TOP dzērieni dārza ballītei

Vasara, nenoliedzami, ir ballīšu laiks. Un neatkarīgi no tā, kas tiek svinēts  jubileja, mīlestība vai vienkārši dzīve , kārtīgas svinības nav iedomājamas bez atbilstošiem dzērieniem. 

Lai arī šobrīd dzērienu klāsts ir bagātīgs un ražotāju izdomai nav robežu, tomēr jāatzīst, ka klasika  alus, vīns un degvīns  vienmēr ir modē. Arī šajā ziņā izvēle ir plaša  veikalu plaukti ir pārpildīti ar dažāda veida dzērieniem, tādēļ ikviens var atrast kaut ko savai gaumei atbilstošu. Daudzu iecienīta izvēle ir mājas vīns, mājas degvīns vai arī pēc senām receptēm gatavots alus. Tiem ir pavisam citas garšas nianses, turklāt tie lieliski piestāv mājas ballītei. 

Mājas vīns
Viena no vasaras ballīšu TOP izvēlēm ir mājas vīns. Varētu teikt, ka vīna izvēle ir gaumes jautājums, taču, izvēloties vīnu ballītei, jāņem vērā arī tas, kādi ēdieni vakara gaitā tiks pasniegti. Tāpat jāņem vērā arī sezonalitāte  vasarai piestāvēs viegls vīns. Laba izvēle, protams, ir arī dzirkstošais vīns, jo tas garšo pārsvarā visiem. 

Mājas degvīns 
Vasarai piestāv arī labas kvalitātes stiprais alkohols, piemēram, mājas degvīns, ko var sajaukt dažādos atspirdzinošos un gardos kokteiļos. Vasarā lieliski garšo degvīns ar greipfrūtu un citronu sulām, tāpat labu kombināciju iegūsiet, sajaucot degvīnu ar dzērveņu un apelsīnu sulām. Protams, pastāv vēl daudz citu lielisku kokteiļu recepšu, kas siltajiem vasaras vakariem piešķirs īpašu noskaņu. 

Mājas alus 
Un kas gan ir vasara bez alus? Alus ir atspirdzinošs, turklāt piestāv visdažādākajiem ēdieniem. Tiem, kuriem patīk īstens mājas alus, jāzina, ka arī tas tiek gatavots pēc dažādām receptēm, piedāvājot izbaudīt dažādas garšas nianses. 

Kvalitatīvus dzērienus savām vasaras ballītēm atradīsiet pv64.lv! Izvēlei gan stiprie alkoholiskie dzērieni, gan vīni un alus, lai katrs varētu atrast kaut ko savam svinību galdam atbilstošu. Visi dzērieni tiek gatavoti tepat Garkalnē, nelielā ģimenes uzņēmumā. Tas dzērieniem nodrošina īpašas garšas buķetes, kur sajūtams gan prieks, gan aizrautība.

Pasūtiet savu šīs vasaras favorītu šeit  pv64.lv!

 

 

 

 

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme, tā pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu