Banner 980x90

Pilsētu informācijas tīkls Pilseta24.lv – palīgs ikdienā un biznesā!

Aktuālais Latvijas reģionos, biznesa uzziņas, Latvijas tūrisms, kultūra un tradīcijas – tā īsumā var raksturot pilsētu informācijas tīklu Pilseta24.lv, ko veido pavisam 31 reģionālais portāls. Sev noderīgo šeit atradīs ikviens – gan ikdienai, gan meklējot nepieciešamās preces un pakalpojumus savā un tuvākajos reģionos, gan plānojot atpūtu. Turklāt portāls piedāvā virkni vērtīgu un efektīvu digitālā mārketinga risinājumu arī Latvijas uzņēmumu konkurētspējas un izaugsmes veicināšanai. Kā Pilseta24.lv var noderēt ikdienā un biznesā? Lasi tālāk!

Daudzveidīgs un noderīgs saturs vienuviet

 

Pilseta24.lv portālā atrodama informācija par tēmām, kas aptver plašu interešu loku. Pateicoties satura daudzveidībai, Pilseta24.lv – tā ir arī iespēja ietaupīt laiku, jo ikdienā nepieciešamo un aktuālo nav jāmeklē dažādās interneta vietnēs. Reģionu aktualitātes, biznesa uzziņas, tūrisma informācija, sludinājumi, kartes – tas viss pieejams vienuviet Pilseta24.lv!

Reģionu aktualitātes

 

Pilseta24.lv ir 31 pilsētas portālu tīkls, kas informē Latvijas iedzīvotājus par aktualitātēm savā un citos Latvijas reģionos. Šeit ikviens var lasīt par kultūru, tradīcijām, paražām, svētkiem, izklaidi, dzīvesstilu, izglītību, kā arī uzzināt par svarīgiem notikumiem pašvaldībās un valstī. Tāpat Pilseta24.lv redzami jaunākie raksti Latvijas vadošajos nozaru medijos – veselības portālā Medicine.lv un būvniecības portālā Abc.lv, dodot iespēju vienmēr būt informētam par svarīgāko.

Biznesa uzziņas

 

Pilseta24.lv iespējams ērtā un pārskatāmā veidā atrast sev tuvumā esošus uzņēmumus un organizācijas, nepieciešamo preču tirgotājus / pakalpojumu sniedzējus, to kontaktus un atrašanās vietu, piedāvājuma aprakstu, kā arī citu noderīgu informāciju, kas atvieglos preču vai pakalpojumu izvēli un palīdzēs pieņemt lēmumu. Vienkārši izvēlies nozari un apakšnozari Pilseta24.lv Katalogā, piemēram, Ēdināšana & Restorāni -> Kafejnīcas, bāri, restorāni, un tev tiks parādītas visas tavā pilsētā pieejamās vietas, kur gardi paēst un labi pavadīt laiku. Meklējumus atvieglos meklēšanas rezultātu lapas labajā pusē pieejamā rezultātu karte, kur uzskatāmi varēsi redzēt meklēto uzņēmumu tevi interesējošā pilsētas daļā. Tāpat atrast informāciju par precēm, pakalpojumiem un uzņēmumiem vari, izmantojot portāla sākumlapas augšdaļā pieejamo Meklēšanas opciju.

Tūrisma informācija

 

Bieži vien, plānojot savus atpūtas izbraucienus, mēs vispirms apdomājam, uz kuru pilsētu, reģionu vēlamies doties, un tad attiecīgās pašvaldības vai tūrisma informācijas centra mājaslapā meklējam, kādi apskates objekti šajā vietā pieejami un kurp ir vērts doties. Savukārt Pilseta24.lv vienuviet atradīsi visu svarīgāko informāciju par populārākajiem tūrisma objektiem Latvijā. Pilseta24.lv ir unikāls rīks, kas ļauj pilnvērtīgi ieplānot ceļojumu pa Latvijas teritoriju, – sākot no apskates objektiem, beidzot ar vietām pa ceļam, kur, piemēram, paēst, pārnakšņot vai nomainīt automašīnai riepu, ja pēkšņi rodas tāda nepieciešamība. Portāls noderēs pat kaislīgākajiem ceļotājiem, jo šeit pieejama informācija arī par jaunām apskates vietām un maršrutiem.

