Banner 980x90

Koplietošanas auto, taksometrs vai nomas automašīna – kurš risinājums ir izdevīgāks?

Šobrīd ir pieejams samērā daudzveidīgs īstermiņa un ilgtermiņa transporta risinājumu klāsts situācijām, kad nav pieejams privātais autotransports un nav iespējams arī izmantot sabiedrisko transportu. Kā risinājums šādās situācijās ir gan īstermiņa mašīnu īre, gan taksometra un koplietošanas automašīnu pakalpojumi. Katram no šiem pakalpojumiem ir savas priekšrocības un trūkumi, kas ir jāņem vērā, izvēloties piemērotāko īstermiņa transporta risinājumu.

Auto nomas priekšrocības, salīdzinot ar taksometra pakalpojumiem

Īstermiņa auto noma ir izdevīgāka nekā taksometra pakalpojumi situācijās, kad transports ir nepieciešams vairākas dienas pēc kārtas gan turp, gan atpakaļ braucienam. 

Auto nomas uzņēmumos visbiežāk auto īre pieejama, sākot no trīs dienām. Tāpat nomas periodā transports nebūs jāgaida un maršruta plānošana būs paša autovadītāja ziņā. 

Auto noma un auto koplietošana – līdzīgais un atšķirīgais

Auto koplietošanas serviss palīdz nokļūt no punkta A uz B līdzīgi kā nomas automašīna, taču starplaikā, kad koplietošanas automašīna netiek izmantota, to var izmantot citi koplietošanas servisa lietotāji. Tādēļ var izveidoties situācijas, ka ceļa turpināšanai nepieciešamā koplietošanas automašīna ir jāmeklē tuvākajā apkārtnē. 

Izmantojot koplietošanas automašīnu, tiek maksāts tikai par automašīnas lietošanas laiku, kura cenā līdzīgi kā nomas automašīnu gadījumā ir iekļauti arī pamatizdevumi par apdrošināšanu, tehnisko apkopi un citiem izdevumiem. 

Taču viena no būtiskākajām auto nomas priekšrocībām un atšķirībām ir plašāka automašīnas izvēle un lielāka kontrole pār automašīnas tehnisko drošību.

Kādus nomas pakalpojumus piedāvā Elegants Auto?

Kopš 2017. gada uzņēmumā Elegants Auto ir pieejama īstermiņa un ilgtermiņa vieglo automašīnu noma par izdevīgām cenām un skaidriem nomas noteikumiem, lai automašīnas trūkums neaizkavētu iecerētos plānus. Galvenais akcents uzņēmuma auto nomas piedāvājumā tiek piešķirts pieejamām cenām, drošības un komforta nodrošināšanai.

Elegants Auto klienti var izvēlēties starp BMW, Renault Trafic un VW markas automašīnām, kas piedāvā dažādu tehnisko komplektāciju un ietilpību. Uzņēmuma auto noma ir pieejama autovadītājiem, kuru autovadīšanas pieredze ir ilgāka par gadu. Plašāku informāciju atradīsiet mājaslapā www.elegantsauto.lv

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)