Vietējās ziņas

 • Sporta faniem sportiska atpūta!

  Publicitātes foto

  Ja esi kāda sporta veida vai sporta komandas fans, ja esi apveltīts ar sportisku azartu un fanošana ir viens no labākajiem veidiem, kā pavadīt brīvo laiku, tad tev noteikti ir jāapmeklē sporta bārs Optibet jau šodien! Pie mums ir aktuāli gan dažādi īpaši bonusi, gan dažādi piedāvājumi, gan patīkami pārsteigumi, kā arī ir iespējams nobaudīt gardu maltīti un atspirdzinošus dzērienu. 

 • KASKO apdrošināšanas cenas – viss, kas Tev par to jāzina!

  Foto: Shutterstock.com

  Par OCTA polises izvēli lauzīt galvu nav vērts – tās iegāde ir obligāta. Taču kā ar KASKO? Vai tās iegāde atmaksājas? Kā laika gaitā mainījušās KASKO polišu cenas? Un vai ir vērts maksāt vairāk, lai iegūtu papildus segumus? Turpini lasīt šo rakstu un saņem atbildes uz šiem un vēl citiem Tev interesējošiem jautājumiem par KASKO polisēm!

 • Kļūstam modernāki. Kā izvēlēties arī atbilstošu televizoru?

  Publicitātes foto

  "Moderns" ir vārds, kuru izmantojam bieži, bet vai tā īsti esam ielūkojušies tā skaidrojumā? "Moderns ir kas tāds, kas atbilst kāda laikaposma sabiedrības, zinātnes, tehnikas, mākslas attīstības pakāpei". It kā skaidrs, bet kad tad īsti moderns zaudē savu modernumu, jeb cik ilgi kāda lieta ir moderna? Vienkāršā atbilde – kamēr lielais vairums to lieto!

 • Krāsainās lēcas acīm: daži aktuāli jautājumi un atbildes

  Publicitātes foto

  Krāsainās lēcas, ar kurām izcelt skatienu, mainīt acu krāsu vai iegūt neparastu vizuālo tēlu, šobrīd nav nekas neparasts. Kontaktlēcas un tajā skaitā arī krāsainās lēcas tiek lietotas bieži, mēs pat īsti nezinām, cik daudz šādu cilvēku ir mums apkārt, jo lēcas nav redzamas pa gabalu. Patiesībā jau tās vispār nav redzamas, ja vien nav izvēlēta kāda uzkrītoša krāsa un dizains, kā tas var būt krāsainajām lēcām.

 • Ko labāk izvēlēties – plīti ar cepeškrāsni vai plīts virsmu?

  Publicitātes foto

  Kāda veida santehnika ir piemērota tieši tavai virtuvei? Plīts virsma vai klasiskā plīts ar cepeškrāsni? Lai palīdzētu tev izdarīt izvēli, šajā rakstā mēs izpētīsim tuvāk katru no šiem veidiem un noskaidrosim to priekšrocības, kā arī trūkumus.

 • Veselīgs miegs – produktivitātes un darba drošības pamats

  Foto: Shutterstock.com

  Veselīgs miegs ir tematika par kuru tiek runāts arvien biežāk, jo miega trūkums ietekmē ikvienu cilvēka dzīves aspektu: veselību, labsajūtu, produktivitāti darbā un arī darba drošību. Uzņēmuma FN Serviss speciālisti apkopojuši informāciju par to, kas miega laikā notiek ķermenī, kā miega trūkums ietekmē darba kvalitāti, un ieteikumus veselīgam miegam. Ja vēlaties uzzināt, vai vari veicināt darba drošību, regulāri atpūšoties, lasiet tālāk!

 • Delikāta informācija jaunā informatīvajā portālā – dzīves pieredze, ar ko nākas saskarties ikvienam

  Publicitātes foto

  Dažkārt ir pārāk smagi, lai par to runātu, taču, dzīves gājumu ejot, šāda dzīves pieredze ir jāpiedzīvo ikvienam. Sabiedrībā par to nav pieņemts izteikties skaļi, kā arī līdz šim tam nav bijusi atvēlēta piemērota vieta publiskajā telpā. 

 • Meklē dāvanas Ziemassvētkiem? TOP 5 idejas, kas neliks vilties

  Foto: Pixabay.com

  Līdz gada skaistākajiem svētkiem ir atlicis pavisam nedaudz - tieši tik daudz laika, lai sarūpētu saviem mīļajiem īpašas dāvanas Ziemassvētkos. Kurš gan tās nevēlas saņemt? Tavi ģimenes locekļi, draugi un radi būs patīkami pārsteigti, ja par viņiem atcerēsies. Katrs priecājas, ja par viņu kāds ir padomājis, kaut vai ar simbolisku dāvanu, kurai naudas izteiksmē nav lielas vērtības. Bet pats svarīgākais ir atcerēties par bērniem. Ja Tavā radu vai draugu lokā ir bērni, tad neaizmirsti viņus apsveikt, jo Tava Ziemassvētku vecīša loma kādam var nozīmēt ļoti daudz, iepriecinot un ar mīļumu sasildot mazās sirsniņas. Ja esi starp tiem, kas meklē Ziemassvētku dāvanas, tad šeit iepazīsties ar TOP 5 idejām, ko pasniegt dāvanās.

 • 7 neparastas lietas, ko Skrivanek Jums iztulkos!

  Foto: Stocksnap.io

  Skrivanek ir viens no lielākajiem tulkošanas un citu valodu pakalpojumu sniedzējiem pasaulē (jā, visā pasaulē). Klientiem tas nozīmē profesionālus pakalpojumus, lingvistus, kuriem mērķa valoda būs dzimtā, kā arī – daudz jo daudz eksotisku valodu kombināciju – tas viss – vienā birojā. Skrivanek valodu pakalpojumi tiek piedāvāti gan rakstiski, gan mutiski.

 • E-apmācības Jūsu darbinieku drošībai

  Foto: Shutterstock.com / sima

  Vadot uzņēmumu, ir svarīga ne tikai laba reputācija un pietiekami ieņēmumi, bet arī darbinieku labklājība un piemērota darba vide. Šie aspekti ietver rūpes par ergonomisku darbavietu, produktīvu un radošu atmosfēru, kā arī darbinieku drošību. Visapjomīgākās prasības ikkatrā iestādē un uzņēmumā skar tieši ugunsdrošību, un ne velti – ugunsnelaimes risku ir daudz, tie ir dažādi un ne vienmēr tos var laikus pamanīt. Gādājot par ugunsdrošību, nepietiek ar normatīvu aktu un dokumentu izstrādi – ir jānodrošina, lai ikviens darbinieks zinātu, kā rīkoties dažādās ar ugunsnelaimi saistītās situācijās.