Banner 980x90

Kā izvairīties no biežākajām kļūdām darba apģērba izvēlē?

Atbilstošs darba apģērbs ļauj darba laikā veiksmīgi izpildīt ar to saistītos uzdevumus un justies komfortabli neatkarīgi no darba vides apstākļiem. Turklāt kvalitatīvs darba apģērbs ir pielīdzināms individuāliem aizsardzības līdzekļiem, jo palīdz ķermenim nezaudēt siltumu vai pārkarst, kā arī pasargā to no iespējamajām darba traumām. Tādēļ tik svarīgi darba apģērbu izvēlēties atbilstoši sezonai un darba videi. Kad tiek apmeklēti darba apģērbu veikali Rīgā, meklējot nepieciešamo, šo aspektu izvērtēšana nodrošinās vislabāko līdzsvaru starp drošību, komfortu un cenu.

Mitruma un vēja izolācija

Mitrumizturīgs darba apģērbs ir īpaši svarīgs veicot darbus, kuru laikā ilgstoši jāatrodas ārpus telpām. Ķermeni no mitruma un aukstuma vislabāk aizsargā kvalitatīvi darba apģērbi no tādiem materiāliem kā poliesters vai vilna, kas uzvilkti, ievērojot slāņošanas principu. 

Ja āra vidē jāuzturas ilgstoši, tad darba puskombinezons ar jaku pasargās labāk par apģērba komplektu, kuru veido darba jaka vai virsjaka un darba bikses

Kustību brīvība

Svarīgi ir pievērst uzmanību tam, lai darba apģērba kārtas, kuras veido virsdrēbes, termoveļa un papildu apģērbs, netraucētu kustībām un būtu piemērotas temperatūru svārstībām. 

Helly Hansen jakas apvieno sevī visu nepieciešamo kvalitatīvam darbam ekstremālos laikapstākļos. Šīs darba jakas ir pietiekami plānas, lai neierobežotu kustības, taču vienlaikus ūdensizturīgas, siltumu uzturošas un elpojošas, ļaujot saglabāt vienmērīgu un komfortablu iekšējo mikroklimatu. To pašu var attiecināt, kad tiek izvēlēti kvalitatīvie HH apavi.

Papildu drošības elementi

Kvalitatīvs darba apģērba dizains ir pārdomāts un veidots atbilstoši specifiskām drošības prasībām. Tam nav lieku detaļu, kas var nokarāties un neuzmanības dēļ izraisīt savainojumus. Drīzāk visas darba apģērba dizaina detaļas, piemēram, gaismu atstarojoši elementi, ar apkārtējo vidi kontrastējošs audums, amortizējoši spilventiņi vai biezāks un izturīgāks materiāls zonās, kas visbiežāk tiek paļautas traumām, kalpo lielākai drošībai un komfortam. 

Tieši tādēļ darba apģērbs ir jāizvēlas kontekstā ar darba vidi un veicamajiem pienākumiem un nav vērts ietaupīt, izvēloties apģērbu, kas nav piemērots konkrētajai situācijai. 

Darba apģērbu veikals Almont.lv piedāvājumā ir plašs piedāvājums, kur ir kvalitatīvs darba apģērbs, darba apavi, piemēram, Tamrex apavi, darba cimdi un citi individuālās aizsardzības līdzekļi, lai katrs spētu atrast vispiemērotāko risinājumu sev. 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)