Romantiska atpūta diviem visā Baltijā!

Mūsdienu steidzīgajos apstākļos, kad citreiz laika nav pat pašiem priekš sevis, ir skaidrs, ka tas atstāj iespaidu arī uz mūsu attiecībām ar apkārtējiem. Ja esat ģimenes cilvēks ar bērnu bariņu, tad loģiski, ka kādreiz gribas izrauties no ikdienas rutīnas kopā ar savu otro pusīti, tādēļ tiek meklēta romantiska atpūta diviem. Vēl patīkamāk ir tad, kad atpūta diviem tiek pasniegta kā dāvana no tuvākajiem kādos svētkos. Dāvanu karte divām personām kāda relaksējoša SPA apmeklēšanai, vakariņām tumsā, pārgājieniem vai pat lidojumam virs Rīgas būs lieliska dāvana gan draugiem, gan saviem tuviniekiem dažādos svētkos vai vienkārši tāpat, lai iepriecinātu.

Ko zem sevis slēpj romantiska atpūta divatā?
Romantiska atpūta diviem sevī slēpj dažādas iespējas laika pavadīšanai romantiskā gaisotnē. Viss, sākot no gardām vakariņām tumsā un beidzot ar patīkamu pārgājienu kopā ar brīnišķīgiem haskijiem. Atpūta diviem var būt arī SPA apmeklējums un vesela nedēļas nogale kādā lauku viesnīciņā ar gardām maltītēm un iekļautu atpūtas programmu. Arī vienas dienas atpūtas iespējas ir pieejamas tiem, kuri vēlas sagādāt pārsteigumu kādam aizņemtam pārim. Kā opciju var minēt braucienu ar kuģīti pa Daugavu, SUPošanu vai skaistu izjādi ar zirgiem. Iespējams iegādāties arī atpūtas iespējas ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā vai Igaunijā. Dāvanas tik tiešām ir atrodamas teju jebkurai gaumei. Davanuserviss.lv mājaslapā ir pieejamas arī pāru fotosesijas pie Latvijā zināmiem un novērtētiem fotogrāfiem.

Kā iegādāties dāvanu pārim?
Ja esat nolēmis savu otro pusīti vai vienkārši sev tuvus draugus iepriecināt ar romantisku pārsteigumu, nepieciešams izvēlēties no plašā piedāvājuma to, kas šķiet vispiemērotākais. Izvēloties šāda veida dāvanas, jāņem vērā tas, kas patīk un kas nepatīk, jo dāvanai ir jāsniedz prieks. Dāvanu kartes apmaksa notiek ar internetbankas vai maksājumu karšu starpniecību. Lai arī dāvana tiek iegādāta elektroniski, ir iespējams tās saņemt arī taustāmā formātā ar kurjera vai pasta starpniecību, kā arī jau iegādes brīdī to nosūtīt  draugam. Šādā veidā pasniegta romantiska atpūta diviem tiešām būs patīkams pārsteigums. 

Vairāk informācijas: https://www.davanuserviss.lv/romantiskas-davanas-parsteigumi/

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu