Vietējās ziņas

 • 5 pazīmes, kas liecina – laiks pirkt jaunu mašīnu

  Publicitātes foto

  Ir pašsaprotami, ka šķirties no sava auto nav viegli. It īpaši, ja tas nokalpojis vairākus gadus, un ir bijis kopā ar Tevi priekos un bēdās. Mēdz pat teikt, ka attiecības starp mašīnu un tās īpašnieku ir ļoti īpašas. Un tas nav brīnums, jo mēs pieķeramies savām mašīnām. 

 • 8 iemesli, kādēļ granulu apkure ir prātīga izvēle

  Publicitātes foto

  "Nedzīvojam Āfrikā, sals nāks un dzels, sniegs nāks un snigs…". Jā, šie dziesmas vārdi patiesi atbilst laika apstākļiem pie mums. Lai arī cik ļoti mēs mīlētu silto laiku, tas beidzas un vietā nāk pavisam nemīlīgs vējš, lietus, pēc tam sniegs un ledus. Un tad vienīgais, kas mūs var pasargāt, ir kvalitatīva apkures sistēma mājoklī. Tiesa, tās izvēle mūsdienās nav vienkārša. 

 • Muita kravā ar parketu atklāj vairāk nekā trīs miljonus cigarešu

  Ventspils Ostas ielas promenāde.

  Rīga, 17.aug., LETA. Veicot muitas kontroles pasākumus Ventspils ostā, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas novērsa 3,04 miljonu cigarešu nelikumīgu pārvietošanu, aģentūru LETA informēja VID.

 • Ventspilī norisināsies Latvijas siltumuzņēmumu asociācijas padomes sēde

  Radiatoru termoregulators.

  Rīga, 17.aug., LETA. Šodien Ventspilī tiks aizvadīta Latvijas siltumuzņēmumu asociācijas (LSUA) padomes sēde, lai pārrunātu dažādus būtiskus jautājums, kas skar centralizētās siltumapgādes uzņēmumus Latvijā, aģentūru LETA informēja SIA "Ventspils siltums" valdes priekšsēdētājs Arnis Uzaris.

 • Ventspils novada ciemati iesaistīsies Senās uguns nakts aktivitātēs

  Pie Latvijas Kara muzeja notiek brīvības cīnītājiem veltītā piemiņas ugunskura iedegšanas pasākums.

  Jelgava, 16.aug., LETA. Iesaistoties Senās uguns nakts aktivitātēs, Ventspils novadā notiks vairāki pasākumi, un 25.augustā ugunskurus iedegs Vārves, Užavas un Tārgales pagastā, aģentūru LETA informēja novada pašvaldības pārstāve Marlena Zvaigzne.

 • Kāpēc Illy kafija ir pati labākā?

  Publicitātes foto

  Ja savu rītu nevari iedomāties bez kafijas, tad noteikti esi īstens kafijas baudītājs. Ja vēl neesi atradis kafiju, kas patiešām spēj pacelt spārnos, tad šajā rakstā vēlamies tev pastāstīt par Illy kafiju. Šis dzēriens ir populārs teju visā pasaulē, un tas pieejams 140 pasaules valstīs. Pateicoties augstvērtīgai kvalitātei un izteiktai garšas un smaržu buķetei, Illy kafija ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu daudzu cilvēku dzīvē. Kāpēc tā? Noskaidrosim šajā rakstā.

 • Airsoft veikals profesionāļiem un amatieriem

  Publicitātes foto

  Airsoft izklaide kļūst arvien populārāka arī Latvijā, pulcinot spēlēt gribētājus publiskās spēlēs un citos pasākumos. GUNSnLASERS airsoft veikals piedāvā dažādus ieročus, bumbiņas, aizsargekipējumu un CO2 kapsulas. Uzzini vairāk par pašu spēli un ekipējumu!

 • Arī Augstākā tiesa noraida Rēvaldes sūdzību par viņas atcelšanu no amata

  Ventspils Augstskolas rektore Gita Rēvalde preses konferencē informē par pēdējām aktualitātēm augstskolas pārvaldībā.

  Rīga, 14.aug., LETA. Arī Augstākā tiesa noraidījusi bijušās Ventspils Augstskolas (VeA) rektores Gitas Rēvaldes sūdzību lietā par viņas atstādināšanu no rektora amata, aģentūru LETA informēja augstskolas vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Inta Ozola.

 • Šomēnes Ventspilī ienāks vairāki kruīza kuģi

  Navigācijas kapteiņa komandtiltiņa telpā uz kruīzu kuģa "Crystal Symphony", kurš kā tūkstošais kruīza kuģis kopš 2000.gada piestājis Rīgas pasažieru ostā.

  Rīga, 14.aug., LETA. Šomēnes Ventspils ostā ienāks vairāki kruīza kuģi, aģentūru LETA informēja SIA "Noord Natie Ventspils Terminals" (NNVT) Komercnodaļas vadītājs Artis Šenkevics.

 • Ventspilī norisināsies "Ekoskolu vasaras forums"

  Ekoskolu un nevalstisko organizāciju pārstāvji ar plakātiem pulcējas pie Latvijas Nacionālās bibliotēkas, lai dotos gājienā ar aicinājumu veicināt sadarbību starp atbildīgajām iestādēm un izglītotājiem ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā.

  Rīga, 13.aug., LETA. Ventspils Pārventas pamatskolā no šodienas līdz 18.augustam norisināsies astotais "Ekoskolu vasaras forums", aģentūru LETA informēja Vides izglītības fonda (VIF) pārstāve Ilze Rušmane.