Banner 980x90

Ursus Forwarding – kravu pārvadājumi visā pasaulē

Kravu pārvadājumi ir neaizstājama mūsdienu globālās pasaules sastāvdaļa. Pasaulē notiek nepārtraukta preču un produktu tirdzniecība, kurā ir nepieciešams uzticams partneris, kas var nodrošināt drošu un uzticamu servisu. Tāds partneris noteikti ir “Ursus Forwarding”. 

Tas ir vadošais uzņēmums savā jomā, kas specializējas kravu pārvadājumu pakalpojumu sniegšanā visā pasaulē. 2007. gadā Latvijā dibinātais loģistikas pakalpojumu uzņēmums 2012. gadā paplašinājās un atvēra filiāli arī Igaunijā – Ursus Forwarding OÜ. Šo gadu laikā uzņēmums ir ieguvis reputāciju kā uzticams pakalpojumu sniedzējs, kas garantē drošu un laikus piegādātu kravu.

Plašs pakalpojumu klāsts

SIA “Ursus Forwarding” pakalpojumu klāstā ietilpst dažādi loģistikas risinājumi, lai apmierinātu ikviena klienta vajadzības. 

  • Auto kravu pārvadājumi
  • Lielgabarīta kravu pārvadājumi
  • Avio kravu pārvadājumi
  • Dzelzceļa un jūras kravu pārvadājumi
  • Muitas brokeru pakalpojumi
  • Kravu apdrošināšana
  • Noliktavu pakalpojumi un vēl daudzi citi

Pilna spektra loģistikas pakalpojumi ar jebkura veida kravu transportēšanu praktiski neierobežo klientus maršruta izvēlē. Turklāt, nodrošinot muitas brokeru pakalpojumus, klientiem nav jāuztraucas par birokrātiju un par to, ka pārvadājumi notiek bez aizķeršanās.

Profesionāla pieeja

Uzņēmums “Ursus Forwarding” ar vairāk nekā 16 gadu ilgu pieredzi ir izveidojis profesionālu komandu, kas sastāv no pieredzējušiem speciālistiem, kuri katru dienu strādā, lai nodrošinātu labākos risinājumus klientiem. Uzņēmums pievērš īpašu uzmanību katram klientam, saprotot to individuālās vajadzības un sniedz personalizētus risinājumus, kas atbilst klientu prasībām. 

Uzņēmums var lepoties ar pozitīvām klientu atsauksmēm un ilgstošu sadarbību. Viņu uzticība ir vislielākā uzņēmuma motivācija turpināt attīstību un piedāvāt tikai labākos pakalpojumus.

Mūsdienīgs serviss 

SIA “Ursus Forwarding” aktīvi izmanto jaunākās tehnoloģijas un apmāca savus darbiniekus, lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti un efektivitāti. Tas ļauj nodrošināt klientiem ātru un precīzu informāciju par kravas atrašanās vietu un tās kustības maršrutiem, kā arī vienkāršot komunikāciju un sadarbību.

Sazinieties ar Ursus Forwarding jau šodien!

Ja jums ir nepieciešams uzticams un efektīvs kravu pārvadājumu pakalpojumu sniedzējs, sazinieties ar "Ursus Forwarding"! Uzņēmums ir gatavs nodrošināt jebkādas loģistikas un pārvadājumu vajadzības, nodrošinot augstu kvalitāti, uzticamību un profesionālu pieeju.

Jautājumu gadījumā vai arī, ja vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par kravu pārvadājumiem, sazinieties ar SIA “Ursus Forwarding”. Draudzīgā un profesionālā komanda ir gatava atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem un sniegt nepieciešamo atbalstu. Uzziniet vairāk par pakalpojumiem mājaslapā www.ursus.lv un sāciet veidot veiksmīgu sadarbību jau šodien!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)