Ar Pilseta24.lv var būtiski ietaupīt laiku, jo idejas, kurp doties, un tūrisma objektu atrašanās vietas, kontaktinformāciju, detalizētus aprakstus nav jāmeklē dažādās interneta vietnēs. Vēlies atpūsties Siguldā? Dodies uz www.sigulda.pilseta24.lv -> Tūrisms un iepazīsties ar tūristu iecienītākajām vietām šajā reģionā, kā arī uzreiz aplūko to atrašanās vietu turpat blakus esošajā kartē! Turklāt Pilseta24.lv par katru tūrisma objektu pieejams detalizēts apraksts, adrese, tālrunis, mājaslapa, e-pasts un pat GPS koordinātes – visa svarīgākā informācija vienkopus!

Pilseta24.lv karte

 

Katras pilsētas portālā sadaļā Karte iespējams ne vien vienkārši un ātri atrast tuvākos uzņēmumus, iestādes, apskates objektus, pakalpojumus un preces, bet arī plānot darījumu vai atpūtas izbraucienus. Piemēram, ja vēlies brīvdienās apmeklēt kādu muzeju, izvēlnē kreisajā pusē izvēlies Brīvais laiks -> Muzeji, un kartē parādīsies visi muzeji konkrētajā pilsētā. Meklēšanas diapazonu vari arī paplašināt vai sašaurināt – vienkārši palielini vai samazini karti vai uzklikšķini uz konkrētā apvidus, kur meklēt muzejus. Atrodot objektu, kas tevi interesē, uzreiz vari redzēt tā adresi un tālruni, kā arī iespēju atvērt Google Maps, lai saņemtu norādes, kā nokļūt izvēlētajā vietā. Pilseta24.lv daudzfunkcionālā karte labi noderēs dažādās dzīves situācijās. Veselība, pakalpojumi, nakšņošana, iepirkšanās, ēdināšana, brīvais laiks, auto vai tūrisma informācija – Pilseta24.lv tu atradīsi to, kas tev aktuāls!

Sludinājumi

 

Pilseta24.lv sludinājumu sadaļa izstrādāta sadarbībā ar Latvijā populārāko sludinājumu portālu SS.COM. Tādējādi visi jaunākie sludinājumi, kas ievietoti SS.COM, uzreiz atrodami arī Pilseta24.lv sadaļā Sludinājumi. Šeit tu vari droši iesniegt arī savu sludinājumu un pēc tam turpināt lasīt Pilseta24.lv portālā atrodamās ziņas un rakstus.

Tavs sabiedrotais biznesa popularizēšanā reģionos un visā Latvijā

Pilseta24.lv atvieglo ne tikai ikdienas gaitas, bet ir arī lieliska platforma biznesa attīstības veicināšanai – daudzveidīgi un efektīvi, uzņēmumu individuālajām vajadzībām pielāgoti digitālā mārketinga risinājumi apvienojumā ar Pilseta24.lv pieredzējušo speciālistu nodrošināto servisu palīdzēs sasniegt vairāk klientu gan savā, gan tuvākajos reģionos! Turklāt Pilseta24.lv ir arī daļa no Latvijas Tālruņa biznesa profilu tīkla – risinājuma, vēl pārliecinošākiem biznesa rezultātiem!

Pilseta24.lv – tava potenciālo klientu bāze

Pilseta24.lv portālu tīklu ik nedēļu apmeklē vairāk nekā 20 tūkstoši lietotāju, ik mēnesi – vairāk nekā 80 tūkstoši, bet gada laikā – vairāk nekā divi miljoni lietotāju (Google Analytics dati par 2021.–2022. gadu). Vēlies vēl efektīvāk sasniegt savus potenciālos klientus un biznesa partnerus? Tad pievienojies Pilseta24.lv portālu tīklam, ko ikdienā izmanto un kam uzticas ievērojams skaits Latvijas iedzīvotāju. Pilseta24.lv ir kvalitatīva un plaša bāze, kur meklēt un uzrunāt potenciālos klientus savā un citos reģionos!

Ar Pilseta24.lv palīdzību iespējams sasniegt plašāku auditoriju ne vien portāla ietvaros, bet visā internetā, paaugstinot savu atrodamību Google. Meklētājprogrammas atzinušas portālu kā uzticamu un kvalitatīvu resursu, kā rezultātā, meklējot preces, pakalpojumus un uzņēmumus, Google meklējumu rezultātos Pilseta24.lv nereti tiek piedāvāts kā viens no pirmajiem resursiem. Līdz ar to, izvietojot šeit informāciju par savu uzņēmumu, tu iegūsi lielisku iespēju nokļūt augstākās pozīcijās meklēšanas rezultātos un būt pamanāmakam saviem potenciālajiem klientiem.

