņēmumā tiek domāts par vides jautājumiem, jo lielāks tas ir ieguvums uzņēmuma tēlam un prestižam, jo tiek samazināta tā "ekoloģiskā pēda".

 • 10 nepieciešamākās lietas pārgājieniem

  Ja ir vēlme doties pārgājienā brīvdienās netālā mežā vai lauku teritorijā, to var paveikt bez īpašas plānošanas un gatavošanās. Vienkārši atliek nolemt, ērti saģērbties, paņemt līdzi ūdeni, kaut ko uzkožamu un doties ceļā. Ceļā bieži vien rodas pārbaudījumi un tad šķiet, jā, te nu noderētu kaut kas papildus.

 • 5 idejas Māmiņdienas pārsteigumam

  Ar nelielu radošumu un iepriekšēju sagatavošanos arī karantīnas laikā iespējams iepriecināt mammu ar negaidītu pārsteigumu. Turklāt šī brīža apstākļos, kad lielāko daļu laika pavadām mājās, svētku noskaņojuma radīšana ir īpaši nozīmīga.

 • Kā nopirkt dārgu preci par zemāku cenu?

  Katram patērētājam ir savi iepirkšanās paradumi un principi, kurus viņš ievēro. Laikā, kad vieni labprāt pērk preces īsai, sezonas lietošanai, vēl kāds izmanto patēriņa kredīta iespējas, citi meklē, kā nopirkt pašu kvalitatīvāko, ilgāk kalpojošo un dārgāko preci par zemāko cenu. Kā to paveikt?

 • 5 iemesli, kāpēc pirkt bērnu preces internetā

  Visi vecāki zina, ka ģimenes budžetā regulāri ir jāparedz līdzekļi bērnu preču iegādei, jo bērni ātri aug, mainās viņu vajadzības, kā arī savas mantas viņi diezgan ātri nolieto. Tāpēc bērnu veikali ir jāapmeklē diezgan bieži. Protams, ir ērti doties uz lielveikalu un tur atrast visu nepieciešamo, bet izskatās, ka kādu laiku no šādiem paradumiem būs ieteicams atteikties savas drošības un veselības labā. 

 • Idejas dāvanai sievietei

  Šajā rakstā ir apkopotas lieliskas dāvanas sievietei, ar ko pārsteigt un iepriecināt svētkos.

 • Proktologs Ventspilī

  Ventspils Pārventas poliklīnikā 6. martā pacientus pieņems proktologs.

 • "Ostas celtnieks" neatzīst "Merks" tiesā iesniegto prasību par parāda piedziņu

  Būvfirma SIA "Ostas celtnieks" neatzīst būvfirmas SIA "Merks" Kurzemes rajona tiesā iesniegto prasību par parāda piedziņu saistībā ar Ventspils mūzikas vidusskolas, kuras telpās atrodas arī koncertzāle "Latvija", būvniecību.