Banner 980x90

Meklēšanas rezultāti


Ventspils Jaunrades nams ar planetāriju un observatoriju

Ventspils Jaunrades nams ar planetāriju un observatoriju

Maiznieku iela 11, Ventspils, LV-3601
Komentāri
Tuvāk debesīm var nokļūt, Jaunrades namā apmeklējot Baltijā modernāko un lielāko digitālo planetāriju, kur ik dienu interesentiem demonstrē unikālus zvaigžņu šovus un rāda 360 grādu filmas 45 - 50 minūšu garumā.

Ugāles luterāņu baznīca

Ugāles luterāņu baznīca

Mācītājmuiža, Ugāle, Ventspils novads, LV-3615
Komentāri 1
Ugāles luterāņu baznīca ir slavena ar Latvijā vecākajām ērģelēm (1697–1701). Šeit darbojas Latvijā vienīgā ērģeļu darbnīca, kurā tiek izgatavotas arī leijerkastes.

Piejūras brīvdabas muzejs un Mazbānītis

Piejūras brīvdabas muzejs un Mazbānītis

Riņķa iela 2, Ventspils, LV-3601
Komentāri
Piejūras brīvdabas muzeja krājumu veido vairāk nekā 24 000 priekšmetu. Ekspozīcijā Piejūras brīvdabas muzejs iepazīstina ar Kurzemes piekrastes iedzīvotāju ikdienu un atspoguļo latviešu, lībiešu zemnieku un zvejnieku dzīvi. 

Ovišu bāka

Ovišu bāka

Oviši, Tārgales pagasts, Ventspils novads, LV-3601
Komentāri
Ovišu bāka ir vecākā navigācijas būve Latvijā. Bāka tika uzcelta 1844. gadā, bet tagadējo izskatu ieguva 1905. gadā. Tās torņa garums sasniedz 37 metrus, un tas veidots kā dubultcilindrs, kura iekšpusē atrodas otrs tornis. 

Ventspils Radioastronomijas centrs Irbenē

Ventspils Radioastronomijas centrs Irbenē

Irbene, Ances pagasts, Ventspils novads, LV-3601
Komentāri
Ventspils Radioastronomijas centrs Irbenē ir bijusī Krievijas armijas pilsētiņa, kur vēl joprojām zinātniskiem nolūkiem darbojas divi paraboliski radioteleskopi - viens no tiem ir 32 metru diametrā. Tas ir lielākais šāda veida objekts Ziemeļeiropā un astotais lielākais pasaulē. 

Usmas ezers

Usmas ezers

Usma, Usmas pagasts, Ventspils novads, LV-3619
Komentāri
Usmas ezers ir populāra atpūtas, makšķerēšanas un burāšanas vieta ar Latvijā vienīgo iekšējo ūdeņu jahtu ostu. Šeit atrodas Moricsalas rezervāts, kas ir otrs vecākais (1912) Eiropā. Ezera austrumu pusē atrodas 26,5 m augsts skatu tornis, kas parāda lielisku Usmas ezera un salu ainavu. 

Slēpošanas kalns "Lemberga hūte"

Slēpošanas kalns "Lemberga hūte"

Saules iela 141, Ventspils, LV-3601
Komentāri
Slēpošanas kalns "Lemberga hūte" ir mākslīgi veidots kalns, kura izveidē būtiska loma ir Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājam Aivaram Lembergam. Kalna paaugstināšana gadu no gada sniedz jaunas atpūtas iespējas ziemas sporta veidu cienītājiem. Šobrīd kalns ir 58 metrus augsts. Nobrauciena garums ir 240 metri. 

Jūrkalne

Jūrkalne

Jūrkalne, Ventspils novads, LV-3626
Komentāri
Jūrkalne ir viena no gleznainākajām Baltijas jūras piekrastēm Latvijā ar iespaidīgu jūras stāvkrastu 20 metru augstumā. Šeit atrodas piemiņas zīme 2. pasaules kara bēgļiem, Zviedrijas "Cerību bura", senais koka tilts pār Rīvas upi, Ugunspļava ar dabas taku un citi apskates objekti.

Livonijas ordeņa pils

Livonijas ordeņa pils

Jāņa iela 17, Ventspils, LV-3601
Komentāri
Ventspils pilsētas simbols ir vecākais viduslaiku cietoksnis Latvijā, kas gandrīz nemainīgi ir saglabājis savu pirmatnējo apjomu. Par uzkrāto pieredzi un zināšanām vairāk nekā 700 gadus ilgajā mūžā pils saviem apmeklētājiem stāsta ik uz soļa. 
Ventspils
Ūdens piedzīvojumu parks

Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks

Lauku iela 5, Ventspils, LV-3601
Komentāri
Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā ventspilniekiem un pilsētas viesiem ir visplašākās iespējas izmantot pakalpojumus atpūtai un veselības uzturēšanai. Aktīvai atpūtai te pieejama ūdens atrakciju daļa, relaksācijai – SPA komplekss, bet sportam – baseins, atlētikas zāle un zāles vingrošanai.

Rezultāti kartē