Pļaujmašīna–smalcinātājs ir universāls palīgs saimniecībā

Augļu dārzi jau ir pilnā plaukumā, uz laukiem turpinās vēl pēdējie sēšanas darbi, un lauksaimniekiem ir darba pilnas rokas. Mēs visi zinām, ka siltās un lietainās vasarās zāles pļaušana ir nebeidzams stāsts, tādēļ aicinām jau laikus padomāt par ātru un vienkāršu augļu dārzu, pļavu, grāvju un ceļmalu sakopšanu, kas neprasīs jums papildu darbarokas. 

Vasaras sezonā lauksaimniecības uzņēmumos darbu netrūkst, tādēļ pļaujmašīna–smalcinātājs palīdzēs ātri un kvalitatīvi sakopt un attīrīt aizaugušas teritorijas un apaugušas pļavas, veikt grāvju un nogāžu tīrīšanu, kā arī citus teritorijas sakopšanas darbus, nepiesaistot papildus darbaspēku. Šobrīd, kad darba tirgū ir akūts darbinieku trūkums, ar profesionālas un piemērotas tehnikas palīdzību šo darbaspēka trūkumu ir iespējams risināt. Vislielākais palīgs pļaujmašīna–smalcinātājs būs tieši  komerciālajos augļu un ogu dārzos, palīdzot viegli un ātri uzturēt dārzus tīrus no zāles un krūmājiem visas sezonas garumā. 

SIA Kalnakrogs piedāvājumā ir Nīderlandē ražotās PERFECT pļaujmašīnas–smalcinātāji.  PERFECT ražotās pļaujmašīnas un smalcinātāji visā pasaulē ir zināmi jau vairāk nekā 75 gadus, un uzņēmumā ražoto tehniku izvēlas augļkopības uzņēmumi visā pasaulē. Uzņēmums projektē un ražo dažādu formu un izmēru pļaujmašīnas, rotācijas pļaujmašīnas un smalcinātājus. PERFECT pļaujmašīnas–smalcinātāju lielākais pluss ir to iespēja pielāgot pļaušanas augstumu un platumu esošajam reljefam, kā arī kvalitatīvie materiāli un augstā izturība pret intensīvu slodzi, kas garantē iekārtām ilgu mūžu un zemas uzturēšanas izmaksas. 

Mums ir svarīgi, lai katrs uzņēmums atrod savai specifikai piemērotāko pļaujmašīnu, tādēļ nodrošinām saviem klientiem plašu izvēli ar dažādu veidu pļaujmašīnām–smalcinātājiem, kas atšķiras to darbības principos, izmēros un platumā.  

Izvēlies vadošo nozares uzņēmumu iekārtas!

SEKO ir Itālijā bāzēts uzņēmums, kura prioritāte ir apmierināti klienti. Augstie ražošanas standarti ir ļāvuši SEKO kļūt par vadošo uzņēmumu visā pasaulē, kas ražo mājlopu barošanas iekārtas. Uzņēmums ražo gan vertikālā, gan horizontālā tipa lopbarības maisītājus–izdalītājus, kas ļauj nodrošināt dzīvniekus ar kvalitatīvu un sabalansētu barību.

Lopbarības maisītāji–izdalītāji veic barības smalcināšanu, samaisīšanu un vienmērīgu izdalīšanu, barību ir iespējams izdalīt gan uz labo, gan kreiso pusi, kā arī uz abām pusēm vienlaicīgi. Lopbarības maisītāji–izdalītāji ļauj efektīvi plānot uzņēmuma resursus un ieekonomēt uz darba spēka izmaksām, jo barības sagatavošanu un izdalīšanu paveic tehnika. Precīzā svaru sistēma ļauj sagatavot viendabīgu un kvalitatīvu lopbarības masu, nodrošinot dzīvniekus ar sabalansētu barību un palielinot izslaukumu un dzīvsvara pieaugumu. Ir iespējams izvēlēties starp traktoram piekabināmiem pašgājējiem un stacionāriem lopbarības maisītājiem, ar maisīšanas tvertnes tilpumiem 5–45 m³. Ja vēlies tehniku, kas ir vienkārša lietošanā un neprasa sarežģītu vai dārgu uzturēšanu, izvēlies SEKO ražotos lopbarības smalcinātājus–maisītājus!

 


Kvalitatīvi pakaiši labturības normu ievērošanai

Vai zināji, ka salmu smalcinātājs–izdalītājs var ne tikai nodrošināt mājlopiem komfortablus dzīves apstākļus, atbilstoši labturības prasībām, bet arī ietaupīt uzņēmuma izmaksas? Uzņēmumi, kas izmanto Teagle Tomahawk salmu smalcinātāju–izdalītāju, atzīst, ka, izmantojot šo iekārtu, ir iespējams ietaupīt līdz pat 30% patērētā salmu daudzuma, nezaudējot pakaišu kvalitāti un nesamazinot mājlopu guļvietu komforta līmeni.

Viens cilvēks var ātri un bez liekas piepūles veikt pakaišu ieklāšanu – smalcinātājs ieklāj pakaišus ātri un kvalitatīvi, saglabājot augstas mitruma uzsūkšanas spējas un  paildzinot pakaišu nomaiņas laiku. Ar smalcinātāju–izdalītāju ir iespējams ne tikai veikt pakaišu ieklāšanu, bet arī izdalīt jau sasmalcinātu barību – skābbarību, sienu un sakņaugus. Teagle Tomahawk būs piemērots visa veida mājlopu un putnu audzēšanā – piena govju, gaļas lopu, cūku, kā arī vistu audzēšanā. 

 

Piedāvājumā ir gan nelieli uzkabināmi modeļi, kas piemēroti mazām saimniecībām, gan ietilpīgi un jaudīgi piekabināmie agregāti, kas paredzēti lielām ražošanas jaudām. 


Vairāk informācijas meklē www.kalnakrogs.lv

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu