Vietējās ziņas

 • Interneta apavu veikals visām gaumēm. Pārliecinies par to arī Tu!

  Foto: Stocksnap.io

  Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju iespējām, interneta veikali gūst arvien lielāku popularitāti. Tajos var iegādāties arvien dažādākas preces – sākot no skaistumkopšanas līdzekļiem un precēm atpūtai, beidzot ar tehniku un automašīnām. Lasi tālāk, lai apgūtu apavu iegādes mākslu online un lai Tava interneta apavu veikala apmeklējuma pieredze būtu tikai patīkama!

 • Ar ko atšķiras aizdevums no Kredits7.lv?

  Publicitātes foto

  Dzīve ir neparedzētu notikumu pilna, un katrs var nonākt situācijā, kad ātri nepieciešams tikt pie papildu naudas līdzekļiem. Aizņemties iespējams no ģimenes, draugiem vai bankas, bet šādi ne vienmēr naudu var iegūt uzreiz. Taču, piesakot aizdevumu no https://kredits7.lv/, to varēsiet saņemt jau aptuveni 15 minūtēs!

 • Ja vēlies notievēt, sporta zāle ir neatņemama Tavas programmas daļa

  Publicitātes foto

  Svara zaudēšana ir vairāku darbību komplekss, kas sekmīgi izpildās tikai tad, ja ievēro tos visus. 

 • Ar ko atšķiras autoskola "Credo Autoprieks"?

  Foto: Bigstockphoto.com

  Ja šajā pavasarī esi nolēmis sākt mācības autoskolā, aktuāls jautājums ir autoskolas izvēle. Laba autoskola palīdzēs veiksmīgi apgūt gan teoriju, gan praktiskās braukšanas prasmes, turklāt to izdarīt pietiekami īsā laikā. Uzzini, ar ko atšķiras autoskola "Credo Autoprieks". Iespējams, Tu izvēlēsies šo autoskolu!

 • SMS kredīts – finansiāla palīdzība īstajā brīdī

  Publicitātes foto

  Lielai daļai sabiedrības patīk doties ceļojumos vai atrasties ārpus mājas tepat Latvijā. Bieži vien steidzīgajā dzīves ritmā ne vienmēr tiek pievērsta uzmanība, cik naudas ir palicis bankas kontā. Līdz ar to gadās nonākt situācijā, kad visa nauda ir iztērēta, bet tieši šodien ir nepieciešami vairāki desmiti eiro personīgajiem tēriņiem.

 • Aerobikas nodarbības pozitīvam garastāvoklim un labai fiziskajai labsajūtai

  Publicitātes foto

  Pavasarī daudzi saskaras ar nogurumu un enerģijas zudumu. Lai to visu novērstu, ir jāpamodina organisms, ko var panākt, ne tikai pievēršoties veselīgākas pārtikas lietošanai un zaļumiem, bet arīdzan aktīvākam dzīvesveidam. 

 • Siltumnīcas Tavai saimniecībai – kā izvēlēties atbilstošāko?

  Foto: Xnet.lv

  Par to, kuras siltumnīcas ir labākās, šķēpi tiek lauzti joprojām: kādam piemērotākas šķiet plēves, kādam – polikarbonāta siltumnīcas. Katrai no tām ir savas priekšrocības, taču, izvēloties siltumnīcu, vērā jāņem arī citi faktori. Kādi? Par to – šajā rakstā.

 • 10. martā būs Atvērto durvju diena Rīgas Mūzikas internātvidusskolā 

  Publicitātes foto

   Laipni aicināti apmeklēt Atvērto durvju dienu Rīgas Mūzikas internātvidusskolā 2017. gada 10. martā.

 • SMS kredīts līdz nākamajai algas dienai

  Publicitātes foto

  Strādājošiem cilvēkiem katra algas diena ir kā mazi svētki. Parasti, ja nav pieprasīts avanss, tas ir tikai viens datums mēnesī, kad mēs tiekam pie ienākumiem. Taču mēnesis ir pietiekami garš, un tieši tādēļ ne vienmēr ir iespējams aprēķināt izdevumus mēneša griezumā tā, lai izdotos ar mierīgu sirdi iztikt līdz nākamajai algas dienai. Turklāt neviens nav pasargāts no negaidītiem tēriņiem. Ja pēkšņi ir salūzusi veļasmašīna vai televizors, bet Tev nav nekādu uzkrājumu un negribas prasīt naudu draugiem vai doties uz banku pēc aizdevuma, tad varbūt ir vērts painteresēties, kādas iespējas sniedz SMS kredīts.

 • Kā bērniem kļūt par nākotnē pieprasītiem darbiniekiem?

  Publicitātes foto

  Lai gan situācija darbatirgū ir visai dinamiska un atkarīga no vispārējiem ekonomiskajiem procesiem, jau tagad redzams, ka noteiktas potenciālā darbinieka prasmes un zināšanas tiks novērtētas vienmēr, neraugoties uz ekonomisko un sociālo situāciju konkrētajā brīdī. To ir vērts ņemt vērā, arī audzinot bērnus un izvēloties jomas, kurās bērnu izglītot un attīstīt jau pavisam agrīnā vecumā.