Ilgmūžīgi vārti jūsu īpašumam no “RIPO International”

Vajadzība novilkt sava īpašuma robežas un pasargāt to no svešiniekiem ir tikpat sena kā cilvēks pats. Vārti un žogi ir šī procesa neatņemama sastāvdaļa jau kopš neatminamiem laikiem. Līdz mūsdienām nekas daudz nav mainījies – joprojām sargājam un nodalām savu teritoriju. Vienīgi tagad ir citi materiāli un tehnoloģijas, kas tiek izmantotas vārtu un arī žogu izgatavošanā. 

Pašmāju uzņēmums “RIPO International” ar vārtu izgatavošanu nodarbojas jau vairākas desmitgades un spējis radīt tādus produktus, kuriem uzticas klienti ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs un izvēlas tos ilgmūžības, augstās kvalitātes un moderno dizainu dēļ.

Kvalitatīvi vārti katrai vajadzībai
Cik īpašumu, tik vajadzību. Cik saimnieku, tik vēlmju. Tāpēc “RIPO International” saviem klientiem piedāvā dažāda veida vārtus, kurus var aprīkot tieši tā, kā nepieciešams, pielāgojoties īpašuma un ēku specifikai, kopējai arhitektūrai un citiem faktoriem. Sortimentā pieejami vārti, kas tiek izgatavoti no augstākās kvalitātes izejmateriāliem, kā arī ar modernākajām darba metodēm, lai panāktu teicamu izturību un ilgu kalpošanas laiku.

  • Garāžu vārti. Pieejami dažāda veida paceļamie un veramie garāžu vārtu, kas efektīvi spēj pasargāt kustamo un nekustamo īpašumu, kā arī padara garāžu daudz funkcionālāku un ērtāku. Siltumizolējošie paneļi, no kuriem izgatavoti vārti, pieejami dažādos dizainos un krāsās, lai katrs klients varētu izvēlēties savam īpašumam piemērotāko risinājumu. Atbilstoši vēlmēm iespējams aprīkot vārtus ar dažādiem vēršanās, kontroles un slēgšanas mehānismiem.
  • Sētas un teritoriju vārti. Gan privātmājām, gan rūpnieciskiem īpašumiem nepieciešami uzticami, izturīgi un funkcionāli vārti. “RIPO International” tādus izgatavo atbilstoši klienta vēlmēm un teritorijas īpatnībām. Pieejami gan bīdāmie, gan veramie vārti ar dažādiem apdares un vadības risinājumiem. Šādi vārti nodrošina gan īpašuma, gan personu drošību, neļaujot teritorijā iekļūt nepiederošajiem.
  • Industriālie vārti ir neaizstājami ražošanas un komerctelpās, jo tie ne tikai nodala telpas, bet arī sniedz papildu drošību, optimizē darba vidi, samazina telpu ekspluatācijas izmaksas. “RIPO International” industriālie vārtu paneļi ir izturīgi, kvalitatīvi, siltināti un viegli pielāgojami jebkura tipa ēkai. 

Moderna un uzticama vārtu automātika
"RIPO International" sadarbojas ar vadošajiem vārtu automātikas ražotājiem no Itālijas (Beninca) un Vācijas (Marantec) un izmanto viņu produkciju, lai aprīkotu savus ražotos vārtus ar uzticamiem un ilgmūžīgiem automātiskās vēršanās mehānismiem. Ar automātiku iespējams aprīkot jebkurus vārtus – veramos un bīdāmos teritoriju vārtus, garāžu un arī industriālos vārtus. Vārtu automātika nav greznība, bet gan ikdienas ērtība, kas nodrošina operatīvu darbu, drošību un komfortu vārtu lietošanas laikā. Vārtu aprīkošana ar automātiskās vēršanās mehānismu, protams, ir papildu izmaksas, tomēr, skatoties ilgtermiņā un domājot par komfortu, drošību un funkcionalitāti, vārtu automātikai ir ļoti būtiska loma, jo tā:

  • atvieglo iebraukšanu un izbraukšanu;
  • palielina drošību, jo nevajag izkāpt no auto;
  • nodrošina iekļūšanu īpašumā tikai piederošām personām;
  • ļauj optimizēt transporta plūsmu;
  • padara vārtu lietošanu daudz ērtāku.

Individuāla pieeja katram klientam
“RIPO International” saviem klientiem nodrošina pilnu servisu – no konsultācijām par piemērotāko produktu izvēli līdz produkta ražošanai, uzstādīšanai un arī garantijas apkopei, ja tas nepieciešams. Vārti tiek radīti katram īpašumam un ēkai, izvērtējot visus individuālos faktorus un objekta specifiku, uzklausot klienta vēlmes. Tas ļauj izveidot atbilstošāko piedāvājumu un radīt tieši tādus vārtus, kas atbilst īpašumam un nodrošina visas klientam svarīgās funkcionalitātes. Individuāli pielāgoti tiek ne tikai vārtu izmēri, bet arī apdares materiāli un krāsas, lai gala produkts harmoniski iekļautos īpašuma kopējā arhitektūrā. Šie vārti izceļas ar vairākām būtiskām kvalitātēm un priekšrocībām: mūsdienīgu dizainu, ilgu kalpošanas laiku, drošu un izturīgu aprīkojumu, ērtu lietošanu, plašu krāsu izvēli, CE kvalitātes marķējumu un augstākās kvalitātes izejmateriāliem.

Vairāk par vārtiem un to cenām uzzināsiet mājaslapā ripointernational.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu