Vietējās ziņas

 • Nerakstīti noteikumi, kurus ievērot, dodoties uz sporta bāru

  Sporta bārs ir tā vieta, uz kuru dodoties, jāatceras, ka Tu atradīsies starp citiem līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kas atnākuši ne tikai labi pavadīt laiku, bet arī skatīties dažādas sporta pārraides. Iespējams, daļa no viņiem fano par to pašu komandu vai sportistu, kurai līdzi jūti arī Tu. Patiesībā šī ir unikāla un aizraujoša parādība, ka sports tā spēj apvienot cilvēkus. Tieši tādēļ, ejot uz sporta bāru, ir vairākas lietas, kuras paturēt prātā, lai gan Tu, gan citi klātesošie labi pavadītu laiku. 

 • 5 veidi, kas palīdzēs uzlabot finansiālo situāciju

  Finansiālās situācijas uzlabošana noteikti ir iekļauta daudzu cilvēku nākamā gada mērķu sarakstos. Tomēr tas nav uzdevums, ko tik viegli paveikt, jo finansiālās situācijas uzlabošana var prasīt kompleksu pieeju, kurā būs iesaistīta gan savu paradumu maiņa, gan dažādu finanšu instrumentu izmantošana. Lūk, esam apkopojuši vairākus veidus, kuri var palīdzēt uzlabot jūsu finansiālo situāciju.

 • Fakti, kurus Tu, iespējams, nezināji par bērnu autosēdeklīšiem

  Eksperti un atbildīgās iestādes regulāri atgādina vecākiem, cik svarīgi ir uzkrāt zināšanas par to, kā pasargāt sevi un savus mazos pasažierus, braucot ar mašīnu. Diemžēl mēdz gadīties, ka apzināti vai neapzināti vecāki pieļauj kļūdas, iegādājoties un izmantojot bērnu autosēdeklīšus. Interneta veikals 220.lv ir apkopojis par autokrēsliņiem vairākus svarīgus faktus, kas būtu jāzina, lai parūpētos par mazuļu drošību mašīnā. 

 • Kas ir portāls Memorial Services? Kādu misiju veic Memorial Services?

  Portāls Memorial Services ir interneta kanāls, kas domāts cilvēkiem, kuri, zaudējuši tuvinieku, vēlas atrast nepieciešamos pakalpojumus un preces šādos gadījumos. 

 • Komfortam un higiēnai – kādu ūdens sildītāju izvēlēties?

  Ir teju neiespējami iedomāties, kā mūsdienās mājā vai dzīvoklī var iztikt bez karstā ūdens. Par laimi, ir dažādi alternatīvie veidi, kā mājokļos nodrošināt siltā ūdens apgādi. Kā izvēlēties tādu, kurš būs piemērots Tavām vajadzībām un iespējām? Interneta veikals 220.lv sniegs Tev dažus noderīgus ieteikumus. 

 • Padomi, kas palīdzēs izvēlēties dāvanu sievietei

  Nav divu vienādu sieviešu, katra no viņām ir unikāla. Tāpēc brīdī, kad nepieciešama dāvana sievietei, vajadzētu mirkli padomāt un atcerēties par dažiem soļiem, kuri palīdzēs izvēlēties īsto dāvanu tieši tai sievietei, ko vēlaties iepriecināt. Tā var būt sieva, draudzene, mamma, meita, kolēģe vai pat priekšniece. Katrā gadījumā dāvanas izvēlei nepieciešama cita pieeja, lai nekļūdītos un nenostādītu neveiklā situācija ne sevi, ne dāvanas saņēmēju.

 • Dīvainākie iemesli, kādēļ cilvēki neiegādājas mājokļa apdrošināšanu

  Ikvienam saimniekam ir svarīgi, lai viņa mājoklis būtu iekārtots tieši tā, kā viņš vēlas. Tam jābūt drošajai ostai – vietai, kur uzkrāt spēkus pēc garas darba dienas, gatavot maltītes, darīt to, kas patīk, satikties ar saviem mīļajiem, kā arī kalt plānus nākotnei. Taču, protams, pirmajā vietā vienmēr ir jābūt drošībai, ko nekad nedrīkst vērtēt par zemu.

 • Par ko jādomā, izvēloties teritorijas vārtus

  Nav šaubu, ka teritoriju vārti ir ļoti nozīmīgs elements gan drošības, gan labiekārtošanas aspektā. Lēmums aprīkot teritoriju ar vārtiem vienmēr sniegs pozitīvus ieguvumus. Tā būs ne tikai drošība, bet arī papildu ērtības, estētiskais ieguvums, arī īpašuma norobežošana un tā vērtības palielināšana. 

 • Labākie datoru monitori pilnvērtīgam darbam un izklaidei

  Foto: Shutterstock.com

  Izcila vizuālā pieredze ir viens no svarīgākajiem kritērijiem, kas nosaka personālā datora kvalitāti. Moderni monitori ir aprīkoti ar tehnoloģijām, kas ļauj lietotājam pilnībā ieslīgt attēlā, baudīt filmu gluži kā kinoteātrī un mierīgi strādāt ar dažādām programmām, neuztraucoties par monitora darba stabilitāti. Labs monitors kalpo līdz desmit gadiem, tāpēc svarīgi ir izvēlēties kvalitatīvu un lietotājam piemērotu modeli. Turpini lasīt un uzzini, kā to izdarīt!

 • Ko darīt, saskaroties ar tuvinieka zaudējumu? Kā rīkoties soli pa solim un ko nedarīt apjukuma un stresa situācijā

  Tuvinieka nāve ir katra cilvēka individuāla dzīves pieredze, ar to nākas saskarties ikvienam. Nāve nav kaut kas ārkārtējs, ja runa ir par vecu cilvēku, un jebkurā gadījumā, saskaroties ar šo notikumu, civilizētā sabiedrībā būtu jāzina – kā rīkoties, kādi ir pirmie soļi vai ko nedarīt neapdomīgi, steigā vai emociju iespaidā.