Vietējās ziņas

 • Kas jāzina par uzkrājuma veidošanu bērniem

  Foto: Pixabay.com

  Vērojot notikumus pasaulē – gan ilglaicīgākus procesus, gan pēkšņus atgadījumus –, redzams, ka situāciju tālākā nākotnē ne vienmēr iespējams paredzēt. Tādēļ, domājot par apjomīgiem izdevumiem, piemēram, bērnu izglītībā, finanses ir vērts plānot jau iepriekš, savlaicīgi  un pamazām uzkrājot līdzekļus.

 • Gumijas paklāji – efektīvs glābiņš no netīrumiem Jūsu telpās

  Publicitātes foto

  Nākot rudens sezonai, patvērums jāmeklē ne tikai no lietus, bet arī peļķēm un dubļiem apavu zolēs – gumijas paklāji Jūsu priekštelpā ir labs palīgs netīrumu savākšanā un tīrības uzturēšanā iekštelpās!

 • Dzīvoklis būs kā jauns, ja izvēlēsies patēriņa kredītu

  Foto: Pixabay.com

  Reizēm mums visiem nepieciešamas pārmaiņas – galvā, mājās un apkārt mums, varbūt tāpēc ir vērts sniegt savam mājoklim otro elpu, nodrošinot tam remontu vai jaunu iekārtu un mēbeļu iegādi, kas liks justies labāk arī Tev pašam. Izbaudi visas ērtības un neraizējies par atmaksu – viss ir daudz vienkāršāk, nekā Tu domā!

 • Apavu kopšanas līdzekļi ilgam apavu mūžam

  Publicitātes foto

  Mums katram ir savi mīļākie apavi, kurus mēs labprāt saglabātu to sākotnējā stāvoklī mūžīgi, taču tas diemžēl nav iespējams. Tomēr, par laimi, apavu mūža ilgumu ievērojami var paildzināt apavu kopšanas līdzekļi. 

 • Kafijas automāti gardākai kafijai

  Publicitātes foto

  Nav noslēpums, ka daļai cilvēku rīts saistās tieši ar lieliskas kafijas smaržu. Tā tradicionāli tiek baudīta arī atpūtas un svētku brīžos. Lai kafiju kvalitatīvi pagatavotu atbilstoši katra tās cienītāja vēlmēm, mūsdienās ir pieejami visdažādāko funkciju kafijas automāti. 

 • Vasaras riepas drošam un patīkamam braucienam

  Publicitātes foto

  Vasara ir īstais laiks, lai dotos izbraukumos ārpus pilsētas un iepazītu jaunas vietas. Visvieglāk to var darīt pie savas automašīnas stūres, bet, lai brauciens sagādātu baudu un būtu drošs visiem satiksmes dalībniekiem, ir jāparūpējas par atbilstošām riepām. Vasaras riepas ir nepieciešama automašīnas sastāvdaļa siltajā sezonā. Ceļa struktūra ir atkarīga no laikapstākļiem, tāpēc ziemas un vasaras riepas atšķiras ar protektora biezumu un citiem tehniskajiem rādītājiem. Pareizi piemeklētas riepas nodrošina īsāku bremzēšanas ceļu un samazina brauciena trokšņa līmeni.

 • Kredīts auto remontam jau šodien

  Foto: Pixabay.com

  Cilvēku dzīve un ikdiena ir kļuvusi ļoti automatizēta, tāpēc gandrīz ikvienam ir savs personīgais auto. Tomēr, ja jādomā par to, vai iegādāties jaunu vai veikt remontu vecajam, izdevīgāks ir otrais variants.

 • OCTA likums – svarīgs informācijas avots visiem transportlīdzekļu vadītājiem

  Publicitātes foto

  Mūsdienās tiek piedāvāti dažādi apdrošināšanas risinājumi, kas liek mums justies drošāk, piemēram, par savu īpašumu, ceļojumu vai transportlīdzekli. Iegādājoties  OCTA polisi, tiek ievērots OCTA likums par obligāto transportlīdzekļu apdrošināšanu. Turklāt transportlīdzekļa vadītājs var rēķināties ar to, ka ceļu satiksmes negadījuma rezultātā, kurā vadītājs tiek atzīts par vainīgu, tiks segti zaudējumi cietušajai personai un tās transportlīdzeklim. 

 • Vasara – traumām piepildītākais gadalaiks

  Foto: Pixabay.com

  Pienācis Latvijas vissaulainākais un karstākais gadalaiks. Daudzi šo periodu gaidījuši ar milzu nepacietību un nu nekavējas to izbaudīt. Tomēr, kā liecina apdrošināšanas kompānijas "Compensa Life" statistika, plašajā izklaižu klāstā iespējamas arī dažādas traumas, tādēļ, ļaujoties vasaras priekiem, derētu atcerēties par piesardzību. 

 • Kādos gadījumos aizņemties internetā

  Foto: Pixabay.com

  Gadījumos, kad radusies neatliekama nepieciešamība pēc finansiāliem līdzekļiem, ātrie kredīti bieži vien ir īslaicīgs glābiņš. Piemēram, situācijās, kad līdz algai palikušas vien dažas dienas, bet kādu steidzamu maksājumu nevar atlikt pat uz tik mazu laiku sprīdi. Aizdevums noderēs neatliekama remonta veikšanai, medicīniskajiem izdevumiem vai neparedzētiem rēķiniem. Jāņem vērā, ka ātrie aizdevumi nav piemēroti luksuss preču iegādei – ceļojuma, jauna televizora vai vakartērpa iegāde var pagaidīt līdz algas dienai.