Banner 980x90

Kā izvēlēties labus logus savam mājoklim?

Kad ir pienācis laiks nomainīt logus, jādomā par dažādiem faktoriem. Īpaši tādēļ, ka logu izvēle mūsdienās ir pietiekami daudzveidīga. Populāra izvēle ir PVC logi, taču tas nav vienīgais variants – pieejami arī klasiskie koka un izturīgie alumīnija logi. Katrai no šīm opcijām ir sava specifika, tādēļ, lai izvēlētos piemērotāko risinājumu, jāizvērtē visi varianti. 

PVC logi 

Plastmasas logi sniedz vairākas priekšrocības – tie ir izturīgi, vienkārši kopjami un ir pieejami cenas ziņā. Būtiski ir arī tas, ka tiem ir laba siltumizolācija, turklāt ir iespēja izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko siltumizolācijas klasi (ekonomisko, uzlaboto vai energoefektīvo).

Koka logi 

Koka logi ir klasiska izvēle – eleganti un ilgtspējīgi. Tie nodrošina mājīgu atmosfēru, turklāt pieejami plašā toņu un dizainu klāstā, ļaujot katram izvēlēties sev tīkamāko variantu. Jāpiebilst, ka mūsdienās kvalitatīvi koka logi tiek apstrādāti ar speciāliem līdzekļiem, kas nodrošina īpašu aizsardzību pret vides nelabvēlīgo ietekmi. Protams, jārēķinās ar to, ka izmaksu ziņā koka logi ir dārgāki nekā PVC logi. 

Alumīnija logi 

Alumīnija logi būs veiksmīga izvēle, ja prioritāte ir izturība un ilgtspējība. No šī materiāla tiek gatavoti arī ugunsdrošie logi. Alumīnija logi neprasa īpašu kopšanu, tie ir noturīgi pret vides nelabvēlīgo ietekmi. Tā ir populāra izvēle biroja ēkās un citās sabiedriskās celtnēs. 

Kas attiecas uz izmaksām, alumīnija logi prasīs lielākus ieguldījumus nekā PVC logi, taču maksās mazāk nekā koka logi. 

Tiek piedāvāti arī kombinētie logu rāmji no koka un alumīnija. Šādi logi ir izturīgi, gaumīgi un apvieno abu materiālu labākās īpašības. 

Labāko logu izvēle atkarīga no katra individuālās gaumes un vajadzībām. Ja rodas kādi jautājumi par piemērotākajiem risinājumiem, konsultējieties ar speciālistiem! 

Daudzveidīga logu izvēle – labologuagentura.lv 

Kvalitatīvi logi pieejami Labo Logu Aģentūrā. Izvēlei gan alumīnija, gan koka un PVC logi. Klientu ērtībām tiek nodrošināta arī logu aiļu mērīšana un logu montāža. 

Pieredzējušie uzņēmuma speciālisti atbildēs uz neskaidrajiem jautājumiem par logu izvēli un palīdzēs atrast labāko risinājumu. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk – www.labologuagentura.lv

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu