Banner 980x90

LABRAINS – zīmols, kas radījis savu unikālo sejas ādas kopšanas formulu

Būt celmlauzim vienmēr ir bijis izaicinoši, tajā pašā laikā tieši tas ir viens no faktoriem, kas jaunus uzņēmumus virza uz attīstību. Tieši tāpat notiek ar Latvijā ražotās dabiskās dermokosmētikas zīmolu LABRAINS

Dibināts 2018. gadā, tas straujiem soļiem iekaro ne tikai Eiropas tirgu, bet nu jau arī apvienotos Arābu Emirātus. Kosmētika, kas īpaši radīta cilvēkiem ar jutīgu, kairinātu, sausu, kā arī normālu sejas ādu ir radīta, balstoties uz zinātnes, ilgtspējas un inovāciju pamatprincipiem. Pašreiz LABRAINS ir vienīgais uzņēmums Eiropā, kas visus savus kosmētikas produktus ir pielāgojis jutīgai ādai, neizmantojot šķīdinātājus, izņemot eļļas un ūdeni, kuras joprojām tiek plaši izmantoti tehnoloģiskajos procesos. Lai radītu šādu unikālu formulu, uzņēmums kopā ar Eiropas projektiem ir investējis teju 800 000 EUR. 

Jau šobrīd LABRAINS produkti tiek eksportēti uz Vāciju, Grieķiju, Itāliju, Poliju, Lietuvu, Igauniju. Paralēli tiek meklēti sadarbības partneri tādos eksporta tirgos kā Skandināvija, ASV, AAE un pārējās ES valstis. 

“LABRAINS ir uz zinātni un mūsdienu tehnoloģijām vērsts uzņēmums. Iespēja paplašināt eksporta tirgu nozīmē nodot savu vēstījumu “vesela āda, tātad skaista āda” vēl plašākai sabiedrības daļai. Tā ir unikāla iespēja starptautisku auditoriju iepazīstināt ar LABRAINS produktiem, veidot jaunu pārliecību un izpratni par to, kas ir skaista āda. Turklāt tā ir iespēja veidot jaunas partnerattiecības, jaunus, sabiedrībai nozīmīgus projektus, kā arī palielināt mūsu klātbūtni starptautiskajā vidē,” norāda LABRAINS radītāja Līga Brūniņa.

Paralēli ikdienas darbam laboratorijā, ražošanas, tirdzniecības un mārketinga nodaļās LABRAINS aktīvi piedalās dažādās starptautiskās izstādēs, kurās jau ir iegūtas vairākas balvas un nozīmīgi atzinumi, piemēram, Eco Life (Zviedrijā), Cosmoprof Worldwide Bologna (Itālijā). Turklāt VIVANESS, kas ir starptautiskā dabiskās un organiskās personīgās kopšanas izstāde Vācijā, šogad uz skatuves kā vienu no runātājiem uzaicināja LABRAINS uzņēmuma radītāju, vides speciālisti un ķīmiķi Dr.oec. Līgu Brūniņu. 

LABRAINS šogad plāno piedalīties piecās izstādēs, no kurām trīs jau ir notikušas: Arab Health 2023 Dubaijā, VIVANESS 2023 – International Trade Fair for Natural and Organic Personal Care Nirnbergā, Vācijā, un 2023 Cosmoprof Worldwide Bologna Itālijā. Vēl ir plānots piedalīties izstādē Zviedrijā un Apvienotajos Arābu Emirātos. 

Izstāžu apmeklētāji atzīst, ka pirmais, kas viņus uzrunā, ir produktu iepakojums – tumši zaļā krāsa, kas asociējas ar Premium klases kosmētiku. Ieinteresējot apmeklētājus un paskaidrojot sīkāk par produktu sastāvdaļām, unikālajām receptēm, to iedarbību uz ādu, daudzi klienti nekavējoties vēlas produktus notestēt. Ir bijuši gadījumi, ka klienti nākamajā dienā atgriežas izstādē un vaicā par iespēju iegādāties produktus, jo jau vienas nakts laikā ir tapis skaidrs, ka šie produkti ir kaut kas patiesi īpašs un vērtīgs. 

Atskatoties uz LABRAINS 2022. gada pārdošanas rādītājiem, ir sarežģīti runāt par trīs TOP pirktākajiem produktiem. Te vairāk jāskata pieprasītākie produkti pa līnijām vai pēc ādas vajadzībām. Ja tiek skatīta sejas attīrīšanas līnija Cleansea, tad 2022. gadā pirktākais produkts ir sejas ādas attīrīšanas gels ar sapropeli, kas īpaši piemērots jutīgai ādai. Šim produktam straujiem soļiem seko LABRAINS micelārais ūdens, kas reizē ir arī kā sejas ādas toniks. Ja tiek skatīta LABRAINS anti-age jeb tāda vispārēji atjaunojošā un mitrinošā līnija Resistage, tad Renovation Sculptor dziļi mitrinošais serums ir 2022. gadā pirktākais produkts, kam seko Night Restoration Architect nakts krēms sejas ādas aizsargspējas atjaunošanai. Savukārt, ja tiek skatīta Redress līnija, kas ir LABRAINS zīmola sākums, tad pārliecinoši pirmo vietu ieņem Rosacea & Strike Back krēms rozācijas skartai ādai ar atjaunojošu iedarbību. Salīdzinoši ne tik lieli pārdošanas rādītāji, tomēr pozitīvi novērojams pieaugums ir LABRAINS BB krēmiem, kur nu jau tiek piedāvāti trīs dažādi toņi, kā arī pirmajam jauniešu līnijas YoungDali sejas krēmam. 

 

Pašreiz LABRAINS kopā piedāvā 18 produktus, kuri paredzēti dažādām vecuma grupām un sejas ādas problēmām. Domājot par ilgtspējību, LABRAINS kosmētika ir 100% vegāna, kā arī krēmu un serumu iepakojumi ir īpaši pārdomāti – tiem ir maināmas iekšējās pudelītes, kas izgatavotas no viegli pārstrādājamas PP plastmasas. 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)