Banner 980x90

Deratizācija un dezinsekcija: kādos gadījumos tās noder?

Blusas nav sastopamas tikai laukos, tās mitinās arī pilsētnieku dzīvokļos, radot pamatīgu diskomfortu. Turklāt blusu iznīcināšana var nebūt nemaz tik vienkāršs uzdevums. Kamēr blusas nav savairojušās, palīdzēt var kāda no tautas metodēm vai veikalos nopērkamie līdzekļi. Taču gadījumos, kad šie nepatīkamie insekti jau pamatīgi apsēduši mājokli, ir jāiesaista profesionāļi, kuriem pieejamas daudz efektīvākas dezinsekcijas metodes. 

Dezinsekcija ir vajadzīga arī tad, kad ir aktuāla prusaku un blakšu iznīcināšana vai, piemēram, skudru iznīcināšana. Arī šajā gadījumā princips ir tas pats – vieglāk ar šo uzdevumu veiksies tad, ja insektu telpās vēl nav tik daudz.

Kas jāņem vērā pirms dezinsekcijas? 

Ja dezinsekcija tiek uzticēta profesionāļiem, viņi sniegs visu vajadzīgo informāciju par sagatavošanos procesam, kā arī izskaidros rīcību dezinsekcijas laikā un pēc tās. 

Pirms dezinsekcijas telpas ir atbilstoši jāsagatavo. Tām jābūt tīrām, bez putekļiem un citiem netīrumiem. Jūsu personīgās mantas, ko nav plānots pēc dezinsekcijas pārmazgāt, jāieliek maisos – ar nosacījumu, ka šajās mantās nav atrodami insekti. Pretējā gadījumā dezinsekcija var arī nenest gaidīto rezultātu. 

Kas ir deratizācija? 

Deratizācija ir grauzēju – pamatā žurku un peļu – iznīcināšana. Arī šie grauzēji ir nelūgti viesi mājokļos, turklāt tie rada ne tikai bojājumus, bet arī var pārnēsāt dažādas infekcijas slimības. 

Ir virkne pasākumu, ko var veikt, lai nepieļautu grauzēju iekļūšanu iekštelpās, piemēram, jāaiztaisa visi caurumi, pa kuriem peles un žurkas var iekļūt ēkā, jāsakopj pagalms, lai ierobežotu slēpņu un barības pieejamību. 

Peļu un žurku iznīcināšana var tikt īstenota ar dažādām metodēm – mehāniskām vai ķīmiskām. Tomēr bieži vien visefektīvākais risinājums ir profesionāli kaitēkļu kontroles pakalpojumi. 

"Aktis" – dezinsekcijas un deratizācijas pakalpojumi

Ja arī jums ir aktuāli kaitēkļu kontroles pakalpojumi, ieskatieties uzņēmuma “Aktis” piedāvājumā, kur ir pieejama dezinsekcija (tostarp mušu iznīcināšana, iršu un lapseņu iznīcināšana), kā arī deratizācija un dezinfekcija. Uzņēmums šajā nozarē strādā jau vairāk nekā 30 gadus, nodrošinot efektīvus risinājumus, individuālu pieeju un operatīvu darbu izpildi. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk www.aktis.lv!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)