Banner 980x90

5 veidi, kā ar tālruņa palīdzību radīt Ziemassvētku noskaņu

Mūsdienās viedtālruņi piedāvā ne tikai zvanīt, sūtīt īsziņas un uzturēt saikni ar tuviniekiem un draugiem, izmantojot dažādas sociālo tīklu platformas, bet arī daudz aizraujošus veidus, kā svētku laiku padarīt vēl īpašāku.

Tuvojoties Ziemassvētku brīvdienām, tehnoloģiju uzņēmuma eksperts ir apkopojis vērtīgus padomus, kas palīdzēs uzlabot noskaņojumu inovatīvā veidā, izmantojot tik vien kā viedtālruni.

Mazliet vairāk Ziemassvētku skaņu

Kompaktdiski un kasetes ir jau sen labi aizmirsta pagātne. Mūsdienās vairums skaņdarbu un ierakstu ir pieejami bez maksas – vienkārši ierakstot atslēgas vārdus “Ziemassvētku dziesmas” savā iemīļotajā mūzikas straumēšanas vietnē un saņemot iepriekš sagatavotus dziesmu sarakstus, katrai gaumei un situācijai – Wham! neaizmirstamām Ziemassvētku klasikām vai džeza sajūtas ar Maiklu Bublē (Michael Bublé).

“Viedtālruņa priekšrocība ir tā, ka noskaņojumu var radīt jebkurā vietā un laikā, klausoties tieši no ierīces, pieslēdzot to skaļrunim, lai arī visi apkārtējie var tvert svētku sajūtas kopā, vai pievērsties savām mīļākajām Ziemassvētku dziesmām ar austiņu palīdzību. Atbilstoša svētku mūzika ir pirmais solis noskaņas radīšanai,” stāsta "Huawei" produktu apmācību vadītājs Mikus Tillers.

Apsveikuma kartiņas prieka vairošanai

Kaut gan Ziemassvētki tiek gaidīti salīdzinoši ilgi, pats Ziemassvētku laiks ilgst vien trīs dienas. Tāpēc, lai iepriecinātu visus savus draugus un tuviniekus laikā, lieliski var noderēt dažādas digitālās iespējas prieka vairošanai.

“Tematiski fotoattēli ar ģimenes locekļiem vai mājdzīvniekiem var noderēt par labu pamatu Ziemassvētku kartiņas izveidošanai, piemēram, lietotnē Canva. Pēc tam šo kartiņu var nosūtīt katram saņēmējam ar īpaši pielāgotu novēlējumu. Taču, ja ir vēlme izmēģināt inovatīvākas metodes, talkā var nākt viedtālruņa duālais filmēšanas režīms, kas ļauj ierakstīt video vienlaicīgi ar priekšējo un aizmugurējo kameru, tādējādi iemūžinot katra mājinieka novēlējumus. Pēc tam video fragmentus var rediģēt, pievienojot tam filtrus vai efektus, un publicēt savos sociālo tīklu profilos,” skaidro eksperts.

Vai Ziemassvētku vecītis ir jau ceļā?

Mazajiem Ziemassvētku gaidīšana noteikti ir saistīta ar Ziemassvētku vecīša vizīti un dāvanām. Lai atvieglotu gaidīšanas brīdi, ir vērts kopā ar mazajiem ģimenes locekļiem apskatīt starptautiskās Ziemassvētku vecīša izsekošanas vietni Norad Track Santa. Tuvojoties svētku sezonai, tas ļaus kopīgi ar bērniem izprast, ko dara Ziemassvētku vecītis un cik tālu viņš ir ar savām dāvanu pilnajām ragavām.

3, 2, 1 – dāvanu sprints var sākties

Atrast perfekto dāvanu vienmēr ir izaicinājums, it īpaši Ziemassvētku sezonā, kad teju tieši tāda pati misija ir katram otrajam veikala apmeklētājam. Taču no veikalu burzmas var viegli izvairīties, izvēloties iegādāties dāvanas internetā.

“Nebūtu melots teikt, ka perfektā dāvana ir pāris klikšķu attālumā. Turklāt vairums interneta veikalu piedāvā ļoti ātras piegādes, tāpēc būtu pietiekami daudz laika, lai izvērtētu dāvanas atbilstību tās saņēmējam. Taču, svarīgi atcerēties neļauties Ziemassvētku trakumam un iegādāties tādu dāvanu, kas būs tiešām noderīga un vēlama, lai būtu prieks gan dāvanas saņēmējam, gan nevairotu atkritumu nonākšanu dabā. Svarīgi atcerēties arī neaizrauties ar iesaiņojuma papīriem vai izvēlēties videi draudzīgākas alternatīvas,” atgādina eksperts.

Neļaujies svētku trakumam

Dāvanu sagādāšana, ēdiena gatavošana, visu radinieku apciemošana nereti var būt īpaši trauksmains laiks. Svarīgi ir atcerēties, kāpēc kāda no Ziemassvētku darbībām tiek veikta un vai tā tiešām ir nepieciešama, lai nepārslogotu sevi svētku laikā.

“Ja summa, ko plānots iztērēt dāvanām sāk satraukt, ir vērts lejupielādēt viedtālrunī budžeta plānošanas lietotni, atvēlot dāvanām konkrētu summu un nepārkāpjot tās robežas. Savukārt, ja ikdienas steiga, lai visu paspētu izdarīt laikā pirms brīvdienām, rada trauksmi, var palīdzēt meditācijas lietotne Calm vai kāda mierīgāka raidieraksta sērija, vai audiogrāmata prāta relaksācijai,” norāda eksperts.

Šajā svētku sezonā svarīgi atcerēties sagādāt priekpilnus brīžus sev, tuviniekiem un draugiem. Atrodot perfekto balansu starp savām vēlmēm un citu iepriecināšanu, Ziemassvētki būs izdevušies, līksmi un bez satraukuma.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)