5 vietas Latvijā, kur doties spēlēt peintbolu

Peintbols ir intensīva spēle, ņemot vērā faktu, ka tās dalībnieki ir tērpušies aizsargtērpos, bruņojušies ar masku, munīciju un šauteni, tomēr tas vienlaikus ir jautrs un interaktīvs veids, kā darboties komandā un kārtīgi izkustēties. Tā ir iespēja atpūsties no ikdienas rūpēm un pavadīt lielisku laiku ar savējiem, kā arī iepazīt jaunus draugus. Raksta turpinājumā par piecām vietām Latvijā, kur doties spēlēt peintbolu.

Ja tu kādreiz esi piedalījies peintbola spēlē, tad zini, cik tas var būt aizraujoši! Āra peintbols ir fantastiska aktivitāte, ideāli piemērota lielākām grupām. 

Peintbols Rīgā

Viena no šādām vietām ir arī PB telpa iekārtotā teritorija Zaķusalā, Rīgā, kas vienā grupā var uzņemt līdz pat 10 personām. Aukstā un slapjā laikā pēc spēles vai tās starplaikā būs iespēja patverties kādā no nojumēm vai teltīs, kas aprīkotas ar gāzes sildītājiem. Tāpat turpat blakus spēles laukumam ir iekārtota atpūtas vieta ar galdiem, kur uzklāt līdzpaņemtos ēdienus un dzērienus, kā arī griliem.

Peintbols Kurzemē

Pārbaudīt savu izveicību un cīņas sparu iespējams Ventspilī, Piedzīvojumu parka peintbola laukumā, kur izveidota speciāla trase ar dažādiem šķēršļiem. Trasē ir iespējams sarīkot sacensības kā draugu, tā kolēģu vai pat radinieku kompānijā. Katram peintbola spēlētājam tiek izsniegts spēles komplekts, kurā ietilpst marķieris, maskēšanās tērps, sejas maska un bumbiņas.

Peintbols Zemgalē

Sporta un atpūtas komplekss “Rullītis” Jelgavā piedāvā aktīvās atpūtas iespējas gan asāku izjūtu cienītājiem, gan mierīgas atpūtas baudītājiem – cita starpā arī peintbolu. Ierodoties laukumā, tiks izsniegts pilns ekipējums un pirms došanās laukumā tiks nolasīta spēles un drošības instruktāža. “Rullītī” papildus peintbolam ir iespēja izmēģināt arī citus izklaides veidus, piemēram, braukšanu ar kartingiem, kā arī doties pirtī.

Peintbols Latgalē

Peintbola spēle ir ātra un stratēģiska, attīstot dažādas iemaņas un ietverot gan rāpošanu, gan tupšanos, tāpat arī slēpšanos, sprintu, izvairīšanos un šaušanu. Dodoties uz Latgali, noteikti ir vērts iegriezties Ciblā: “Peintbols Ciblā” ir teicama atpūtas vieta, kur var kaut uz brīdi attālināties no ikdienas problēmām. Jāņem vērā, ka spēli ieteicams pieteikt ne vēlāk kā vienu dienu pirms vēlamā laika, lai būtu iespējams sagatavot nepieciešamo ekipējumu un teritoriju spēlei. Tāpat viesiem, neskaitot peintbolu, tiek piedāvātas arī dažādas citas aktivitātes.

Peintbols Vidzemē

Peintbols galvenokārt ir komandas sporta veids, kam nepieciešama zināma stratēģija un plānošana, ko var panākt, visiem spēlētājiem strādājot kopā kā komandai. Tāpat tas ir lielisks kardiovaskulārais treniņš, kas palielina izturības līmeni, jo laukumā tiek pavadīts salīdzinoši ilgs laiks. Esot Vidzemes jūrmalā, aktīvās atpūtas cienītāji novērtēs arī Peintbola parka “Bušas” piedāvājumu: spriedzes un adrenalīna pilnus piedzīvojumus Saulkrastos izveidotajā laukumā, kas atrodas tikai divu kilometru attālumā no jūras.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu