Profesionālais tehniskais nodrošinājums ikvienam pasākumam

sgm
sgm

Ja jums ir jārīko darba pasākums vai apmācības, jums nebūs ekonomiski izdevīgi iegādāties profesionālu tehniku pasākuma, apmācību vai konferences organizēšanai.

Tehnikas noma korporatīvajiem pasākumiem
Ja vēlaties, lai jūsu organizētais pasākumam būtu kvalitatīvs izpildījums, ļaujiet par pasākuma apskaņošanu un apgaismošanu parūpēties savas nozares profesionāļiem. Tas jūsu uzņēmumam izmaksās daudz lētāk nekā profesionālas apskaņošanas un apgaismošanas tehnikas iegāde, kā arī jums nebūs jāiedziļinās sarežģītos iekārtu tehniskajos parametros, to uzstādīšanā un darbības pamatprincipos. ForEvent ir pilna servisa aģentūra, kas veic pasākumu tehnisko nodrošinājumu no A līdz Z, piedāvājot tehnikas piegādi, uzstādīšanu un servisu. Mēs piedāvājam gaismas un skaņas tehnikas nomu un uzstādīšanu visu veidu pasākumos – gan pavisam mazos, gan liela mēroga pasākumos.

Specefekti neaizmirstamām mājas ballītēm
Organizējot bērnu ballīti, dzimšanas dienas vai kāzas, vienmēr rodas jautājums – kā lai pārsteidz pasākuma viesus ar ko oriģinālu un nebijušu. Varam garantēt, ka kvalitatīvi specefekti ir labākais veids, kā pārsteigt savus tuvākos un padarīt jūsu mājas ballīti, dzimšanas dienas pasākumu vai kāzas neaizmirstamas.

 


ForEvent plašā piedāvājumā ir pieejama specefektu izvēle – dūmu, burbuļu, putu un sniega mašīnas, spoguļbumbas, ugunsefekti, konfeti un citi specefekti. Bez specefektiem mājas ballītēm piedāvājam arī ballīšu aksesuārus – sejas uzlīmes, ķermeņa krāsu un kosmētiku, UV krāsas un līmlentes, gliterus, konfeti un strīmerus, un gaismas kociņus. Protams, tāpat kā korporatīvajiem pasākumiem, arī privātajiem pasākumiem ir iespējama skaņu un apgaismošanas tehnikas noma. Visbiežāk privātajiem pasākumiem klienti izvēlas pamata pasākumu aprīkojumu – mikrofonus, statīvus, skandas, projektorus, LCD ekrānus u.c. apskaņošanas vai apgaismošanas aprīkojumu.

Profesionāla tehnika un plašs piedāvājums

 


ForEvent piedāvā iznomāt plašu skaņas aparatūras klāstu – skaņas komplektus, skatuves monitorus, zemfrekvences skaļruņus, mikserpultis, mikrofonus un to tehniskos statīvus. Plašā piedāvājumā ir apgaismošanas tehnikas noma – prožektori, lāzeri, gaismas efekti, UV gaismas, kustīgās galvas, gaismu kontroles pults un dažādu veidu gaismu statīvi. Ir iespējams iznomāt arī profesionālu DJ tehniku, video tehniku, skatuvi, dezinfekcijas aparātus un ģeneratorus.
Neatkarīgi no tā, vai jums ir jāorganizē neliela mājas ballīte, kāzas, dzimšanas dienas pasākums vai liela apmēra korporatīvais pasākums – sazinieties ar mūsu profesionālajiem darbiniekiem, izstāstiet savas ieceres un vēlmes! Un varat būt droši, ka mēs izstrādāsim tieši jūsu pasākuma vajadzībām un finansēm visoptimālāko risinājumu.  
Iznomājot tehniku no mums, mūsu klienti var būt droši, ka mēs sniegsim visu nepieciešamo tehnisko atbalstu un konsultācijas, lai izvēlētos pasākumam visatbilstošāko tehniku, un veiksim operatīvu un savlaicīgu tehnikas piegādāšanu un uzstādīšanu. Neatlieciet tehnikas nomu uz pēdējo brīdi, bet rezervējiet laikus, lai būtu droši, ka tehnikas vienības, kuras ir nepieciešamas tieši jūsu pasākuma organizēšanai, būs pieejamas jums vēlamajos datumos.
Vairāk par tehnikas nomu pasākumiem: https://forevent.lv/

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu