Banner 980x90

Atklājot “Čē Čē Čempionāts”, Ministru prezidente pasniedz pateicības rakstus pieciem skolu direktoriem

Atklājot Eiropas lielāko skolu klašu saliedēšanas festivāla “Čē Čē Čempionāts” Finālu Bauskā un uzrunājot 12 000 skolēnus un skolotājus, Ministru prezidente Evika Siliņa novēlēja skolēniem būt mērķtiecīgiem un saliedētiem, kā arī pasniedza pateicības rakstus pieciem skolu direktoriem, kuru pārstāvētās skolas ir iekļuvušas Finālā ar lielāko klašu skaitu.

Ministru prezidentes pateicības rakstus saņēma Bauskas Valsts ģimnāzijas direktore Linuta Ģerģe, Ogres Centra pamatskolas direktore Dace Bondare, Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas direktors Guntis Vasiļevskis, Siguldas Valsts ģimnāzijas direktors Rūdolfs Kalvāns un Zentas Mauriņas Grobiņas vidusskolas direktore Laila Roga.

 

“Sirsnīgi sveicu visus “Čē Čē Čempionāta” lieliskos organizatorus un finālistus – 12 000 skolēnus un skolotājus! Paldies par jūsu kopīgo vienoto darbu, palīdzot notikt gada lielākajam klašu saliedēšanās festivālam Latvijā. Jūs šajā laikā esat stiprinājuši komandas garu, cīņassparu, pierādījuši sevi praktiskos pārbaudījumos un nonākuši līdz šim galvenajam brīdim – lielajam finālam. Tas nebūtu varējis notikt arī bez skolu pedagogu un vadības aktīvas iesaistes, motivējot skolēnus piedalīties un sevi apliecināt. Jūs esat tie, kuri ikdienā iedvesmo mūsu jaunatni attīstīt savas spējas, būt aktīviem un domāt valstiski – tas ir milzīgs ieguvums Latvijai kā valstij!” saka Ministru prezidente Evika Siliņa.

 

Par kāroto “Čē Čē Čempionāts” uzvarētāja titulu cīnās 480 klases, sacenšoties 6.-7. klašu, 8.-9. un 10.-12. klašu grupā. Vakar, 16. maijā, noritēja Čempionāta Fināla pirmā diena, kurā sacentās 8. un 9. klases – šajā grupā uzvaras laurus plūca Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas 9.c klase. Šodien, 17. maijā, norit sacensības 6. un 7. klasē, savukārt rīt, 18. maijā, par Grand Prix un ceļojošo kausu sacentīsies 10., 11. un 12. klases. Fināls norisinās Bauskā speciāli radītā sacensību pilsētiņā, kurā 12 000 skolēnu dažādos aizraujošos pārbaudījumos stiprina profesionālajā un privātajā dzīvē nozīmīgās caurviju prasmes, piemēram, kritiskā domāšana, lēmumu pieņemšana, sadarbība, pašiniciatīva, jaunrade. 

 

“No vairāk kā 900 klasēm, kas pieteicās dalībai “Čē Čē Čempionātā”, šajās dienās Bauskā sacenšas 480 klases, pārstāvot visus Latvijas reģionus. Apsveicu visas Finālā iekļuvušās klases, kuras, pārvarot Čempionāta Pieteikšanās un Pusfināla posmus, jau ir apliecinājušas, ka ir radošākās, mērķtiecīgākās un saliedētākās klases Latvijā!” stāsta “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. “Mums ir īpašs prieks, ka šogad, kad Čempionāts norit jau 18. gadu, tajā piedalās jau katrs piektais Latvijas skolnieks. Tik liela skolēnu atsaucība, kā arī atbalsts no Ministru prezidentes, skolotājiem un skolu direktoriem mums ir būtisks dzinulis turpināt rīkot “Čē Čē Čempionāts”, kas ir skolēnu gaidītākais notikums Latvijā un unikālas skolas vecuma bērnu sacensības Eiropas mērogā.”

 

Šogad “Čē Čē Čempionāts”, kuru rīko “Tele2”, atbalsta Bauskas novada pašvaldība, AS "SEB banka", AS "Sadales tīkls", "Elektrum" jauniešu izglītības projekts “FIZMIX.lv”, Latvijas Zaļais punkts, zīmoli “Super Manki”, “M&M’s” un “Orbit”, STENDERS Cosmetics un programma “Piens un augļi skolai”. “Čē Čē Čempionāta” Fināla norisi ar savām aktivitātēm papildina Latvijas Nacionālā Aizsardzības akadēmija un Zemessardzes 53. kājnieku bataljons, Valsts policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, biedrība “Papardes zieds”, programma Erasmus +, Cēsu kosmosa izziņas centrs, zinātnes centrs VIZIUM u.c.

 


 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (32)
Anonīms [Anonīms] Pirmdiena, 20. maijā, 2024, 15:10

На платформе Kraken kraken darknet ссылка имеется более 5 000 продавцов предлагающих широкий ассортимент товаров. Здесь вы непременно найдете подходящий вариант. Между прочим, на Kraken есть возможность обмена btc на Киви, альтернатива использованию Telegram - анонимные записки между клиентами через Privnote. Если возникают конфликтные ситуации, можно разрешить их через функцию "диспут" с модератором или продавцом. И это только некоторые из фишек и особенностей, которые можно найти на отдельной странице магазина, посвященной функциям и особенностям данного ресурса.

Anonīms [Anonīms] Pirmdiena, 20. maijā, 2024, 09:31

you're in reality a excellent webmaster. The site loading speed is amazing. It seems that you're doing any unique trick. Moreover, The contents are masterwork. you have performed a great task on this topic!

Anonīms [Anonīms] Pirmdiena, 20. maijā, 2024, 09:02

Я часто слежу за speora.org, где можно найти интересные статьи по ремонту бытовой техники. Я всегда готов помочь соседям с ремонтом их стиральных машин.

Anonīms [Anonīms] Pirmdiena, 20. maijā, 2024, 07:32

See What Bondage Tricks The Celebs Are Using Slim

Anonīms [Anonīms] Pirmdiena, 20. maijā, 2024, 07:16

The 10 Most Terrifying Things About How To Get CS GO Cases case Clutch