Banner 980x90

Kā noorganizēt teicamu dārza ballīti?

Laikam paliekot pavasarīgākam un siltākam, daudzi sāk domāt par pirmo dārza ballīšu rīkošanu. Ja arī jūs vēlaties atklāt dārza sezonu ar vērienīgu un neaizmirstamu ballīti, ieskatieties mūsu sagatavotajos padomos! 

Parūpējieties par viesu komfortu 
Jebkurš ballīšu rīkotājs jums pateiks, ka viesu komfortam jābūt galvenajai prioritātei. Parūpējieties par piemērotām, ērtām mēbelēm, saulessargiem vai nojumi, kā arī citiem elementiem, kas palīdzēs ikvienam justies ērti un labi. 

Izplānojiet izklaides 
Neaizmirstiet padomāt par izklaidēm! Tās var būt gan galda spēles, gan arī  ja platība atļauj kādas aktīvākas izklaides. Ļaujieties radošumam un, ja nepieciešams, meklējiet idejas internetā vai citos resursos. Varat arī lūgt palīdzību viesiem, piemēram, ielūgumā ierakstot, ka katram jāizdomā kāda dārza ballītei piemērota aktivitāte. 

Izveidojiet ēdienkarti 
Kas gan ir ballīte bez garda ēdiena? Lai būtu vienkāršāk parūpēties par ēdienkarti, ir vērts vispirms izveidot plānu. Ar ko vēlaties cienāt savus viesus? Cik daudz produktu tam nepieciešams? Vai visu gatavosiet paši vai pasūtīsiet jau gatavu? Iespējams, jums jāapmeklē konditoreja, lai savlaicīgi pasūtītu pīrādziņus un citus gardumus? Plānojot un pierakstot visu, varēsiet pārliecināties, ka nekas netiek palaists garām. 

Ja plānojat grilēt gaļu un citus ēdienus, savlaicīgi parūpējieties arī par grilu un citiem piederumiem, kas būs nepieciešami. Noteikti sarūpējiet arī pietiekami daudz trauku. 

Viss garšīgiem svētkiem konditorejā "Franču maize"! 
Konditoreja Rīgā, ko vērts apmeklēt gan ikdienā, gan svētkos, ir "Franču Maize". Tortes un kūkas, sāļie un saldie kliņģeri, smalkmaizītes un pīrādziņi, cepumi un citas uzkodas  tas viss konditorejas piedāvājumā. Tā ir jūsu iespēja pacienāt savus viesus ar mutē kūstošiem gardumiem, vienlaikus ietaupot arī laiku, tā kā par jūsu garšas kārpiņām parūpēsies pieredzējušie konditori! Jums atliks tikai izbaudīt. 

Konditorejas "Franču maize" piedāvājumā ir ēdienu piegāde, kā arī izbraukuma banketi klientu izvēlētā vietā. Banketi ietver ne tikai ēdienus un dzērienus, bet arī traukus un visu pārējo, kas vajadzīgs saviesīgā pasākuma laikā. Ieskatieties www.francumaize.lv, lai uzzinātu vairāk!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu