Vietējās ziņas

 • Kā nekļūdīties meža pirkšanas un pārdošanas procesā

  MRS Vidzeme ir uzņēmums, kas nodarbojas ar mežu iepirkšanu visās Baltijas valstīs jau kopš 2000. gada, tātad droši varam teikt, ka te iespējams meklēt gan profesionālāko konsultāciju, gan informāciju par meža zemes cenām, gan, protams, labākie meža pārdošanas piedāvājumi arī atrodami tieši te. Savas pastāvēšanas ilgajā laikā, uzņēmuma speciālisti ir konstatējuši, kuras ir tipiskākās kļūdas, kas gadās tiem, kuri izlēmuši pārdot mežu, bet no šī procesa īsti neko nesaprot. Lūk, speciālistu padomi, kā no tām izvairīties. 

 • 6 vienkārši veidi, kā ietaupīt naudu, izvēloties dāvanas mīļajiem

  Ja Tev ir liela ģimene vai plašs draugu un paziņu loks, noteikti zini, cik sarežģīti ir sagādāt katram no šiem cilvēkiem dāvanas dzimšanas dienās, Ziemassvētkos un citās svinīgās reizēs. Turklāt arī mediji un patērētāju sabiedrība, kurā dzīvojam, savā ziņā mūs spiež koncentrēties uz pirktajām dāvanām. Taču, ja tā padomā, izmantojot dažus gudrus padomus, mēs varam apvienot patīkamo ar lietderīgo, proti, iepriecināt savus mīļos, ietaupot naudu. Lai uzzinātu, kā to izdarīt, turpini lasīt.

 • Ventspils – reklāma un sludinājumi pilsētā ar strauju attīstību

  Baltijas jūras piekrastes pilsēta, kas nebeidz pārsteigt ar dažādiem kultūras pasākumiem un aktivitātēm. Vieta, no kuras nāk sportisti, zinātnieki un mūziķi. Šī ir vieta, kur pagātne savijas ar tagadni. Senlaicīgas ēkas, kas tiek uzturētas, pateicoties šodienas centīgajiem darboņiem. Tāpat tiek nemitīgi domāts arī par gaišāku nākotni. Paši ventspilnieki sevi uzskata par sīkstiem un darbspējīgiem. No ostas pilsētas ar attīstītu zvejniecību tā ir pārvērtusies līdz nepazīšanai pēdējo 20 gadu laikā un kļuvusi par vienu no kultūras galvaspilsētām. Tomēr dienas ritms aizvien nav tik straujš kā citās lielpilsētās, un gleznainā vieta ir īpaši aicinoša ģimenēm, kas vēlas atrast savu miera ostu un laimi pilsētā pie jūras. 

 • Nerakstīti noteikumi, kurus ievērot, dodoties uz sporta bāru

  Sporta bārs ir tā vieta, uz kuru dodoties, jāatceras, ka Tu atradīsies starp citiem līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kas atnākuši ne tikai labi pavadīt laiku, bet arī skatīties dažādas sporta pārraides. Iespējams, daļa no viņiem fano par to pašu komandu vai sportistu, kurai līdzi jūti arī Tu. Patiesībā šī ir unikāla un aizraujoša parādība, ka sports tā spēj apvienot cilvēkus. Tieši tādēļ, ejot uz sporta bāru, ir vairākas lietas, kuras paturēt prātā, lai gan Tu, gan citi klātesošie labi pavadītu laiku. 

 • 5 veidi, kas palīdzēs uzlabot finansiālo situāciju

  Finansiālās situācijas uzlabošana noteikti ir iekļauta daudzu cilvēku nākamā gada mērķu sarakstos. Tomēr tas nav uzdevums, ko tik viegli paveikt, jo finansiālās situācijas uzlabošana var prasīt kompleksu pieeju, kurā būs iesaistīta gan savu paradumu maiņa, gan dažādu finanšu instrumentu izmantošana. Lūk, esam apkopojuši vairākus veidus, kuri var palīdzēt uzlabot jūsu finansiālo situāciju.

 • Fakti, kurus Tu, iespējams, nezināji par bērnu autosēdeklīšiem

  Eksperti un atbildīgās iestādes regulāri atgādina vecākiem, cik svarīgi ir uzkrāt zināšanas par to, kā pasargāt sevi un savus mazos pasažierus, braucot ar mašīnu. Diemžēl mēdz gadīties, ka apzināti vai neapzināti vecāki pieļauj kļūdas, iegādājoties un izmantojot bērnu autosēdeklīšus. Interneta veikals 220.lv ir apkopojis par autokrēsliņiem vairākus svarīgus faktus, kas būtu jāzina, lai parūpētos par mazuļu drošību mašīnā. 

 • Komfortam un higiēnai – kādu ūdens sildītāju izvēlēties?

  Ir teju neiespējami iedomāties, kā mūsdienās mājā vai dzīvoklī var iztikt bez karstā ūdens. Par laimi, ir dažādi alternatīvie veidi, kā mājokļos nodrošināt siltā ūdens apgādi. Kā izvēlēties tādu, kurš būs piemērots Tavām vajadzībām un iespējām? Interneta veikals 220.lv sniegs Tev dažus noderīgus ieteikumus. 

 • Padomi, kas palīdzēs izvēlēties dāvanu sievietei

  Nav divu vienādu sieviešu, katra no viņām ir unikāla. Tāpēc brīdī, kad nepieciešama dāvana sievietei, vajadzētu mirkli padomāt un atcerēties par dažiem soļiem, kuri palīdzēs izvēlēties īsto dāvanu tieši tai sievietei, ko vēlaties iepriecināt. Tā var būt sieva, draudzene, mamma, meita, kolēģe vai pat priekšniece. Katrā gadījumā dāvanas izvēlei nepieciešama cita pieeja, lai nekļūdītos un nenostādītu neveiklā situācija ne sevi, ne dāvanas saņēmēju.

 • Dīvainākie iemesli, kādēļ cilvēki neiegādājas mājokļa apdrošināšanu

  Ikvienam saimniekam ir svarīgi, lai viņa mājoklis būtu iekārtots tieši tā, kā viņš vēlas. Tam jābūt drošajai ostai – vietai, kur uzkrāt spēkus pēc garas darba dienas, gatavot maltītes, darīt to, kas patīk, satikties ar saviem mīļajiem, kā arī kalt plānus nākotnei. Taču, protams, pirmajā vietā vienmēr ir jābūt drošībai, ko nekad nedrīkst vērtēt par zemu.

 • Par ko jādomā, izvēloties teritorijas vārtus

  Nav šaubu, ka teritoriju vārti ir ļoti nozīmīgs elements gan drošības, gan labiekārtošanas aspektā. Lēmums aprīkot teritoriju ar vārtiem vienmēr sniegs pozitīvus ieguvumus. Tā būs ne tikai drošība, bet arī papildu ērtības, estētiskais ieguvums, arī īpašuma norobežošana un tā vērtības palielināšana.