Banner 980x90

Kā parūpēties par kafijas automātu? 4 noderīgi padomi

Lai nodrošinātu iespēju baudīt gardu kafiju, ir jāizvēlas ne tikai atbilstošs kafijas automāts, bet arī jāparūpējas, ka tas ir labā darba kārtībā. Ko ņemt vērā, veicot kafijas automāta apkopi? Kā pareizi rūpēties par kafijas automātu? Par to vairāk raksta turpinājumā! 

 

Atkaļķošana 

Lai nodrošinātu labu kafijas kvalitāti un ilgu automāta kalpošanas laiku, svarīga ierīces apkopes sastāvdaļa ir atkaļķošana. Šim nolūkam jāizmanto atbilstošs kafijas automātu atkaļķotājs. Vislabāk, ja kafijas automātu atkaļķotājs ir izgatavots no drošām un videi nekaitīgām sastāvdaļām. 

Tīrīšana

Lai izvairītos no pelējuma veidošanās, regulāri jātīra gan kafijas biezumu uzglabāšanas kaste, gan notekpaplāte un citi automāta elementi. Ja kafijas automāts ir aprīkots ar piena sistēmu, regulāri jātīra arī tā. Neiztīrīta piena sistēma var ietekmēt kafijas garšu un kvalitāti. Piena sistēmu svarīgi tīrīt katru dienu – ieteicams skalot to zem tekoša ūdens. 

Regulāri tīrot kafijas automātu, jūs parūpēsieties ne tikai par ilgāku ierīces kalpošanas laiku, bet arī par to, ka kafija, kas tiek pagatavota šajā ierīcē, ir vienmēr baudāma. 

Ūdens filtra nomaiņa

Regulāri jāveic arī ūdens filtra nomaiņa – īpaši, ja kafijas pagatavošanā tiek izmantots augstas cietības ūdens. 

Pareiza kopšana

Kafijas automāta apkope jāveic tikai saskaņā ar tā lietošanas instrukciju. Ieteicams ar kopšanas prasībām iepazīties vēl pirms ierīces iegādes, lai zinātu, ar ko rēķināties un kādi kopšanas līdzekļi tam būs nepieciešami. Dažādiem kafijas automātiem var būt atšķirīgas kopšanas prasības, tādēļ, izvēloties piemērotāko ierīci, ņemiet vērā arī ērtības!

Kafo.lv – lielisks piedāvājums kafijas cienītājiem 

Nepieciešams kvalitatīvs kafijas automātu atkaļķotājs, jauns kafijas aparāts vai izcilas kafijas pupiņas? Ieskatieties uzņēmuma Kafo.lv piedāvājumā un izvēlieties savām vajadzībām atbilstošu risinājumu, lai jau pavisam drīz varētu baudīt gardu kafiju! 

Izvēlei tiek piedāvāts plašs dažādu kafijas automātu klāsts, brūvrīki kafijas pagatavošanai, trauki, kafija un kafijas pupiņas no labākajiem un atzītākajiem zīmoliem. Tāpat interneta vietnē www.kafo.lv atradīsiet lieliskus piedāvājumus biroja vajadzībām, lieliskas receptes un noderīgus padomus, kas patiks visiem kafijas baudītājiem! Ar KAFO izbaudiet prieku, ko sniedz laba kafija! 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)