Banner 980x90

7 bezmaksas aplikācijas veselīgam dzīvesveidam

Veselīgs dzīvesveids ir kas vairāk nekā vienkārši tāda uztura lietošana, kas labvēlīgi ietekmē veselību, vai pastāvīgas sporta nodarbības. Arī kvalitatīvam miegam un rūpēm par savu ķermeni un prātu ir liela nozīme veselīga dzīvesveida ievērošanā.

Tā kā mūsdienās nespējam izvairīties no viedtālruņu lietošanas, varam izmantot šīs tehnoloģijas, lai uzlabotu savu veselību, pašsajūtu un fizisko formu. Kādā veidā? Izmantojot dažādas bezmaksas aplikācijas (angļu valodā), kas kļūs par mazajiem palīgiem ikdienas gaitās.

#1 Lose It!

Lose It! kaloriju skaitīšanas aplikācija palīdz iegūt sapņu svaru. Nepieciešams vien ievadīt savus datus kā šī brīža svaru, garumu un savu mērķi – vēlamo svaru. Aplikācija aprēķinās kaloriju daudzumu, ko drīkst patērēt dienas laikā brokastīs, pusdienās, vakariņās un pat našķēšanās laikā. Tā palīdzēs sekot līdzi patērēto kaloriju daudzumam un fiziskajām aktivitātēm.

Lose It! pieejama gan iOS, gan Android ierīcēm. Šai lietotnei ir pieejami gan pamata bezmaksas pakalpojumi vienkāršai kaloriju skatīšanai, gan arī maksas paka, kas paredz personalizēta svara zaudēšanas plāna izveidi un citas noderīgas funkcijas.

#2 Endomondo

Viena no populārākajām fitnesa aplikācijām Endomondo ļauj sekot līdzi saviem sasniegumiem skriešanā, treniņos, riteņbraukšanā un citos (vairāk nekā 60) sporta veidos. Ar šīs lietotnes palīdzību aktīvā dzīvesveida entuziasti var izsekot savas aktivitātes ar GPS palīdzību, analizēt statistiku un patērētās kalorijas, sasniegt savus fitnesa mērķus un izmantot citas noderīgas funkcijas.

Endomondo pieejama gan iOS, gan Android ierīcēm. Aplikācijas pamata pakalpojumi ir bezmaksas, taču ir pieejamas dažādas priekšrocības par maksu, piemēram, pieeja plašākai statistikai, sirdsdarbības ritma analizēšana un sporta aktivitāšu plāna izveide.

#3 Daily Workouts Fitness Trainer

Saglabāt labu fizisko formu un uzlabot savu veselību palīdz regulārs sporta zāles apmeklējums. Taču daudziem pietrūkst motivācijas vai nav iespējas apmeklēt kādu fitnesa klubu. Tādā gadījumā var izmēģināt bezmaksas aplikāciju Daily Workouts Fitness Trainer, kas ļaus komfortabli nodarboties ar sportu mājas apstākļos. Tu vari izvēlēties, kādu ķermeņa daļu trenēt, un aplikācija piedāvās vienkāršus, bet ļoti efektīvus piecu līdz trīsdesmit minūšu garus treniņus. Vingrojumus ir izstrādājis sertificēts personīgais treneris, un tie ir pieejami video formātos.

Daily Workouts Fitness Trainer pieejama gan iOS, gan Android ierīcēm. Aplikācija paredz arī Pro maksas versiju, taču arī bezmaksas versijā ir pieejami neskaitāmi treniņu video.

#4 Garden Plate

Veģetāriešu, vegānu un svaigēdāju must-have aplikācija Garden Plate piedāvā garšīgas receptes veselīgām maltītēm. Receptes ir sadalītas vairākās kategorijās, piemēram, vegānu, svaigēdāju receptes, bezglutēna ēdienu receptes, salātu, uzkodu receptes u. c. Šeit uzzināsi, kā pagatavot vegānu detoksa smūtiju, kvinojas, avokado un pistāciju salātus, artišoku mērci un citus vieglus, veselīgus un bezgala gardus ēdienus.

Garden Plate pieejama iOS ierīcēm. Aplikācijā var atrast lielu daudzumu bezmaksas recepšu, kā arī par samaksu ir iespējams iegādāties papildu receptes.

#5 365 food tips

Šī aplikācija varētu būt noderīga tiem, kuri interesējas par pārtikas produktiem, to ietekmi  uz organismu un veselīgu dzīvesveidu kopumā. Lejupielādējot aplikāciju, tu katru dienu saņemsi vienu interesantu faktu, kas saistīts ar uzturu. Piemēram, vai zināji, ka bumbieri palīdz izvadīt no organisma smagos metālus un toksīnus un ka valrieksti palīdz nostiprināt imūnsistēmu?

365 food tips pieejama iOS ierīcēm. Aplikācijas lietošana ir bezmaksas, taču, ja vēlēsies ātrāk uzzināt nākamās dienas faktu, par to tiks iekasēta neliela maksa.

#6 Sleep Cycle: Smart Alarm Clock

Veselīga dzīvesveida ievērošana paredz arī rūpes par savu atpūtu miega laikā. Kvalitatīvs miegs lielā mērā ietekmē mūsu pašsajūtu, veselību un dzīves kvalitāti kopumā. Aplikācija Sleep Cycle būtībā ir inteliģents modinātājs, kas maigi modina vieglākajā miega fāzē, pirms tam izanalizējot veidu, kādā tu guli. Tas palīdz pamosties dabiskā veidā un justies daudz labāk nekā ceļoties ar parastu modinātāju.

Sleep Cycle pieejama gan iOS, gan Android ierīcēm. Tāpat kā daudzas citas aplikācijas arī Sleep Cycle iekļauj gan bezmaksas, gan maksas fīčas. Izmantojot bezmaksas iespēju, tu varēsi pilnā mērā izmantot inteliģento modinātāju, analizēt sava miega kvalitāti un iegūt statistikas datus.

#7 Stop, Breathe & Think

Psihiskā veselība ir viens no veselīga dzīvesveida stūrakmeņiem. Aplikācija meditācijai Stop, Breathe & Think palīdzēs rast mieru un kontrolēt savas emocijas. Lietotnē ir aptuveni 30 bezmaksas sesijas, tās ir samērā īsas (līdz 11 minūtēm) un paredz vienkāršas meditācijas prakses. Tāpat ir iespējams vienkārši uzlikt taimeri un pasēdēt klusumā, iemācīties dažādas elpošanas tehnikas vai klausīties nomierinošajās meža skaņās.

Stop, Breathe & Think pieejama gan iOS, gan Android ierīcēm. Tiem, kuri tikai sāk iepazīties ar meditācijas praksēm, pietiks ar šīs aplikācijas bezmaksas iespējām. Maksas pakalpojumi paredz garākas un pilnīgi jaunas meditēšanas sesijas, tajās ierunāto balsu daudzveidību un citas papildu iespējas.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)