Vietējās ziņas

 • 5 pazīmes, kas liecina – laiks pirkt jaunu mašīnu

  Publicitātes foto

  Ir pašsaprotami, ka šķirties no sava auto nav viegli. It īpaši, ja tas nokalpojis vairākus gadus, un ir bijis kopā ar Tevi priekos un bēdās. Mēdz pat teikt, ka attiecības starp mašīnu un tās īpašnieku ir ļoti īpašas. Un tas nav brīnums, jo mēs pieķeramies savām mašīnām. 

 • 8 iemesli, kādēļ granulu apkure ir prātīga izvēle

  Publicitātes foto

  "Nedzīvojam Āfrikā, sals nāks un dzels, sniegs nāks un snigs…". Jā, šie dziesmas vārdi patiesi atbilst laika apstākļiem pie mums. Lai arī cik ļoti mēs mīlētu silto laiku, tas beidzas un vietā nāk pavisam nemīlīgs vējš, lietus, pēc tam sniegs un ledus. Un tad vienīgais, kas mūs var pasargāt, ir kvalitatīva apkures sistēma mājoklī. Tiesa, tās izvēle mūsdienās nav vienkārša. 

 • Kāpēc Illy kafija ir pati labākā?

  Publicitātes foto

  Ja savu rītu nevari iedomāties bez kafijas, tad noteikti esi īstens kafijas baudītājs. Ja vēl neesi atradis kafiju, kas patiešām spēj pacelt spārnos, tad šajā rakstā vēlamies tev pastāstīt par Illy kafiju. Šis dzēriens ir populārs teju visā pasaulē, un tas pieejams 140 pasaules valstīs. Pateicoties augstvērtīgai kvalitātei un izteiktai garšas un smaržu buķetei, Illy kafija ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu daudzu cilvēku dzīvē. Kāpēc tā? Noskaidrosim šajā rakstā.

 • Airsoft veikals profesionāļiem un amatieriem

  Publicitātes foto

  Airsoft izklaide kļūst arvien populārāka arī Latvijā, pulcinot spēlēt gribētājus publiskās spēlēs un citos pasākumos. GUNSnLASERS airsoft veikals piedāvā dažādus ieročus, bumbiņas, aizsargekipējumu un CO2 kapsulas. Uzzini vairāk par pašu spēli un ekipējumu!

 • Kā investēt nekustamajā īpašumā

  Publicitātes foto

  Nekustamā īpašuma tirgus cenas pēdējo gadu laikā ir strauji augušas, it sevišķi Rīgā un tās apkārtnē, tādēļ arvien vairāk cilvēku izvēlas investēt nekustamajos īpašumos, saredzot to, kā vienu no drošākajiem investīciju veidiem.

 • Kā apgrozāmo līdzekļu finansēšana var nodrošināt stabila biznesa izaugsmi?

  Foto: Shutterstock.com

  Viens no galvenajiem aspektiem, kas būtiski ietekmē uzņēmējdarbības funkcionēšanu, ir nemitīga attīstīšanās, kā arī paredzama finanšu plūsma. Par to, kā nodrošināt uzņēmuma paplašināšanos un kur tam iegūt nepieciešamo finansējumu, lasiet šajā rakstā!

 • Dermatologs Ventspilī – galvaspilsētas kvalitāte

  Publicitātes foto

  Sākoties vasarai, visi vairāk sākam domāt par savu izskatu. Atceramies par jaunā gada diētas plāniem un apņemšanos skriet vai apmeklēt sporta zāli. Tas ir tikai dabiski, ka cilvēkam rūp viņa izskats un saprātīgās robežās tas noteikti iet roku rokā ar labu veselības stāvokli un garīgo labsajūtu. Skaista, veselīga un starojoša āda ir pirmais, par ko vasaras sezonā satraucamies, un ko ievēros arī citi. 

 • Mājas jumta segumu veidi – to priekšrocības un trūkumi

  Publicitātes foto

  Vēsturiski mājas tika celtas atkarībā no klimata, kādā cilvēki dzīvoja, pieejamajiem materiāliem, kā arī no apdraudējumiem, kas ikdienā pastāvēja. Piemēram, Āfrikā un Klusā okeāna salās mājokļus veidoja no apkārtnē augošajām zālēm, vīteņaugiem un bambusa lapām. Arī tad cilvēki saprata, ka mājoklis bez jumta nav iedomājams. 

 • Vannas istabas mēbeles. Kas jāzina, iekārtojot vannas istabu?

  Publicitātes foto

  Latviešu tautai ir iecienīts ticējums: "Kā rītu iesāksi, tā dienu pavadīsi".  Gandrīz katram no mums diena iesākas vannas istabā. Harmonisks un pārdomāts vannas istabas iekārtojums cilvēkā rada harmoniju un pozitīvu noskaņojumu, jo telpa, kurā atrodamies, ir atspulgs mūsu iekšejām sajūtām. Vannas istaba ir tā vieta, kurā mēs sagatavojamies dienas turpmākajai daļai, tādēļ šai vietai ir jābūt gan prakstiski ērtai, gan harmoniskai.

 • Gribu Smart TV savam mājoklim. Kā izvēlēties?

  Publicitātes foto

  Datori, telefoni un citas tehnoloģijas, tostarp arī televizori, ir laika gaitā attīstījušies, lai atvieglotu cilvēku ikdienu un padarītu to interesantāku. Viens no mūsdienu apspriestākajiem televizoru veidiem ir Smart TV, kas papildus klasiskajām televizoru funkcijām piedāvā arī iespēju savienot to ar datoru vai viedtālruni, pieslēgties internetam, izmantot dažādas aplikācijas utt. Nav brīnums, ka daudzi vēlas šādu TV arī savā mājoklī. Taču arī Smart TV ir dažādi, tādēļ ielūkosimies vairākos kritērijos, par kuriem būtu vērts padomāt.