Banner 980x90

Ziemas riepu izvēle internetā: kam pievērst uzmanību?

Tuvojoties aukstajam laikam, kas neizbēgami ieviesīs izmaiņas arī autovadītāju ikdienā un ieradumos, daudzi jau sāk domāt par to, kā labāk sagatavot savu spēkratu ziemai. Lai pārvietošanās būtu droša un patīkama, jāparūpējas par piemērotām auto riepām. 

Šobrīd gan ziemas, gan vissezonas riepas plašā izvēlē pieejamas arī internetā – tā ir iespēja savam transportlīdzeklim piemērotākās riepas iegādāties ātri un vienkārši, neizejot no mājām. Tomēr – kam pievērst uzmanību, lai nekļūdītos riepu izvēlē? Par to vairāk raksta turpinājumā. 

Jaunas vai lietotas riepas? 

Pārdošanā ir gan jaunas, gan mazlietotas ziemas riepas (https://mmkserviss.lv/riepu-abc/ziemas-riepas/). Ekonomisku apsvērumu dēļ lietotas riepas var šķist vilinošāka iespēja, tomēr vispirms būtu jāizvērtē ar to saistītie riski. Drošākas un kvalitatīvākas vienmēr būs jaunas riepas, turklāt tās ir pieejamas dažādās cenu kategorijās. 

Ziemas vai vissezonas riepas? 

Pastāv arī izvēle starp vissezonas riepām un tām, kas paredzētas tieši ziemas sezonai. Tas, kuram no variantiem dot priekšroku, lielā mērā atkarīgs no braukšanas paradumiem.

Vissezonas riepas plašāk tiek izmantotas tajās valstīs, kur termometra stabiņš arī ziemas sezonā nenoslīd zem nulles. Skarbākos apstākļos, kas raksturīgi arī Latvijai, piemērotākas tomēr ir ziemas riepas ar radzēm vai bez radzēm. 

Vissezonas riepas var būt labs risinājums arī tad, kad ar auto tiek braukts maz un nelielus ceļa posmus. Jāņem vērā, ka uz vissezonas riepām attiecas tie paši nosacījumi, kas uz konkrētām sezonām paredzētām: ziemas sezonā atļautais minimālais riepu protektors ir 4 mm, savukārt vasaras – 1,6 mm. 

Uzticama tirdzniecības vieta 

Svarīgs drošības aspekts ir riepu kvalitāte. Tas savukārt atkarīgs ne tikai no zīmola un izvēlētās riepu klases, bet arī no vietas, kur tās tiek iegādātas. Lai arī riepas internetā tiek piedāvātas plašā izvēlē, dodiet priekšroku uzticamiem riepu servisiem, kur ir pieejamas drošas un pārbaudītas riepas, kā arī tiek sniegtas zinošu speciālistu konsultācijas. 

Kvalitatīvas riepas daudzveidīgā klāstā pieejamas “MMK Riepu Serviss” piedāvājumā. Izvēlei arī lietie diski, riepu montāža, balansēšana, kā arī citu veidu pakalpojumi. Ieskatieties www.mmkserviss.lv, lai atrastu savai automašīnai piemērotākās riepas! 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)