 

Lai varētu ērti pārliecināties par Pilseta24.lv portāla popularitāti un stabilo apmeklējumu, portālā pieejama sadaļa Statistika, kur redzams apmeklējumu un apmeklētāju skaits ik mēnesi – gan katrā pilsētas portālā atsevišķi, gan pilsētu tīklā kopumā. Šie dati apliecina, ka Pilseta24.lv ir vērtīgs mārketinga kanāls, kur sasniegt savu mērķauditoriju un paplašināt klientu loku uzņēmumiem, kas:

 • koncentrējas uz uzņēmējdarbību kādā konkrētā Latvijas reģionā,
 • piedāvā savus pakalpojumus / produktus vairākās pilsētās vai visā Latvijā,
 • vēlas par sevi informēt ne tikai pilsētu iedzīvotājus, bet arī viesus.

Pilseta24.lv risinājumi biznesam

 

 • Biznesa profils Pilseta24.lv ar detalizētu, kvalitatīvu un potenciālajiem klientiem vai biznesa partneriem aktuālu saturu – intereses un apmeklējuma pieauguma veicināšanai. Papildus uzņēmuma pamatinformācijai (adrese, tālrunis, e-pasts) biznesa profilā var iekļaut:
 • pārstāvētās nozares,
 • darba laiku,
 • digitālo karti,
 • reitinga frāzes,
 • atslēgvārdu bloku,
 • aprakstošo tekstu,
 • logo,
 • fotogaleriju,
 • preču zīmes,
 • mājaslapas linku ar ekrāna kopiju,
 • sociālo tīklu linkus,
 • pakalpojumu sniegšanas vietas
 • un citu teksta un grafisko informāciju.

Pilseta24.lv piedāvā izveidot un izvietot biznesa profilu arī pie saviem sadarbības partneriem – populārākajos ziņu portālos Latgalē un Kurzemē – latgaleslaiks.lv un liepajniekiem.lv, kas palīdzēs veicināt uzņēmuma atpazīstamību šajos Latvijas reģionos;

 • SEO pakalpojums biznesa profilam – profesionāli piemeklēti, uzņēmuma darbības sfērai atbilstoši atslēgvārdi un to salikumi, kvalitatīvi SEO raksti un meklētājprogrammu prasībām pielāgoti bilžu apraksti, kas optimizē uzņēmuma biznesa profilu labākai atrodamībai Pilseta24.lv un Google meklēšanas rezultātos;
 • Reklāmraksti – iespēja tuvāk iepazīstināt ar savu piedāvājumu, prezentēt to ar uzmanību piesaistošām bildēm un video, veicinot mērķauditorijas interesi un vēlmi kļūt par klientiem;
 • Vizuāli pievilcīgi, gan statiski, gan dinamiski, reklāmas baneri, kas aicina klientus pirkt, pasūtīt, pieteikties uz konsultāciju un veikt citas mērķdarbības;
 • Grafiskie elementi ar aktīvajām saitēm uz uzņēmuma mājaslapu biznesa profilā un meklējumu rezultātos, kas dod iespēju izcelties starp konkurentiem,

 

 • Izcēlums atlases rezultātā mobilajā versijā. Vairāk nekā 60% interneta lietotāju meklē informāciju, izmantojot mobilās viedierīces, līdz ar to izcēlums ir efektīvs veids, kā  uzlabot uzņēmuma redzamību Pilseta24.lv mobilajā versijā, palīdzot klientiem ātri un ērti sazināties ar uzņēmumu vai nokļūt līdz tam;
 • Garantētā vieta nozarē – iespēja sasniegt TOP pozīcijas Pilseta24.lv meklēšanas rezultātos un paaugstināt iespēju, ka potenciālā klienta meklējumi apstāsies tieši pie tava uzņēmuma piedāvājuma;
 • Pastāvīga biznesa profila uzturēšana un profesionāls serviss – vienmēr aktuāla informācija par uzņēmumu un nemitīgs darbs pie uzņēmuma atpazīstamības veicināšanas, kamēr tu koncentrējies uz sava biznesa pamatlietām.

Tas nebūt nav viss – sadarbībā ar speciālistu varēsi izvēlēties dažādus papildu risinājumus, kas ļaus sasniegt tavam uzņēmumam vēl labākus rezultātus!

Uzzini vairāk par Pilseta24.lv portālu ŠEIT, savukārt, lai noskaidrotu par efektīvākajiem Pilseta24.lv risinājumiem tieši tavam uzņēmumam, sazinies ar mūsu pieredzējušajiem speciālistiem, kas palīdzējuši sasniegt vēlamos rezultātus visdažādāko biznesa jomu uzņēmumiem!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)