Banner 980x90

Apgūsti teoriju atvaļinājumā!

Ir sācies atvaļinājumu laiks, un mēs saprotam, cik šobrīd ir grūti atrast vēlmi doties uz autoskolu un pavadīt laiku telpās, ja ārā spīd saulīte un visi atpūšas pie dabas. Labā ziņa ikvienam, kas vēlas iegūt autovadītāja apliecību, bet nevēlas ziedot īso Latvijas vasaru, lai sēdētu autoskolas telpās un apgūtu teoriju, – piedāvājam iespēju mācīties attālināti. SIA Autoskola iet līdzi jaunākajām tendencēm nozarē un piedāvā apgūt B kategorijas teorētiskās apmācības tiešsaistes platformā MACAM.LV. 

Tu vari mācīties uz balkona, pie jūras, pie vecākiem laukos vai Turcijas kūrortā – vietai nav nozīmes, galvenais ir neaizmirst paņemt līdzi viedierīci, uz kuras skatīties nodarbības. Mācību materiāliem ir iespējams pieslēgties jebkurā diennakts laikā un mācīties var no jebkuras vietas pasaulē. Tiešsaistes platforma MACAM.LV ir pirmā un šobrīd vienīgā platforma Latvijā, kas ļauj apgūt B kategorijas teorētiskās apmācības attālināti, un tiešsaistes apmācību sistēmā ir iespējams apgūt 8 no 11 B kategorijas teorijas moduļiem. 

 

Apmācības tiešsaistē – vienkārši un ērti!

Tiem, kas satraucas, ka apmācības tiešsaistē ir sarežģīts process un pa spēkam tikai tiem, kuri ir uz „tu” ar modernajām tehnoloģijām – varam nomierināt, ka apmācības tiešsaistē ir ļoti vienkāršs process un ļauj apgūt teoriju sev pielāgotā tempā. Ja kāds teorijas modulis šķiet sarežģīts vai nav pārliecības, ka tas ir pietiekami labi apgūts, lekciju ierakstus ir iespējams noskatīties atkārtoti, ļaujot kursantam nepalaist garām svarīgu informāciju un nodrošinot, ka visi moduļi ir apgūti augstā līmenī. Protams, tāpat kā visām attālinātajām apmācībām, kursantam ir jābūt vēlmei un motivācijai patstāvīgi apgūt visu mācību vielu, jo attālinātās mācības balstās uz paša cilvēka iekšējo vēlmi apgūt jaunas zināšanas. Apmācību uzsākšanas process arī ir ātrs un vienkāršs – pēc līguma noslēgšanas ar autoskolu kursantam tiks piešķirtas piekļuves tiesības tiešsaistes apmācību platformai MACAM.LV. Piesakoties apmācībām klātienē, ir jāgaida, kad tiks nokomplektēta apmācību grupa, bet, mācoties tiešsaistē, kursants apmācības varēs uzsākt uzreiz pēc piekļuves saņemšanas. Nodarbību materiāli sastāv no 10 līdz 15 minūšu gariem video, un nav noteikts, ka katra nodarbība ir jāapgūst dienas laikā. Kursants pats var izvēlēties sev nepieciešamo mācību tempu un apgūt moduļus pa daļām. Apmācību materiāli ir pieejami ne tikai latviešu, bet arī krievu valodā, ļaujot izvēlēties sev ērtāko apmācību valodu.

Netērē laiku lieki – mācies tiešsaistē! 

Kā jau iepriekš minējām, tiešsaistes apmācību platformā MACAM.LV var apgūt 8 no 11 mācību moduļiem, bet atlikušie trīs moduļi par satiksmes drošību būs jāapgūst klātienē. Tāpat kā tiem kursantiem, kuri apmācības apgūst klātienē, pēc teorijas apmācību noslēguma būs jānokārto skolas teorētiskais eksāmens, kas parādīs, vai kursants ir apguvis teorētiskās zināšanas pietiekamā līmenī. Pēc teorētisko apmācību apgūšanas un autoskolas teorētiskā eksāmena veiksmīgas nokārtošanas kursants varēs uzsākt praktiskās braukšanas apmācības. SIA Autoskola piedāvā praktiskās braukšanas apmācības ne tikai Rīgā, bet arī Jelgavā un Ogrē. Mums ir svarīgi, lai mūsu kursanti justos par sevi pārliecināti CSDD eksāmena laikā, tādēļ praktiskās apmācības notiek ar VW Golf markas automašīnām, kas ir identiskas CSDD eksāmena automašīnām. 

 


Mācies kopā ar SIA Autoskola un izvēlies sev izdevīgāko apmācību veidu – klātienē vai tiešsaistē! Gaidīsim tavu zvanu! 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu