Piejūras brīvdabas muzejs un Mazbānītis

Par latviešu un lībiešu zvejnieku gaitām stāsta dzīvojamās mājas, kūpinātavas, tīklu būdiņas un lepnas vējdzirnavas, bet jūras laivu un enkuru kolekcija te ir viena no iespaidīgākajām Latvijā.

Ar apstādināta laika burvību joprojām pārsteidz arī vairāk kā 100 gadus vecais Lielirbes baptistu lūgšanu nams, kur notiek garīgi pasākumi, koncerti un laulības, kā arī Mazbānītis – 1916. gada šaursliežu dzelzceļa tvaika lokomotīve ar vagoniem, kas apmeklētājus vizina no muzeja līdz pat Piedzīvojumu parkam. Atbilstoši senajām tradīcijām muzejā svin gadskārtu svētkus un rīko tematiskus pasākumus.

Adrese: Riņķa iela 2, Ventspils
Tālrunis: 636 24467
E-pasts: brivdaba@ventspils.lv
Mājas lapa: http://www.muzejs.ventspils.lv
GPS koordinātes: 57.384754,21.538074

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)