Banner 980x90

Ko ņemt vērā, izvēloties mēbeles?

Mājas ir tā vieta, kur atpūsties un atjaunoties pēc nogurdinošas darba dienas. Lai šajā vidē justos labi un ērti, liela nozīme ir telpu iekārtojumam un mēbeļu izvēlei. Kad ir pienācis laiks iegādāties jaunas mēbeles, ir skaidrs, ka nevar paļauties tikai uz gaumi vien – jāņem vērā vēl arī citi aspekti. Par tiem vairāk raksta turpinājumā. 

Stils un dizains 

Izvērtējiet, kāda stila mēbeles vislabāk iederēsies jūsu mājoklī. Kāds ir vēlamais virtuves dizains un citu telpu iekārtojums? Vai dodat priekšroku klasiskam stilam? Vai varbūt vēlaties iekārtot savu māju modernā minimālisma stilā? Zinot, kāda dizaina mēbeles vēlaties, būs vieglāk orientēties plašajā mēbeļu piedāvājumā un atrast savām vajadzībām un gaumei piemērotākos risinājumus. 

Telpas platība 

Svarīgs jautājums ir arī telpu platība. Pirms došanās uz mēbeļu veikalu svarīgi izvērtēt arī telpu platību. Vislabāk jau iepriekš izdomāt, kāds būs mēbeļu izkārtojums. Tas palīdzēs saprast, kādu parametru skapis, mīkstās mēbeles, virtuves skapīši un citas mēbeles jums būs vajadzīgi. 

Ja telpa ir maza, jādomā par mēbeļu funkcionalitāti. Piemēram, nelielā istabā labi iederas stūra skapis, tāpat labs risinājums var būt iebūvējamais skapis – lai arī tas samazinās telpas platību, tomēr nodrošinās vairāk vietas drēbju un citu mantu uzglabāšanai. 

Ja telpas platība ir ierobežota, praktisks risinājums ir augsts drēbju skapis, kas maksimāli aizņem sienas platību augstumā, bet ne platumā. Tādā veidā jūs iegūsiet vairāk vietas garderobes uzglabāšanai, vienlaikus nesamazinot jau tā ierobežoto telpas platību. 

Praktiskie apsvērumi

Svarīgs ir ne tikai mēbeļu dizains, bet arī funkcionalitāte. Mēbeles jāizvēlas atbilstoši mērķim. Piemēram, ja zināt, ka bieži uzņemsiet viesus, praktisks risinājums ir izvelkamais dīvāns, jo vajadzības gadījumā tas nodrošina papildu guļvietu. 

Virtuves iekārtas un citas virtuves mēbeles, skapji, tajā skaitā arī iebūvējamie skapji – tas viss un vēl vairāk pieejams mēbeļu veikalā "4 istabas". Ieskatieties plašajā piedāvājumā, lai uzzinātu vairāk un izvēlētos savām vajadzībām atbilstošākos risinājumus ātrā un ērtā veidā – www.4istabas.lv

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)