Banner 980x90

Slēpošanas kalns "Lemberga hūte"

Slēpošanas kalns "Lemberga hūte" ir mākslīgi veidots kalns, kura izveidē būtiska loma ir Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājam Aivaram Lembergam. Kalna paaugstināšana gadu no gada sniedz jaunas atpūtas iespējas ziemas sporta veidu cienītājiem. Šobrīd kalns ir 58 metrus augsts. Nobrauciena garums ir 240 metri. 

Apmierināts būs ikviens apmeklētājs, jo šeit pieejama gan slēpošanas trase iesācējiem un lietpratējiem, gan snovparks ar tramplīniem, gan kameršļūkšanas trase un bērnu trase nobraucieniem ar ragaviņām, rekonstruēta servisa ēka apmeklētāju ērtībai, kafejnīca un citas labas lietas. No kalna virsotnes ar tālskati iespējams pārredzēt visu pilsētu, Kurzemes mežus un jūru, ar katru gadu ne tikai paceļas arvien augstāk, bet izpleties arī plašumā.

Slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” ierīkota:

  • slēpošanas trase lietpratējiem,
  • slēpošanas trase iesācējiem,
  • snovparks ar tramplīniem, slaidiem un reiliem,
  • snovparks ar tramplīniem iesācēju klase,
  • kameršļūkšanas trase,
  • bērnu kalniņš ragaviņu trase,
  • Inventāra nomas, apkopes punkts.

Adrese: Saules iela 141, Ventspils, LV-3601
Tālrunis: +371 28611333
Mājaslapa: www.lembergahute.lv
E-pasts: piedzivojumuparks@ventspils.lv
GPS koordinātes: 57.375204, 21.548712

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)