Banner 980x90

Atbrīvojieties no nevēlamajiem matiņiem ar lāzerepilācijas palīdzību

Gatavojoties gada siltākajai sezonai, laiks ne tikai no skapja ņemt ārā kleitas un svārkus, bet arī parūpēties par to, lai ķermeņa nevēlamais apmatojums nestātos ceļā bez raizēm baudīt vasaras priekšrocības. Cīņa ar nevēlamajiem matiņiem var būt smaga un nogurdinoša, jo īpaši vasarā, kad ir aktīvā pludmales sezona. Par laimi, no nevēlamajiem matiņiem iespējams atbrīvoties arī uz ilgu laiku, lai turpmākajās vasarās nesatrauktos par lieko ķermeņa apmatojumu.

Lāzerepilācija ir mūsdienīga un efektīva metode, kas sniedz iespēju atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma pat uz vairākiem gadiem. Vairāk par to, kā noris lāzerepilācijas procedūra, kādi ir tās ierobežojumi un arī ieguvumi, lasiet tālāk rakstā.

Kā notiek matiņu likvidēšana ar lāzeru?

Lāzerepilācijas laikā ar lielas jaudas viena viļņa garuma gaismas staru tiek iznīcināta matiņa folikula. Procedūras laikā āda apkārt matiņam netiek traumēta, jo lāzers iedarbojas tikai uz matiņa sīpolu. Lāzerepilācija ir mazsāpīga procedūra, tādēļ tās laikā, protams, ņemot vērā individuālos faktorus, pacients var izjust vien nelielu diskomfortu vai nejust gluži neko. Turklāt, lāzerepilācija ir ne vien mazsāpīga, bet arī salīdzinoši ātra procedūra. Atkarībā no ķermeņa zonas, tā var ilgt vien dažās sekundes. Protams, ja nepieciešams apstrādāt lielāku ķermeņa zonu, procedūra var prasīt arī 30 minūtes. Jāņem gan vērā, ka ar vienu lāzerepilācijas reizi vien nepietiks. Lai arī pati procedūra neaizņem daudz laika, to var būt nepieciešams atkārtot 3–6 reizes līdz tiek sasniegts vēlamais rezultāts. Turklāt, starp procedūrām nepieciešams ieturēt vismaz 4 nedēļu pauzi.  Taču ir vērts uzsvērt, ka lāzerepilācija ir piemērota matiņu likvidēšanai jebkurā ķermeņa zonā, tai skaitā, arī jutīgākajās zonās. 

Lāzerepilācijas galvenās priekšrocības

 • Matiņi neataug ilgu laiku
  Lāzerepilācija ir lielisks veids, kā atbrīvoties no nevēlamā apmatojuma uz ilgāku laiku. Pēc pilna procedūras kursa veikšanas matiņi neataug pat vairākus gadus. Tas, protams, ir ar nosacījumu, ka reizi gadā tiek veikta atjaunojošā procedūra.
 • Lāzerepilācija uzlabo ādas stāvokli
  Matiņu likvidēšanas procedūra ne tikai atbrīvo no nevēlamā apmatojuma, bet arī uzlabo ādas stāvokli. Jau pēc pirmās procedūras āda kļūst gludāka, matiņi vairs neieaug, kā arī mazinās ādas pigmentācija.
 • Procedūra ir piemērota jebkurai ķermeņa zonai
  Lāzerepilāciju ir iespējams veikt jebkurā ķermeņa zonā. Tā sniedz iespēju atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem pat uz sejas.
 • Lāzerepilācija ir piemērota arī vīriešiem
  Matiņu likvidēšanu ar lāzeru iecienījuši arī vīrieši. Nereti šī procedūra tiek izvēlēta, lai atbrīvotos no matiņiem plecu, vēdera, muguras, jostas un padušu zonās.

“Era Esthetic” – matiņu likvidēšana ar jaunākās paaudzes lāzeru

Droša un efektīva lāzerepilācija Rīgā ir iespējama lāzerdermatoloģijas klīnikā “Era Esthetic”. Tur pieredzes bagāti speciālisti ar jaunākās paaudzes lāzeru GentleLase Pro palīdz atbrīvoties no nevēlamajiem matiņiem, rūpējoties par to, lai katram klientu tiktu nodrošināti labākie estētiskie rezultāti.

 

Vairāk par lāzerepilācijas procedūru varat uzzināt mājaslapā eraesthetic.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)