Banner 980x90

4 kritēriji, kas palīdzēs laba advokāta izvēlē

Labs advokāts var palīdzēt atrisināt vissarežģītākos jautājumus. Lai saņemtu profesionālu, prasībām atbilstošu juridisko palīdzību, advokāts, pie kura vērsties, ir jāizvēlas rūpīgi. Svarīgi faktori ir speciālista kvalifikācija un pieredze, pakalpojuma izmaksas, tiesību joma, kā arī vieta, kur advokātu birojs atrodas. 

Turpinājumā mazliet vairāk par svarīgākajiem kritērijiem, ko izvērtēt, ja ir aktuāli šāda veida juridiskie pakalpojumi

1. Īstermiņa vai ilgtermiņa sadarbība 

Pirms tiek meklēts zvērināts advokāts vai jurists ir jādefinē, kāda veida palīdzība jums ir nepieciešama. Atsevišķos gadījumos palīdzēt var arī jurists, tādēļ vispirms ir jāsaprot, kādi pakalpojumi vispār ir vajadzīgi. 

Tas, kurš advokātu vai juristu birojs ir piemērotākais, ir atkarīgs arī no tā – aktuāla īstermiņa vai ilgtermiņa sadarbība. Ja neesat pārliecināts par labākajiem risinājumiem jūsu situācijā, noderēs jurista vai advokāta konsultācija. 

2. Atrašanās vieta 

Nozīme, nenoliedzami, ir arī tam, kur juridiskais birojs atrodas. Vienkāršs un ērts risinājums ir meklēt speciālistus dzīvesvietas vai darba vietas tuvumā. Interneta meklētājā ierakstot interesējošās frāzes, piemēram, “advokāti Valmierā” vai “juristi Rīgā”, tiks atlasītas vairākas iespējas. Jums tikai atliks izvēlēties sev piemērotāko. 

Svarīgi – meklējot labāko speciālistu, izlasiet arī citu klientu atsauksmes. Tas palīdzēs pārliecināties par viņa profesionalitāti un reputāciju. 

3. Gaidāmās izmaksas 

Svarīgs aspekts, kad tiek meklēta jurista konsultācija, cena kāda būs. Šīs izmaksas ir atkarīgas gan no izvēlētā speciālista, gan pakalpojuma specifikas. Lai zinātu, ar kādu summu rēķināties, nebaidieties uzdot šo jautājumu, sazinoties ar juridisko biroju vai pirmās konsultācijas laikā. 

4. Komunikācija 

Veiksmīgai sadarbībai vajadzīga arī laba komunikācija. Pārliecinieties, ka saņemat savlaicīgu un izsmeļošu informāciju, kā arī atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar aktuālo juridisko jautājumu. 

Advokāti Rīgā, juristi Valmierā – neatkarīgi no tā, kādi speciālisti un atrašanās vieta aktuāla, ieskatieties advokātu biroja “Atlācis un partneri” pakalpojumu klāstā. Tā filiāles atrodas gan Rīgā, gan Valmierā, nodrošinot plašu pakalpojumu klāstu lielam klientu lokam. 

Pieredzējušie speciālisti konsultēs un sniegs juridisko palīdzību dažādās situācijās. Vairāk par pakalpojumiem un darbības virzieniem varat uzzināt interneta vietnē www.eabirojs.lv

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)