Gatavojamies vasarai, un mums palīdzēs jauni gultas matrači

Kad pavasara sezona nonāk pie sava loģiskā noslēguma un daba kārtējo reizi pārsteidz mūs ar spožu vasaras sauli, mēs beidzot sākam baudīt mūsu iecienītāko gadalaiku. Vasara ir aktīvās un pasīvās atpūtas, vitamīnu, sauļošanās, kaislīgas mīlestības un dzīvībai svarīgo resursu atjaunošanas laiks. Vasara – tā ir mazā dzīve! Tieši vasaras periodā cilvēki kļūst enerģiskāki, pēc smagas darba dienas dodas dabā, atpūšas ar draugiem, aizmirst par kārtīgu nakts miegu, ēd dažādus gardumus, kas laika gaitā negatīvi ietekmē organismu. 

Nedrīkst arī aizmirst par gatavošanos vasaras sezonai. Ir jāuzkrāj fizisks un garīgs spēks, jāsaved kārtībā savs ķermenis un domas, jo ilgstošs siltuma trūkums var izraisīt bezcerības sajūtu, un tādā stāvoklī ir diezgan grūti sagaidīt vasaru. Kas tad īsti var palīdzēt ikvienam bez izņēmuma būt kaujas gatavībā vasaras sezonas sākumā un nezaudēt spēkus vismaz līdz rudenim? Atbildi uz šo jautājumu jums sniegs veselīga miega Askona speciālisti. Ir nepieciešams kārtīgs miegs, un jauni gultas matrači spēs palīdzēt.

Gultas matrači ir veselīga dzīvesveida pamats. Uz tiem cilvēks atpūšas, guļ un pats galvenais – labi izguļas Gultas matrači veicina labu miegu, kas stiprina nervu sistēmu un novērš dažādas slimības. Varētu šķist, kāds tad matracim ir ar to sakars? Mūsu miega kvalitāte ir atkarīga tieši no virsmas, uz kuras mēs guļam, un, kā zināms, cilvēks trešdaļu no savas dzīves pavada guļot. Labs miegs novērš sirds un asinsvadu, muskuļu un skeleta sistēmas slimību attīstību, kā arī kuņģa un zarnu trakta traucējumus. Tāpat rūpējas arī par mūsu skaistumu, jo labi atpūties cilvēks izskatās pievilcīgāk nekā noguris. Un vasaras sezonā mēs nevaram nogurt!

Lai izvēlētos piemērotu gultas matraci, ir jāzina savas gultas izmērs. To noteikt ir ļoti viegli: pievienojiet savam augumam klāt papildus 15 cm. Pats galvenais, lai guļamvieta nebūtu pārāk maza. Gultas matrači savā starpā atšķiras vairākos aspektos. Pirmkārt, tiem ir dažādas cietības pakāpes. Matracis var būt ciets, mīksts un vidēji ciets. Lai saprastu, kāda cietības pakāpe jums liekas vispiemērotākā, Askona speciālisti iesaka apgulties uz matrača un salīdzināt savas sajūtas (opcija ir pieejama visos Askona veikalos). Kvalitatīvi gultas matrači uzlādēs jūs ar enerģiju visai dienai, kas palīdzēs lieliski pavadīt vasaras laiku. 

Matrači var būt atsperu un bezatsperu, un savā starpā tie atšķiras arī ar dažādu pildījumu. Šīs pirkums jums kalpos vismaz 10 gadus, tāpēc matracis ir jāizvēlas pēc iespējas rūpīgāk. Arī matraču cenas tirgū ievērojami atšķiras. Askona piedāvā plašu kvalitatīvu matraču klāstu par izdevīgām cenām. Ar tiem jūs vienmēr būsiet formā!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu