Konkursā meklē nacionālā rehabilitācijas centra "Vaivari" valdes locekli

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com

Veselības ministrija izsludinājusi konkursu uz nacionālā rehabilitācijas centra "Vaivari" valdes locekļa amatu, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Šobrīd centra valdē strādā priekšsēdētāja Anda Nulle un valdes loceklis Agris Eglītis. Pērn decembrī "Vaivaru" valdes loceklis Artūrs Bērziņš tika iecelts Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas valdē.

Konkursā no pretendenta tiek prasīta akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība medicīnā vai jomā, kas nepieciešama, lai profesionāli pildītu valdes locekļa pienākumus konkrētajā amatā.

Tāpat vajadzīga vismaz trīs gadu pieredze vadošā amatā, praktiskā darba pieredze tādu jautājumu risināšanā, kas attiecas uz kapitālsabiedrības attīstību, darbības stratēģijas īstenošanu, administratīvo un pārmaiņu vadību, izpratne par publiskas personas kapitālsabiedrību pārvaldību un darbību un laba korporatīvās pārvaldības principu pārzināšana.

Tiek prasīta arī izpratne par "Vaivaru" darbības stratēģijas realizēšanu, tai skaitā attīstības un stratēģisko plānošanu, zināšanas un izpratne par administratīvo, personāla un pārmaiņu vadības procesu, kā arī par finanšu vadības jautājumiem.

Pretendentam jāzina valsts valoda normatīvajos aktos valsts valodas lietošanas jomā noteiktajā apjomā un angļu valodas zināšanas tādā apjomā, kas ļauj lasīt un saprast drukātu tekstu, sagatavot rakstisku tekstu, uzturēt dialogu, orientējoties profesionālajā terminoloģijā. Vēlamas vēl vismaz vienas svešvalodas zināšanas.

Tiek sagaidīta arī nevainojama reputācija.

Pieteikties vakancei var līdz 26.februārim.

Viss par: Latvijas ziņas