Vietējās ziņas

 • Dāvanas sievietei, ko iegādāties internetā

  Meklējot dāvanas sievietēm, mēs vienmēr vēlamies tās iepriecināt, ļaut sajusties mīlētām un lolotām. Dažām sievietēm patīk dāvanas, kas ir skaistas un sirsnīgas, citām – aktīvas un praktiskas. Šajā rakstā ir apkopotas vairākas lieliskas dāvanas sievietei, ko iespējams sagādāt ļoti ātri un ērti – nestāvot garās rindās un lielos cilvēku pūļos. Viss labākais tiek sarūpēts no sava dīvāna – interneta veikalos. 

 • Darbs Ventspilī – oriģināli risinājumi krīzes apstākļos

  Pirms Covid-19 pēdējos 10 gadus bezdarba līmenis Latvijā stabili samazinājās, tomēr nākotnes prognozes nav iepriecinošas – bez darba palikušo skaits turpinās pieaugt. Tajā pašā laikā, pārskatot brīvo vakanču piedāvājumu, redzams, ka tas ir krietni vien samazinājies. Tas nozīmē arī lielāku savstarpējo konkurenci, jo uz 1 vakanci potenciāli kandidē lielāks skaits darba meklētāju. Februāra vidū bezdarba līmenis Ventspilī sasniedza 6,3% – kopumā tas ir 6. zemākais starp republikas pilsētām. 

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Kādas ir kontaktlēcu priekšrocības un kas jāzina par to lietošanu

  Brilles kā redzes korekcijas līdzeklis zināmas jau sen, bet lēcas acīm kā ikdienas risinājums parādījušās salīdzinoši nesen, tāpēc attiecībā uz kontaktlēcām joprojām valda zināma skepse un aizspriedumi. Tomēr tieši kontaktlēcas ir mūsdienīgiem un aktīviem cilvēkiem piemērots redzes korekcijas līdzeklis, kurš var sniegt daudz priekšrocību. 

 • Pārventas poliklīnika aicina darbā medicīnas māsu

  Pārventas poliklīnika AICINA DARBĀ MEDICĪNAS MĀSU 

 • Kā padarīt savu uzņēmumu videi draudzīgāku

  Videi draudzīgs un "zaļi" domājošs uzņēmums – tas ir mērķis, uz kuru nepieciešams tiekties, jo klimata pārmaiņu novēršana un tālredzīgas vides politikas īstenošana ir mūsu visu kopējā atbildība. Protams, tas saistīts arī ar uzņēmuma tēlu sabiedrības, klientu un partneru acīs. Jo vairāk uzņēmumā tiek domāts par vides jautājumiem, jo lielāks tas ir ieguvums uzņēmuma tēlam un prestižam, jo tiek samazināta tā "ekoloģiskā pēda".

 • Kā nopirkt dārgu preci par zemāku cenu?

  Katram patērētājam ir savi iepirkšanās paradumi un principi, kurus viņš ievēro. Laikā, kad vieni labprāt pērk preces īsai, sezonas lietošanai, vēl kāds izmanto patēriņa kredīta iespējas, citi meklē, kā nopirkt pašu kvalitatīvāko, ilgāk kalpojošo un dārgāko preci par zemāko cenu. Kā to paveikt?

 • 5 iemesli, kāpēc pirkt bērnu preces internetā

  Visi vecāki zina, ka ģimenes budžetā regulāri ir jāparedz līdzekļi bērnu preču iegādei, jo bērni ātri aug, mainās viņu vajadzības, kā arī savas mantas viņi diezgan ātri nolieto. Tāpēc bērnu veikali ir jāapmeklē diezgan bieži. Protams, ir ērti doties uz lielveikalu un tur atrast visu nepieciešamo, bet izskatās, ka kādu laiku no šādiem paradumiem būs ieteicams atteikties savas drošības un veselības labā. 

 • Idejas dāvanai sievietei

  Šajā rakstā ir apkopotas lieliskas dāvanas sievietei, ar ko pārsteigt un iepriecināt svētkos.

 • Proktologs Ventspilī

  Ventspils Pārventas poliklīnikā 6. martā pacientus pieņems proktologs.