5 situācijas, kurās radio online ir lielisks sabiedrotais

Radio ir lielisks sabiedrotais ikviena cilvēka dzīvē. Tas ir uzticams, daudzveidīgs un efektīvs, piemērots jebkurai dzīves situācijai un noskaņojumam. Netici, ka klausīties radio online var vienmēr un visur? Tad šis raksts ir domāts tieši tev. Turpini lasīt un iepazīsties ar 5 situācijām, kurās iederas radio pārraidītā mūzika!

1. Nepieciešams romantisks fons randiņam?
Iedomājies situāciju – tu un mīļotais/mīļotā esat izlēmuši pa ilgiem laikiem doties uz randiņu, lai pabūtu divi vien un izbēgtu no visiem izaicinājumiem, stresa un slodzes, ar ko nākas saskarties ikdienas dzīvē. Tu sarīko otram pārsteigumu – zvaigžņu šovu pie jūras. Jūs aizbraucat uz tevis izvēlēto pludmali, ir uzklāts neliels galdiņš, uz tā atrodas skaistas, spožas sveces, divas termokrūzes ar jūsu abu mīļākajiem karstajiem dzērieniem, daži pīrādziņi, sagriezti augļi un citi jūsu iecienīti našķi. Un protams silts pleds. Tas ir viss, kas nepieciešams, lai zvaigžņu lietus vērošana būtu silta, ērta, patīkama un romantiska.

Jūra ir klusa un mierīga, ir bezvējš. Jūs piebraucat pie pašas pludmales. Ir nepieciešama mūzika. Starp visiem EHR radio kanāliem jūs, protams, izvēlaties kanālu “Love songs” un klausaties to no telefona vai līdzpaņemtās tumbiņas. Apkārtnes klusums pielīst ar skaistām dziesmām par mīlestību, un jūs abi ļaujaties lēnajai dejai pie ugunskura, izbaudot viens otra kompāniju un iespēju pilnībā atslēgties no realitātes spriedzes.

2. Papildu motivācija treniņa laikā
Rūpēs par savu veselību, Tu esi uzsācis sporta treniņus. Svaru celšanu, skriešanu, fitnesa treniņus – tas, lai paliek Tavā ziņā. Pirmās pāris reizes iedvesmas motivēts Tu ar prieku un apņēmību devies uz treniņu, bet tad pienāca tipiskais lūzuma punkts, kad rokas vairs neceļas. Prātā ienāk doma “Ai, bet nav jau tik slikts man tas stāvoklis” un “Nāā, šodien nē, iešu paskriet rītdien”. Beigu beigās rītdiena tā arī nav pienākusi jau nedēļu vai mēnesi. Reizēm viss, kas nepieciešams motivācijas, enerģijas un treniņu ritma atgūšanai, ir piemērota mūzika! EHR piedāvā 2 lieliskus radio kanālus, kas palīdzēs atgūt enerģijas lādiņu – “EHR Fitness” un “EHR hip-hop hits”. Izvēlies, kāds mūzikas stils Tev patīk vislabāk, un, aiziet, ceļā uz saviem mērķiem!


3. Laiks ar sevi?
Pats pirmais cilvēks, ar kuru mums katram ir attiecības, esam mēs katrs pats. Iepriecini sevi un noorganizē  kaifīgu SPA vakaru:

  • iegādājies savus mīļākos ziedus (tips & tricks: centrāltirgū ir iespējams atrast skaistus ziedus par patiesi labām cenām!);
  • pasūti savu mīļāko ēdienu ar piegādi uz mājām – kas gan tas par SPA vakaru, ja pirms vai pēc tam jāstāv stundām pie plīts;
  • izkārto vannasistabā sveces, ziedus, noliec pa rokai vai uz speciālā vannas paliktnīša kādu gardu dzērienu un vieglas uzkodas;
  • sagatavo vannu – pievieno ūdenim savas mīļākās vannas putas vai vannas bumbu, kuru jau sen gribēji izmēģināt. Blakus noliec mīkstāko, jaunāko dvieli, nedaudz tālāk savu visskaistāko tērpu, kas tev tik ļoti patīk, bet ko tā arī nav sanācis līdz šim vēl uzvilkt;
  • sarūpē iecienītāko vai gluži otrādi – jaunu luksusa sejas masku –, un palutini ne tikai savu ķermeni un garu, bet arī sejas ādu.

Pēc vannas uzvelc īpašo tērpu un dodies uz viesistabu, virtuvi vai pat guļamistabu baudīt savu iecienītāko ēdienu – randiņā ar sevi ir atļauts viss, ko vien vēlies! Un visa šī patīkamā piedzīvojuma fonā skan EHR radio online kanāls “Acoustic”, radot mierīgu un harmonisku atmosfēru.

4. Modernās ģimenes Ziemassvētki
Klausīties radio var arī Ziemassvētkos! Pie tevis ir sabraukusi visa ģimene – gan brāļi un māsas ar savām ģimenēm, gan vecāki un varbūt pat vecvecāki! Jūs kopīgi rosāties ap galdu, gatavojot svētku mielastu. Tikmēr bērni dauzās pa āru, ceļot sniegavīrus un taisot sniega eņģeļus. Visai šai rosībai, svētku maltītes baudīšanai, dāvanu izsaiņošanai un rotaļām fonā skan feinākais Ziemassvētku radio internetā – EHR “Christmas”.


5. Mēdz no rītiem kavēt?
Ir rīta cilvēki un ir vakara cilvēki. Pirmajiem agrie rīti sagādā baudu, otrie nereti jūtas kā izspiesti citroni, un šis enerģijas trūkums un miegainība nereti ir iemesls transporta, darba, skolas kavēšanai. Ieslēdzot labāko rīta radio online, tā vairs nav problēma! Pieslēdzies EHR kanālam “Rītam” un posies dienas darīšanām, klausoties enerģisku, aktīvu, uzlādējošu mūziku, un vienmēr esi lietas kursā par to, cik pulkstens – šajā kanālā pēc katras dziesmas atskaņo precīzu laika paziņojumu.

Šie ir tikai 5 no neskaitāmiem scenārijiem, kuros radio ir lielisks sabiedrotais noskaņojuma, atmosfēras veidošanai, enerģijas pacelšanai un pašsajūtas uzlabošanai. Ieskaties EHR mājaslapā ehrhiti.lv, un tu atradīsi kanālu, kas būs piemērots arī tavai šī brīža situācijai! Pieslēdzies EHR un klausies dažādus radio kanālus internetā bez maksas jebkurā vietā Latvijā un pasaulē!

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu