Banner 980x90

Neatliec kanalizācijas izbūvi uz pēdējo brīdi!

August Latvia Serviss piedāvā veikt kanalizācijas izbūvi, uzstādot bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, kā arī iesaka uzticēt kanalizācijas apkopi profesionāliem un zinošiem darbiniekiem, kuri iepriekš saskaņotā laikā ieradīsies pie jums un veiks iekārtas apkopi.

Lai arī kanalizācijas izbūvi var veikt jebkurā gada laikā, tomēr, ja jaunas kanalizācijas sistēmas izbūves jautājums jums ir aktuāls, iesakām par to domāt savlaicīgi, jo neviens nevēlas attapties janvāra vidū, kad ārā ir mīnus 30 grādi, ar kanalizācijas sistēmu, kas vairs nedarbojas kā nākas. Lai izvēlētos jūsu mājai visatbilstošāko kanalizācijas sistēmas veidu, ir jāņem vērā vairāki faktori – vai māja ir pastāvīgi apdzīvota, cik cilvēku dzīvo mājā, kā arī gruntsūdeņu dziļuma līmenis. Bioloģisko attīrīšanas iekārtu lielākais pluss ir tas, ka to var uzstādīt jebkurā privātmājā neatkarīgi no augsnes kvalitātes un zemes gabala platības, attīrīto ūdeni ir iespējams izmantot atkārtoti saimnieciskām vajadzībām, un – kas ir ne mazāk svarīgi – šis ir videi draudzīgākais notekūdeņu attīrīšanas veids. 


Bioloģiskās notekūdeņu iekārtas privātmājām
August Latvia Serviss piedāvā veikt kanalizācijas izbūvi, uzstādot bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, kas ir paredzētas mājsaimniecībām, kurās dzīvo arī vairāk kā 6 cilvēki. Šīm kanalizācijas iekārtam ir augsti attīrītā ūdens parametri, zemi uzstādīšanas izdevumi, viegla un ērta ikgadējā tīrīšana. Lielākais šo iekārtu pluss ir uzstādīšanas ātrums – kanalizācijas izbūvi ir iespējams veikt vienas dienas laikā. Daudzi satraucas, ka kanalizācijas izbūve izbojās pagalma estētisko skatu, bet tā nebūt nav – vietā, kur tiks uzstādīta attīrīšanas iekārtas tvertne, būs viena vai divas lūkas, kas būs ieraktas vienā līmenī ar zemi, uz tām mājas saimnieki var izvietot dārza dekora priekšmetus vai, piemēram, puķupodus. Izvēlīgākiem klientiem ir iespēja iegādāties dekoratīvos kanalizācijas vākus, kas piešķirs pagalmam skaistu un gaumīgu akcentu. 


Ikgadējā apkope – pašu spēkiem vai uzticēt profesionāļiem? 
Protams, jūs varat izvēlēties veikt notekūdeņu iekārtas apkopi pašu spēkiem, bet būsim godīgi – notekūdeņu attīrīšanas iekārtas apkope lielākajai daļai no mums šķiet nesaprotams un ķepīgs process, kuru, visticamāk, mēs centīsimies atlikt uz pēdējo brīdi vai arī atcerēsimies par to brīdī, kad notekūdeņu sistēma pati “atgādinās”, ka ir laiks kanalizācijas sistēmas apkopei. Tieši šī iemesla dēļ August Latvia Serviss iesaka uzticēt kanalizācijas apkopi profesionāliem un zinošiem darbiniekiem, kuri iepriekš saskaņotā laikā ieradīsies pie jums un veiks iekārtas apkopi, kas vidēji aizņem vien dažas stundas. 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)