Kurzemes reģionā vērojami temperatūras konstrasti

15.janvāra rītā Latvijā ir vērojami gaisa temperatūras kontrasti - ja Vidzemes ziemeļos valda mīnus 18 grādu sals, Kurzemē, jūras piekrastē ir mīnus 4,4 grādi, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.
Ainažos gaiss ir atdzisis līdz mīnus 17,7 grādiem, Rūjienā valda mīnus 16,7 grādu sals. Vidzemes vidienē termometra stabiņš ir noslīdējis līdz mīnuss 14, mīnus 16 grādiem.
Latgalē un Zemgalē gaisa temperatūra ir par dažiem grādiem zemāka - mīnus 7, mīnus 10 grādu robežās.
Temperatūras kontrasti vērojami Kurzemē - ja Stendē ir mīnus 15,2 grādi, Mērsragā mīnus 13,2 un Rucavā mīnus 13,3 grādi, Pāvilostā ir vien mīnus 4,4 grādi. Ventspilī fiksēts mīnus 6,3 grādu sals, bet Liepājā ir mīnus 7,4 grādi.
Rīgā gaiss atdzisis līdz mīnus 6,9 grādiem.